تیم فوتسال بانک اقتصادنوین نایب قهرمان شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)، تیم فوتسال بانک اقتصادنوین در دیدار نهایی این دوره از مسابقات نتیجه را 4 بر 2 به حریف واگذار کرد و عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد.
پیش از این تیم فوتسال بانک اقتصادنوین در دیدار نیمه نهایی موفق شد تیم فوتسال بانک آینده را با حساب 7 بر 6 در ضربات پنالتی شکست دهد و به دیدار پایانی راه یابد. این دیدار در پایان وقت اضافه 2 بر 2 پایان یافته بود.
در مرحله یک چهارم نهایی نیز تیم فوتسال بانک اقتصادنوین به مصاف تیم فوتسال موسسه مالی و اعتباری ملل رفت که موفق شد این تیم را به نتیجه 3 بر یک شکست دهد.
در این دوره از مسابقات که با حضور 14 تیم در دو گروه برگزاری شد تیم فوتسال بانک اقتصادنوین با تیم‌های بانک‌های قوامین، آینده، سامان، ایران زمین، گردشگری و سینا در گروه دوم قرار داشت که در نهایت موفق شد به عنوان تیم اول گروه به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد.
بانک اقتصادنوین در مرحله مقدماتی این مسابقات تیم‌های قوامین، سامان، ایران زمین، گردشگری و سینا را به ترتیب با نتایج 3 بر 2، یک بر صفر، 5 بر صفر، 5 بر یک و 6 بر صفر از پیش رو برداشت، ضمن اینکه دیدار این تیم با بانک آینده نیز یک بر یک مساوی شد.
تیم فوتسال بانک اقتصادنوین به مربیگری سیامک داداشی و سرپرستی هادی سلطانی و متشکل از رضا پروین، محسن مکری، محسن صالحی، حجت دلسوز، نوید شفیعی، مهدی برزگر، علیرضا مالکی، حمید محمدی، مصطفی هژبر، سعید محمدخانی و محمود ابوالحسنی و پشتیبانی علی امینی در این مسابقات حضور داشت.
نهمین دوره مسابقات فوتسال کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در مجموعه ورزشی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.