RSS
امروز شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار

حمایت شرکت بیمه کوثر از طرح های پژوهشی

پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت روز خبرنگار

اعطای وام فرزند آوری به ۵۴۲ نفر توسط موسسه اعتباری ملل

نیروی انسانی سرمایۀ بی‌بدیل چادرملو است

پروژه‌ پترو پالایشگاهی وارد بازار بورس شد

دورنمای روشن بازار سرمایه در گرو شفافیت

اما و اگرهای شاخص جدید بورس

سرعت گیر بانک مرکزی در رشد ترازنامه بانک ها

حمید یادروج مدیرکل روابط عمومی بانک ملت شد

مروری بر عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی در سال ۱۴۰۰

مصرف فولاد در کشور رشد داشته است

روزگار عجیب بازار سرمایه

١٠ واحد پولی قدرتمند جهان ٢٠٢٢

سرمایه‌گذاران شرط بندی‌ نکردند،طلا درجا زد

شرایط دریافت وام خوداشتغالی بانک سپه

شرط بانک مرکزی برای انتصاب مدیران بانکی

آغاز همکاری بانک کارآفرین و دانشگاه تهران

راهکار جدید بورس برای شفافیت بازار مسکن

فرزاد وجیهی بهترین تریدر ایرانی در بازار های مالی و فارکس

برگزاری مراسم نکوداشت روز خبرنگار به همت گروه مالی سامان

با صدور پیامی، مدیرعامل بانک سپه «روز خبرنگار» را گرامی داشت

احتمال جایگزینی یک شاخص جدید به جای شاخص کل

مشارکت بانک سامان در بازسازی منازل زلزله‌زدگان سی‌سخت

آیا بورس ایران، بازاری «وظیفه‌شناس» است؟

سرپرست بیمه اتکایی ایران‌معین در پیامی روز خبرنگار را گرامی داشت

مدیرعامل بانک ملی ایران خبر داد؛

موافقت رئیس جمهور برای تسویه بدهی دولت به بانک ملی

۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۴/۵کد خبر: 337779
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملی از موافقت رئیس جمهور برای تسویه بدهی دولت به بانک ملی ایران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از بانک ملی ایران، محمدرضا فرزین در همایش بررسی عملکرد ادارات امور شعب منطقه ۲ با بیان اینکه بدهی دولت به بانک ملی ایران انباشته شده و وصول آن می‌تواند گره از بسیاری مشکلات بگشاید، اظهار کرد: این موضوع در حضور رئیس جمهور مطرح شده و ایشان نسبت به حل موضوع قول مساعد داده‌اند.
 
او ادامه داد: معاون اقتصادی رئیس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز بر حل این مشکل اتفاق نظر دارند و در تلاشیم با یکی از روش‌های ممکن، مطالبات خود از دولت را وصول کنیم.
 
مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه این جلسه با تاکید بر اینکه پتانسیل‌های بانک در همه زمینه‌ها باید فعال شود تا منابع جدیدی به بانک تزریق شود، خاطرنشان کرد: با برگزاری جشنواره تلاش ملی، منابع خوبی به بانک تزریق شد و با اجرایی شدن جشنواره همت ملی نیز این رویه ادامه یافته است.
 
فرزین همچنین به لزوم استفاده از ظرفیت دستگاه‌های کارتخوان به منظور بهره‌مندی از منابع ناشی از عملکرد آن‌ها و نیز کارمزد دریافتی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران برای خرید یک میلیون دستگاه کارتخوان جدید برنامه‌ریزی کرده و کارتخوان‌های موجود را نیز ساماندهی خواهد کرد.
 
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه کارتخوان‌ها می‌توانند چندین برابر تسهیلات پرداختی منابع به بانک تزریق کنند، اظهار کرد: نظام بازاریابی دقیقی به این منظور در حال طراحی است تا کارتخوان‌ها حداکثر بازدهی را برای بانک داشته باشند.
 
فرزین در این جلسه همچنین با اشاره به سرقت اخیر از صندوق‌های اجاره‌ای بانک، ضمن قدردانی از خدمات پلیس که به دستگیری سارقان در کمترین زمان ممکن منجر شد، گفت: در پی این حادثه، سیستم‌های حفاظتی تازه‌ای برای شعب طراحی شده و در کنار ساماندهی صندوق‌ها، بیمه شدن آن‌ها نیز در حال پیگیری است.
 
وی از راه اندازی جشنواره تازه‌ای به منظور وصول مطالبات معوق بانک ملی ایران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، منابع تازه‌ای در بانک جریان می‌یابد که می‌توان از آن برای تسهیلات دهی به مشتریان استفاده کرد.
 
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه عارضه یابی از فعالیت‌های بانک انجام شده و نقاط قوت و ضعف به خوبی احصا شده‌اند، گفت: تجهیز منابع در کنار تخصیص منابع به طور همزمان در طرح‌های جاری بانک پیگیری می‌شوند.
 
حسن مونسان با تاکید بر اینکه منابع انسانی بانک باید در مرکز توجه فعالیت‌ها باشند، اظهار کرد: استفاده از پتانسیل‌هایی مانند ارائه خدمات به بورس کالا، مشتریان بورسی و فروش تنخواه کارت می‌تواند در کنار ایجاد منابع جدید، دامنه خدمات دهی به مشتریان را نیز توسعه دهد.
 
دیگر عضو هیات عامل بانک ملی ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه مجموعه عملیات بانک باید در هدف گذاری‌ها مد نظر قرار بگیرد، گفت: افزایش سهم بازار و خروج از زیان عملیاتی، دو هدف عمده بانک ملی ایران است.
 
محمد شیریجیان افزود: اهداف طرح‌های بانک باید متمرکز باشد و نباید تشتت در هدف گذاری به سردرگمی واحدها منجر شود.
 
عضو هیات عامل و معاون مالی بانک نیز با تاکید بر اینکه رشد و اعتلای نام بانک ملی ایران مهم‌ترین هدف ماست، گفت: در شرایط فعلی باید تراز نقدینگی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و کنترل ورود و خروج نقدینگی در راس امور باشد.
 
امیر مسعود رزازان با تاکید بر اینکه روسای شعب باید ریسک حرفه خود را بشناسند، افزود: ما باید بدانیم کدام تسهیلات یا کدام یک از مشتریان برایمان همراه با ریسک خواهند بود.
 
معاون امور شعب و بازاریابی منطقه ۲ کشور هم با تاکید بر اینکه هرگونه بهبود در وضعیت بانک نیازمند ایجاد تغییر در نگرش‌هاست، گفت: امروز رفتار بازارها و حتی مشتریان نسبت به گذشته هوشمندانه‌تر شده و رویکرد بانک‌ها نیز به لحاظ نحوه تعامل با مشتریان و خدمت رسانی به آن‌ها تغییرات بنیادین داشته است. از طرفی، سطح وفاداری مشتریان متغیر بوده و از این جهت، حفظ مشتریان باید بر اساس توانمندی‌های بانک باشد که از جمله آن می‌توان به برند و جایگاه اشاره کرد.
 
محمد نجف زاده با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه روسای شعب در جذب منابع مشتریان افزود: روسای شعب باید رفتار تک تک مشتریان را در مراودات مالی آن‌ها رصد کنند.
 
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *