RSS
امروز یکشنبه ، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار

دور جدید صعود طلا در پیش است؟

مجازات جعل چک تضمین شده مشخص شد

۶ عامل تاثیرگذار بر نرخ ارز در سال ۱۴۰۰

سقوط وحشتناک بیت کوین تنها در ۱ ساعت

نحوه اخذ مالیات از بازیگران و اینفلوئنسر‌ها

انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره بانک سینا

جزئیات نامه‌نگاری رئیس سازمان بورس با همتی

صدور فهرست مودیان معاف از ثبت‌نام در سامانه مودیان

حذف قوانین مازاد در بازار سرمایه

صندوق های بازنشستگی را چطور اصلاح کنیم؟

پیشنهادهایی برای بهبود نظام توزیع در ایران

پیشنهاد مشارکت بخش‌خصوصی در مذاکرات سند همکاری ایران و چین

هشتمین جشنواره روابط عمومی در روز ارتباطات برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد

مجوز قبولی اتکایی بیمه پارسیان تمدید شد

همکاری بیمه دی و شبکه نوآفرینی پلنت

سال ۱۴۰۰، نقطه عطف بیمه دانا

تعیین تکلیف حساب های مازاد مشتریان حقیقی بانک ملت

۶ خدمت بانک مسکن بروزرسانی شد

افتتاح ۲ شعبه بانک سینا در تهران

لغو تحریم‌ها بر کدام صنایع بورسی تاثیرگذار است؟

چه خبر از سرمایه غیرمستقیم‌های سهام عدالت؟

محدودیت‌های معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن

تغییر دامنه نوسان بورس از اردیبهشت ماه

بانک‌ها به نرخ‌های سود پایبند باشند

تداوم ارائه خدمات و سرویس‌های بانکی به مشتریان بانک‌های ادغامی

آمار پایان بهمن نشان داد:

آتش سوزی، صدرنشین رشته های بیمه ما

۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۸کد خبر: 318044
ایستانیوز:آمار پایان بهمن ماه سال جاری نشان داد که رشته آتش سوزی صدرنشین رشته های بیمه ای از لحاظ تولید حق بیمه در شرکت بیمه ما است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، شرکت بیمه ما با نماد "ما"، گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 99 را منتشر کرد که بر اساس آن، این شرکت بیمه ای خصوصی، در 11 ماهه امسال، 14.015 میلیارد و 268 میلیون ریال حق بیمه تولید کرده و در مقابل، 5.585 میلیارد و 626 میلیون ریال نیز به بیمه گزاران خود، خسارت پرداخت کرده است.
 
بر اساس این گزارش، در بین رشته های بیمه ای، آتش سوزی با سهم 32 درصدی از کل حق بیمه تولیدی شرکت بیمه ما، رتبه نخست را از این لحاظ به خود اختصاص داده و تنها 7 درصد خسارت های شرکت متعلق به این رشته است.
 
میزان حق بیمه تولیدی این شرکت در رشته آتش سوزی در 11 ماهه سال جاری معادل 4.507 میلیارد و 61 میلیون ریال و خسارت پرداختی در این رشته، 395 میلیارد و 654 میلیون ریال گزارش شده است.
 
رشته زندگی اندوخته دار هم در زمینه تولید حق بیمه در شرکت بیمه ما، جایگاه دوم و سهمی 17 درصدی را از آن خود کرده و 2.397 میلیارد و 124 میلیون ریال حق بیمه در این رشته تولید شده است.
 
میزان خسارت پرداختی بیمه ما در رشته زندگی اندوخته دار هم 1.028 میلیارد و 434 میلیون ریال اعلام شده که معادل 18 درصد کل خسارت های پرداختی شرکت است.
 
رشته ثالث اجباری هم در جایگاه سوم میزان تولید حق بیمه در این شرکت بیمه ای ایستاده و با سهمی 16 درصدی، 2.295 میلیارد و 315 میلیون ریال از کل حق بیمه شرکت را به خود اختصاص داده است.
 
میزان خسارت پرداختی بیمه ما در رشته ثالث اجباری هم 19 درصد کل خسارت های شرکت و معادل 1.064 میلیارد و 217 میلیون ریال اعلام شده است.
 
در عین حال رشته درمان با اختصاص 10 درصد حق بیمه تولیدی، 1.361 میلیارد و 795 میلیون ریال از حق بیمه های تولیدی بیمه ما را تولید کرده و 22 درصد خسارت های شرکت معادل 1.230 میلیارد و 933 میلیون ریال هم در این رشته پرداخت شده است.
 
این گزارش حاکی است، شرکت بیمه ما در یک ماهه منتهی به پایان بهمن ماه امسال، 1.777 میلیارد و 669 میلیون ریال بیمه نامه فروخته و 573 میلیارد و 405 میلیون ریال نیز خسارت به زیان دیدگان پرداخت کرده است.
 
آتش سوزی با سهم 38 درصدی، ثالث اجباری با سهم 18 درصدی و زندگی اندوخته دار با سهم 16 درصدی در جایگاه های اول تا سوم شرکت از لحاظ تولید حق بیمه در یک ماهه قرار گرفته اند. این در حالی است که سهم رشته آتش سوزی از خسارت های پرداختی در یک ماهه تنها دو درصد بوده است.
 
ثالث اجباری، درمان و زندگی غیر اندوخته دار نیز در یک ماهه منتهی به 30 بهمن ماه 99 در زمینه سهم از خسارت های پرداختی، رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند. 
 
شرکت بیمه ما با سرمایه  4.000 میلیارد ریال و نماد "ما" از شرکت های بیمه ای فعال در بازار سرمایه کشور است.
 
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:آتش سوزی، بیمه ما
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *