RSS
امروز چهارشنبه ، ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین اخبار

افزایش ۶۷۵ واحدی شاخص بورس تهران

سه انحراف خصوصی‌سازی در لایحه بودجه ۱۴۰۲

عبور بورس از گردنه نرخ بهره

خودرو حتما ولی شاید ارزان شود!

دامنه نوسان «ربع سکه بورسی» به مثبت منفی ۳۰ درصد افزایش یافت

آقای رئیس بانک مرکزی! همه واقعیت را بگویید

بانک های مرکزی طلاخوار شدند

افزایش نظارت عمومی بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری

امکان بازگشت خانه‌های مصادره‌ای از بانک‌ها به مردم

طلا محدود شد

صادرات ایران ۳.۵ برابر ارزان‌تر از واردات!

پیشنهاد بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث به وزیر اقتصاد

تدوین الگوی راهبردی توسعه بیمه های زندگی

بیمه سامان خسارت کارخانه مبل سازی را پرداخت کرد

سه نگرانی بزرگ درباره مولدسازی

نرخ جدید سود سپرده بانکی چه‌کسانی را خوشحال می‌کند؟

شاخص "ترس" کریپتو به "طمع" تبدیل شد

نرخ سود تسهیلات قرض‌الحسنه تغییر نکرد

رئیسی :دلار ۲۸۵۰۰ تومان ملاک است

پدیده خطرناک در بازار دلار

کاهش ۱.۱ درصدی قیمت امروز ربع‌سکه در بورس

اخطار بانک مرکزی به صرافی‌ها

عملکرد درخشان بانک رفاه در پرداخت تسهیلات

مبنا و کانون سرمایه‌گذاری باید در بخش خصوصی باشد

آغاز فروش ارز در شعب منتخب بانک سپه

رشد ۵۱ درصدی درآمد تسهیلات اعطایی «وسینا»

۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۹/۹کد خبر: 342662
ایستانیوز: بانک سینا در پایان آبان ماه شاهد تراز مثبت ۴۸ درصدی بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) ، بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در آبان ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت به میزان درآمد 607 میلیارد تومانی دست‌یافت، این درآمد حاصل‌شده از بخش تسهیلات اعطایی بود و از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه نیز مجموع درآمد تجمیعی از تسهیلات اعطایی4 هزار و97 میلیارد تومان به ثبت رسید.
 
بانک سینا در آبان ماه سال جاری مبلغی که بابت سود سپرده‌گذاری به مشتریان خود پرداخت کرد برابر با 409 میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع پرداختی‌های وسینا به 3هزار و 181 میلیارد تومان رسید.
 
تسهیلات اعطایی طی دوره وسینا در پایان آبان ماه سال جاری 7 هزار و 362 میلیارد تومان به ثبت رسید که نسبت به تسهیلات وصولی 8 درصد بالاتر بود، گفتنی است که این بانک میزان سرمایه ثبت‌شده خود را در 8 ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی 2 هزار و 538 میلیارد تومان اعلام کرد.
 
درآمد تسهیلات اعطایی "وسینا"
درآمدی ماهانه‌ای بانک سینا در هشتمین ماه از سال جاری در سامانه کدال به اطلاع سهامداران رساند در مقایسه با ماه گذشته که 403 میلیارد تومان درآمد از بخش تسهیلات اعطایی کسب کرد رشد 51 درصدی را در این دوره ماهانه به ثبت رساند، همچنین درآمد تسهیلات اعطایی وسینا نسبت به ماه آبان ماه سال گذشته افزایش 285 درصدی را شاهد بود.
 
درآمد تجمیعی که بانک سینا در پایان آبان ماه سال جاری از تسهیلات اعطایی شناسایی کرد برابر با 4 هزار و 97 میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد 12 درصدی را تجربه کرد، همچنین بانک سینا در آبان ماه موفق به تراز مثبت 48 درصدی دست‌یافت.
 
مجموع درآمد‌های محقق‌شده بانک سینا در پایان آبان ماه برابر با 776 میلیارد تومان بود، بیشترین میزان درآمدی که دراین‌بین شناسایی شد مربوط به تسهیلات اعطایی بود که در آبان ماه سال جاری عملکرد مثبتی از خود را بر جای گذاشت و رکورد درآمدزایی خود از تسهیلات اعطایی را در سال مالی منتهی به اسفندماه 1401 بهبود بخشید، درآمد‌های محقق‌شده "وسینا" در آبان ماه نسبت به ماه گذشته 42 درصد رشد را به همراه داشت.
 
بیشترین درآمدزایی صورت گرفته توسط بانک سینا در آبان ماه سال جاری مربوط به بخش مرابحه با 452 میلیارد تومان بود که 74 درصد از درآمد تسهیلات اعطایی در این دوره را تشکیل می‌داد، بخش درآمدزای دیگر وسینا در اختیار مشارکت مدنی با 43 میلیارد تومان بود.
 
میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وسینا"
 
همان‌گونه که گفته شد میزان پرداختی "وسینا" جهت سود سپرده‌های مشتریان در آبان ماه سال جاری 409 میلیارد تومان به ثبت رسید که در مقایسه با ماه گذشته 2 درصد افزایش را به همراه داشت، پرداختی‌ها جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در8 ماه سپری‌شده از سال مالی برابر با 3 هزار و 181 میلیارد تومان بود.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *