RSS
امروز جمعه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار

ابلاغ وام ۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی

قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید

قیمت دلار به ۲۲ هزار و۲۰۰ تومان رسید

ورود صندوق‌های جدید به بازار سرمایه

موج‌سواری طلا با بحران کرونا

برنامه های بانک رفاه در سال جدید

جزئیات وام بانک رفاه برای مستمری بگیران تأمین اجتماعی

مجوز افزایش انتشار گواهی سپرده عام ۱۸ درصدی به بانک‌ها

اعلام شرایط دریافت وام ودیعه مستاجران

ابلاغ دستورالعمل تأمین مالی SMEها

تمدید ۶۰روزه مهلت برگزاری مجامع شرکت ها

تعیین تکلیف طرح ساماندهی بازار مسکن

تمدید مدیر عاملی"آسوده"بر شرکت بیمه اتکایی ایرانیان

"پاک آیین" مدیرکل روابط‌عمومی بانک صادرات شد

زیرساخت توسعه بیمه نامه‌های اعتبار درکشور وجود ندارد

سهام عدالت مردم عادی چقدر است؟

فتح قله۱۸۰۰ دلار در هر اونس

تصمیم مهم درباره نرخ سود بانکی

خدمات بانک سینا با استانداردهای مشتری

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بیمه‌ کوثر

جزئیات اخذ مالیات از خانه‌های خالی

افزایش سقف انتقال از طریق بانکداری مجازی بانک‌پاسارگاد

با «بله» بورسی شوید!

یارانه فرداشب واریز می‌شود

کنترل بازار ارز با فروش سهام شرکت‌های دولتی در بورس

 • دزدی بنزین در روز روشن!

  ایستانیوز:مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.
  ۱۳۹۹/۴/۱۸
 • فعالیت کشتی‌های چینی در آب‌های جنوب کشور تداوم یافت

  ابستانیوز:صید شبانه کشتی‌های چینی در خلیج فارس دل‌نگرانی این روزهای صیادان جنوب است. آن‌طور که خلیل‌الله درخشان، عضو شورای مرکزی خانه کشاورز می‌گوید: ازآنجاکه این کشتی‌ها اکوفایندر (ماهی‌یاب) دارند، شبانه گله‌های ماهی را شناسایی کرده و این گله‌ها را شکار می‌کنند.
  ۱۳۹۹/۴/۱۸
 • واکسن ضدکرونای آمریکا موفق عمل کرد

  ایستانیوز:متخصص برجسته بیمار‌های عفونی در‌آمریکا تأکید کرد: واکسن ضد کرونای آمریکا تا پایان ماه وارد مرحله آخر می‌شود و تاکنون موفق عمل کرده و در بدن افراد علیه ویروس کرونا آنتی بادی تولید کرده است.
  ۱۳۹۹/۴/۱۴
 • یک جفت لاستیک بنز به قیمت پراید کار کرده

  ایستانیوز:حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تولیدکنندگان لاستیک سبب شد که انجمن تولیدکنندگان این صنف رایزنی‌های خود را برای افزایش قیمت با وزارت صمت آغاز کند.
  ۱۳۹۹/۴/۱۴
 • تازه‌ترین رتبه‌بندی ثروتمندان جهان

  ایستانیوز:جف بزوس کماکان ثروتمندترین فرد در جهان است.
  ۱۳۹۹/۴/۱۱
 • مستأجران در خانه‌ها بمانند ‌

  ایستانیوز:اگر مشاوران املاک سراسر کشور از مصوبه اخیر دولت مبنی بر افزایش ١٥ تا ٢٥‌درصدی اجاره‌خانه‌ها تخلف ‌کنند، پلمپ خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۴/۱۱
 • ایرانی‌ها چگونه وقت می‌گذرانند؟

  ایستانیوز:گزارش مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که ایرانی‌ها بیشترین زمان خود در یک شبانه روز را صرف "رسیدگی و خود مراقبتی" کرده و کمترین زمان را به اموری مانند کار داوطلبانه بدون مزد یا کارآموزی اختصاص می‌دهند.
  ۱۳۹۹/۴/۱۰
 • نتایج نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ اعلام شد

