RSS
امروز جمعه ، ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار

مدیرعامل بانک مسکن مشمول قانون بازنشستگی نیست

مرکز تماس دیجیتال اولویت اصلی مدیریت روابط عمومی است

رشد ۸۷ درصدی پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه بانک سینا در سال ۱۴۰۰

تنها ۱۰ درصد واحدهای مسکونی بیمه آتش سوزی دارند

واکنش کنایه‌آمیز همتی به دستور بازگشت قیمت‌ها

فشار تورم روی کدام دهک‌های درآمدی بیشتر است؟

قیمت هر متر خانه در تهران در مرز ۴۰ میلیون

بازار سنگ آهن در انتظار تغییر واقعی تقاضا

رونمایی از «زرفام» در تابلوی بورس کالا

درخواست جایگاه داران سوخت برای افزایش کارمزد

۷ برنامه راهبردی سمات در سال ۱۴۰۱

تصویب دستورالعمل انتشار گواهی صرفه جویی انرژی

کنترل ترازنامه بانک‌ها

۱۰۰۰ میلیارد تومان به بورس تزریق شد

تعادل مناسبی در بازار ارز ایجاد شد

پوشش بیمه‌ای داروهای بیماری‌های خاص، مزمن و صعب‌العلاج افزایش یافت

انعقاد تفاهم نامه بیمه معلم و فدراسیون ورزش های همگانی

راه اندازی باجه‌های بیمه تعاون

فروش بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال

رشد ترازنامه بانک ها زیر تیغ نظارتی بانک مرکزی

فرصت سازی در همکاری با سازمان شانگهای

رکورد مصرف برق شکست

رکود تورمی در انتظار اقتصاد دنیا

کارآفرین بر مدار رشد

واریز ۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن

تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید بیمه "ما"

۱۵:۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۹کد خبر: 331689
ایستانیوز: مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید بیمه "ما" با حضور دکتر نصراصفهانی عضو هیات مدیره بانک ملت، دکتر نیک بین مدیرعامل گروه مالی ملت، اعضای هیات مدیره، هیات عامل و مدیران سطوح مختلف بیمه "ما" برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، در این مراسم حکم مدیریت عاملی دکتر کاردگر در بیمه "ما" به وی اعطا و با اعطای لوح و هدایایی از نزدیک به هفت سال خدمات و تلاش های دکتر بهاری فر در این منصب تجلیل شد.
 
بر اساس این گزارش، دکتر نصراصفهانی ضمن تجلیل از مساعی   ارزشمند   و  اهتمام   ویژه  دکتر بهاری فر، توانایی و درک بالای دکتر کاردگر از بیمه داری را ضامن موفقیت بیمه "ما" در سال های پیش رو دانست و گفت: بانک و بیمه لازم و ملزوم یکدیگرند. بانک ملت یکی از ابرقدرتان صنعت بانکداری است و بیمه "ما" بخش تفکیک ناپذیر بانک ملت می باشد.
 
دکتر کاردگر مدیرعامل جدید بیمه "ما" ضمن تشکر از دکتر نصراصفهانی، دکتر نیک بین، اعضای هیات مدیره و پرسنل بیمه "ما" و عرض تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع)، صنعت بیمه را صنعتی کاملا تخصصی دانست و گفت: عملکرد بیمه "ما" طی سنوات گذشته نشات گرفته از دانش بالای سرمایه انسانی آن متشکل از اعضای هیات مدیره، شبکه فروش و پرسنل است.
 
وی حمایت سهامداران را در موفقیت بیمه "ما" بسیار چشمگیر بیان کرد و گفت: تولید پرتفوی باکیفیت با استفاده از ظرفیت های بانک ملت و افزایش سهم از بازار بیمه "ما" بر اساس این پرتفوی سودآور و مناسب را هدف اول شرکت عنوان کرد.
 
در ادامه مراسم دکتر بهاری فر، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل پیشین بیمه­ "ما" با ارائه گزارشی از جایگاه و وضعیت بیمه­ "ما" در صنعت بیمه کشور و اقدامات انجام شده طی هفت سال گذشته ، موفقیت کنونی بیمه­ "ما" را مرهون تلاش و زحمات تک­ تک کارکنان این شرکت و حمایت هیات مدیره و سهامداران دانست و گفت: هرآنچه را که در توان داشتم و آیین نامه ها و دستورالعمل ها اجازه می داد برای رفاه کارکنان، رضایت مشتریان و خدمت به مردم به کار بستم و برای پیشرفت بیمه ذره ای کوتاهی نکردم.
 
دکتر صادق رییس هیات مدیره بیمه "ما" ضمن قدردانی از خدمات خالصانه دکتر بهاری فر و آرزوی موفقیت برای دکتر کاردگر، مدیرعامل جدید بیمه "ما" اظهار امیدواری کرد که با اشاره به سوابق درخشان دکتر کاردگر، حرکت رو به رشد بیمه­ "ما" در صنعت بیمه کشور با حضور نیروهای خدوم همچنان تداوم داشته باشد.
 
این گزارش افزود: دکتر کاردگر دارای کارشناسی ارشد اقتصاد و دکتری اقتصاد است. وی  پیش از این، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، عضو هیأت مدیره صندوق ضمانت سپرده های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیأت مدیره شرکت بیمه اتکائی امین بوده است. وی همچنین به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه سندیکای بیمه گران و  شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه، یکی از افراد تاثیرگذار در صنعت بیمه می باشد.
 
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بیمه "ما"
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *