۳ پله ارتقادرکاهش خطای پذیرندگی ایرن کیش
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش؛ استمرار کاهش خطای پذیرندگی ایران کیش در ماه های مهر و آبان رتبه این شرکت در شاخص مذکور را سه پله ارتقا داد. این در حالی است که ایران کیش دارای یکی از بزرگترین شبکه های پذیرندگان کشور است و تعداد بالای تراکنش ها احتمال میزان خطای پذیرندگی راافزایش میدهد،اما این شرکت علی رغم تراکنش بالا، توامان موفق به کاهش خطای پذیرندگی نیز شده است.
 
تداوم کاهش خطای پذیرندگی ایران کیش طی دوماه اخیر این شرکت را با رشد سه پله ای به جمع یکی از برترین شرکت های صنعت پرداخت در این شاخص اضافه کرد.ایران کیش طی دو ماه اخیر یکی از کمترین خطاهای پذیرندگی و بیشترین کاهش خطای پذیرندگی را تجربه کرده است .
 
ایران کیش در شاخص خطای پذیرندگی در 8 ماهه سال1399  روند نزولی داشته است و این روند نشان دهنده پشتیبانی ایران کیش از تراکنش های صحیح و دقت در عملکرد است.
 
لازم به ذکر است خطای پذیرندگی تراکنش های ناموفقی را شامل می شود که علت بروز خطا سوییچ شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت(PSP) است و هرچقدر شاخص خطای پذیرندگی کمتر باشد نشان دهنده آن است که یک  شرکت عملکرد بهتری داشته است.