  ایستانیوز:نتایج نهایی آزمون استخدامی سال ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۴/۱۰
 • خروج داروهایی از فهرست دریافت ارز دولتی

  ایستانیوز:نایب‌رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی با اشاره به کاهش سهمیه ارزی وزارت بهداشت در حوزه دریافت ارز دولتی برای دارو، گفت: بر همین اساس طبق رایزنی‌هایی که سازمان غذا و دارو انجام داد که با سندیکا هم این رایزنی‌ها انجام شد، به این جمع‌بندی رسیدند که ارز مواد جانبی و بسته‌بندی، داروهای OTCو مکمل‌ها و برخی از داروهای تحت لیسانس که مشابه تولید داخلی آن‌ها وجود دارد، به سمت ارز نیمایی رود.
  ۱۳۹۹/۴/۸
 • ساخت آپارتمان‌های ۲۵متری به مرحله اجرا نزدیک شد

  ایستانیوز:ساخت آپارتمان‌های ۲۵ تا ۴۰ متری که اواخر سال گذشته مطرح و اخیراً شهرداری و وزارت کشور روی آن توافق کرده‌اند مورد تایید نمایندگان مجلس قرار گرفته و به اجرا نزدیک شده است.
  ۱۳۹۹/۴/۷
 • پول حاجی‌ها چه می‌شود؟

  ایستانیوز:۸۷هزار و ۵۵۰حاجی ایرانی در انتظار حج بودند اما با لغو این مراسم برای شهروندان خارج از عربستان، نوبت این زائران هم به حج آینده موکول شد. سازمان حج کشورمان اعلام کرده است ۹۵درصد این زائران برای حج ۹۹ثبت‌نام کرده بودند که هر یک در قسط اول، ۲۵میلیون تومان پرداخته‌اند، رقمی بالغ بر ۲۰۷۹میلیارد تومان. حالا با لغو حج، سرنوشت این پول برای حاجی‌ها مورد سوال است.
  ۱۳۹۹/۴/۴
 • کرونا با ثروتمندان جهان چه کرد؟

  ایستانیوز:انتظار می رود میزان کاهش دارایی ثروتمندان جهان به دلیل کرونا بیشتر از شرایط ایجاد شده بحران مالی سال ۲۰۰۹ باشد.
  ۱۳۹۹/۴/۳
 • مسکن در تبریز سواره است و حقوق بگیران پیاده

  ایستانیوز:نگاهی به وضعیت بازار مسکن در این روزها نشان می‌دهد قیمت مسکن در آذربایجان شرقی خصوصاً در کلانشهر تبریز بشدت بالا رفته است وگویا هیچ چیز قادر نیست جلوی این رشد توجیه‌ناپذیر قیمت مسکن را بگیرد و در این میان اجاره نشین‌ها و کسانی که قصد خرید داشتند تحت تأثیر این رشد نجومی قیمت‌ها قرار گرفته و حتی از گردونه خرید خارج شده‌اند.
  ۱۳۹۹/۴/۳
 • کرونا، کاهش درآمد، حکم تخلیه

  ایستانیوز:شیوع ویروس کرونا، اغلب جنبه‌های حیات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی انسان‌ها را متأثر ساخته است. یکی از این جنبه‌ها که در ارتباط تنگاتنگ با حیات روزمره انسان‌ها قرار دارد، بخش مسکن و اجاره‌داری ‌است. در مجموع بیش از ۳۰ درصد جمعیت کشور، ۵۱ درصد جمعیت استان تهران و ۴۴ درصد جمعیت شهر تهران اجاره‌نشین هستند.
  ۱۳۹۹/۴/۳
 • تداوم روند کاهش بارش‌ها

  ایستانیوز:موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو پیش‌بینی کرد: وقوع بارش در هفته جاری ( ۳۱ خرداد الی ۶ تیر) در برخی از نواحی شمال کشور به صورت پراکنده است و هفته آتی در اکثر مناطق به جز در برخی از نواحی شمال کشور، ناچیز خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۴/۲
1 2 3 4 5 6 >>