RSS
امروز جمعه ، ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار

مدیرعامل بانک مسکن مشمول قانون بازنشستگی نیست

مرکز تماس دیجیتال اولویت اصلی مدیریت روابط عمومی است

رشد ۸۷ درصدی پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه بانک سینا در سال ۱۴۰۰

تنها ۱۰ درصد واحدهای مسکونی بیمه آتش سوزی دارند

واکنش کنایه‌آمیز همتی به دستور بازگشت قیمت‌ها

فشار تورم روی کدام دهک‌های درآمدی بیشتر است؟

قیمت هر متر خانه در تهران در مرز ۴۰ میلیون

بازار سنگ آهن در انتظار تغییر واقعی تقاضا

رونمایی از «زرفام» در تابلوی بورس کالا

درخواست جایگاه داران سوخت برای افزایش کارمزد

۷ برنامه راهبردی سمات در سال ۱۴۰۱

تصویب دستورالعمل انتشار گواهی صرفه جویی انرژی

کنترل ترازنامه بانک‌ها

۱۰۰۰ میلیارد تومان به بورس تزریق شد

تعادل مناسبی در بازار ارز ایجاد شد

پوشش بیمه‌ای داروهای بیماری‌های خاص، مزمن و صعب‌العلاج افزایش یافت

انعقاد تفاهم نامه بیمه معلم و فدراسیون ورزش های همگانی

راه اندازی باجه‌های بیمه تعاون

فروش بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال

رشد ترازنامه بانک ها زیر تیغ نظارتی بانک مرکزی

فرصت سازی در همکاری با سازمان شانگهای

رکورد مصرف برق شکست

رکود تورمی در انتظار اقتصاد دنیا

کارآفرین بر مدار رشد

واریز ۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن

صدور بیمه نامه‌های جدید در بیمه رازی

۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۲/۱۰کد خبر: 334633
ایستانیوز:معاونت فنی بیمه‌های غیر زندگی بیمه رازی از صدور بیمه‌نامه‌های جدید در بیمه رازی خبر داد و گفت: در سال جاری شرکت بیمه رازی به دنبال ارائه خدمات به صورت برخط است که اعلام و ارزیابی خسارت بیمه بدنه اتومبیل یکی از این اقدامات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، علی اصغر اصلان‌بیگی- معاون فنی بیمه‌های غیرزندگی این شرکت که مهمان سی و چهارمین سه‌شنبه‌های پاسخگویی بود، با اشاره به دستاوردهای قابل قبول این شرکت در سال گذشته گفت: بیمه رازی در سال‌های گذشته به واسطه رونق بازار بورس و فرابورس از عملیات‌های بیمه‌ای فاصله گرفته بود و این موضوع عاملی شد تا در سال گذشته در بخش فنی نیاز به تقویت زیرساخت احساس شود.
او ادامه داد: در سال 1400 زیرساخت بخش درمان بیمه رازی تقویت شد و با تکیه بر سامانه سیناد فرآیند دریافت اطلاعات، ارزیابی و پرداخت خسارت به شدت کاهش یافت و بعد از تائید خسارت درمان ظرف مدت 72 ساعت هزینه به بیمه‌گذار پرداخت می‌شود و این در حالی است که بیمه‌گذار نیازی به حضور در شعب بیمه رازی ندارد.
معاون فنی بیمه رازی تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات نوین سامانه جدیدی برای اعلام خسارت بیمه بدنه خودرو طراحی و تحت آزمون‌های اولیه قرار گرفته که طبق برنامه ریزی صورت گرفته این خدمت در خردادماه به صورت برخط عرضه خواهد شد.
اصلان‌بیگی با اشاره به مسئولیت اجتماعی بیمه رازی در حفظ و نگهداری محیط زیست، گفت: محیط کارت رازی در روزهای گذشته طراحی و رونمایی شد که این کارت از قطع درخت و استفاده بیش از حد کاغذ جلوگیری خواهد کرد؛ این کارت موجب آن خواهد شد تا افراد به صورت برخط تمام اطلاعات بیمه‌ای خود را رصد کنند و در آینده نزدیک به عنوان یک کارت بانکی از آن در کنار خدمات بیمه‌ای استفاده خواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی در رابطه با بیمه‌های درمانی گفت: بیمه‌های درمان یک سری پوشش‌های اصلی دارد که با توجه به خواسته بیمه گذار، خدمات اضافی به آن ارائه خواهد شد که در زمینه خدمات پوست باید گفت که اگر جنبه درمانی داشته باشد از سوی بیمه هزینه پرداخت خواهد شد و تنها خدمات زیبایی در شرایط بیمه‌های درمانی قرار نمی‌گیرد.
اصلان‌بیگی در ادامه در رابطه با افزایش حدود اختیارات خاطرنشان کرد: در سال گذشته با توجه به تفکر حاکم بر سازمان اختیار شعب و برخی از نمایندگان افزایش یافت که بررسی‌ها نشان از آن دارد که اختیارات تنفیذ شده در بیمه رازی بیش از دیگر شرکت‌های صنعت بیمه است.
معاون فنی بیمه رازی نرخ حق بیمه مالی شخص ثالث و بدنه اتومبیل بیمه رازی را رقابتی دانست و بیان کرد: شرایط در بیمه رازی به گونه‌ای است که نمایندگان امکان رقابت در بازار بیمه را داشته باشند و طی یک سال گذشته در دو مرحله شرایط صندوق نمایندگان به نفع آن‌ها تغییر کرد.
او در رابطه با پیشنهادی مبنی بر استفاده از نمایندگان به عنوان ارزیاب خسارت در شهرستان‌ها گفت: بنابر قوانین بیمه مرکزی امکان استفاده از نمایندگان به عنوان ارزیاب خسارت نیست زیرا طبق قانون افراد همزمان نمی‌توانند به صدور بیمه نامه و ارزیابی خسارت بپردازند.
اصلان‌بیگی از ارتقاء سامانه‌های برخط بیمه رازی خبر داد و یادآور شد: در گذشته برخی سامانه‌ها به صورت بومی سازی شده در بیمه رازی استفاده شده که خروجی خوبی نداشت اما با این وجود به دنبال داخلی سازی برخی سامانه‌ها هستیم و در کنار آن افزایش سرعت و کارایی سامانه فناوران در دستور کار قرار گرفته است.
معاون فنی در انتها خبر از صدور بیمه حیوانات خانگی و دوچرخه داد و اظهار کرد: در بیمه حیوانات خانگی دو حیوان سگ و گربه تحت پوشش بیمه امراض و تلفات قرار می‌گیرند و در کنار آن بیمه نامه دوچرخه نیز صدمات وارده به دوچرخه، راکب و شخص ثالث را پوشش می‌دهد.
در سال جاری به دنبال آن هستیم تمام خدمات و بیمه ها به صورت برخط به شبکه فروش و بیمه گذار ارائه شود و فعالیت شرکت بر پایه خدمات برخط صورت گیرد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *