بیمه معلم ۳۰۰ ریال سود به ازاء هر سهم توزیع کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، در این جلسه با پخش گزارش ویدئویی، عملکرد بیمه معلم در سال مالی 1399 مورد بررسی قرار گرفت و فعالیتهای بیمه معلم در سال مورد گزارش برای سهامداران به تصویر کشیده شد.
 
لازم بذکر است ، این کلیپ ویدئو علاوه بر اینکه نمایانگر فعالیتهای یکساله بیمه معلم است، با محوریت کرونا تهیه‌شد تا گامی دیگر در راستای فرهنگ‌سازی در این حوزه برداشته شود.
 
در این راستا: آمار عملکرد بیمه معلم در سال 99 نشان می‌دهد این شرکت در سال مالی مذکور توانست حق بیمه‌ای معادل با 30,687 میلیارد ریال را تولید نماید که نسبت به سال گذشته، دارای رشدی 29 درصد بوده است.
 
لازم بذکر است، بیمه معلم در سال 99 مبلغ 22.240 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.
 
از دیگر دستاوردهای شرکت بیمه معلم، افزایش 21.4 درصدی حق بیمه مستقل در سال 99 است.
 
بر اساس این گزارش، بررسی سرمایه‌گذاری‌های بیمه معلم در سال 99 حاکی از آن است که، سود سرمایه‌گذاری سال 99 نسبت به سال قبل به میزان 191 درصد افزایش یافته است.
 
در همین زمینه بیمه معلم در سال 99 اقداماتی چون تقویت شبکه فروش از طریق پالایش نمایندگان، افزایش سرویس‌های الکترونیک قابل ارائه به مشتریان، توسعه نظام بودجه‌ریزی شرکت مبتنی بر سود و زیان و توانگری مالی، توسعه ارائه خدمات آنلاین و فروش غیر حضوری، بازنگری سیستم باشگاه مشتریان و اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغی و... را در دستور کار قرار داده است.
 
بنابراین گزارش در نهایت صورت‌های مالی سال 99 شرکت بیمه معلم با کسب اکثریت آراء تصویب شد.
 
بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه معلم، مقرر گردید به ازاء هر سهم 300 ریال سود توزیع گردد.
 
همچنین روزنامه دنیای‌اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.
 
عملکرد سال 1399 خانواده بیمه معلم با سخت‌کوشی و همدلی کارکنان ، نمایندگان، شبکه‌ فروش و همچنین حمایت سهامداران، به سرمنزل مقصود رسید.