RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار

تقدیر از برترین‌های رازمان اکوسیستم همراز بیمه رازی

آگهی دعوت به مجمع عمومی بیمه سینا

مرکز ارتباط نهادهای مالی راه‌اندازی شد

دارایی ۳۸۰ هزار میلیارد تومانی سهامداران عدالت

رشد ۱۰۵ درصدی فروش شرکت‌های معدنی بورس

بیت‌ کوین بر قله ۶۴هزار دلاری

قیمت دلار ۲۵ فروردین ماه۱۴۰۰

افزایش قیمت ۳.۶۴ دلاری نفت خام سنگین ایران در ماه مارس

پرداخت بیش از ۱۵ میلیارد ریال خسارت بیمه کرونا توسط بیمه سامان

راه اندازی نخستین بورس مبتنی بر ارز‌های دیجیتالی

قاچاق چه تاثیری بر بورس می‌گذارد؟

اعتبار ویژه بانک مسکن برای در سیستان و بلوچستان

نظام تک نرخی ارز به مهار تورم کمک می‌کند

ارسال لایحه درصد سهامداری بانک مشترک ایران و ونزوئلا به مجلس

آشتی حقیقی‌ها با بورس

یارانه رمضان امشب واریز می‌شود

شیوه جالب بانک آینده برای جذب سپرده!

سه دیدگاه مختلف در مورد کاهش نرخ بهره در اقتصاد

نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهش یافت

بهبود وضعیت بورس به یک عامل وابسته نیست

۵سناریو برای همسان‌سازی مرحله دوم حقوق بازنشستگان

با تخفیفات بیمه‌ای طرح ماه رحمت تا عید سعید فطر

«محیا» راهگشای بنگاه‌های کوچک و آسیب دیده

همراه بانک ملت؛ ارائه دهنده خدمات سامانه صیاد از طریق تلفن همراه

دلار جهانی نزولی شد

دوخدمت جدید غیرحضوری تامین اجتماعی رونمایی شد

۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳کد خبر: 317906
ایستانیوز:دو خدمت جدید غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از طرح ۳۰۷۰( ارائه ۳۰ خدمت حضوری تامین اجتماعی به شکل غیرحضوری که در پی آن کاهش ۷۰ میلیون مراجعه را در پی خواهد داشت) ویژه کارفرمایان و پیمانکاران امروز با حضور معاونان سازمان تامین اجتماعی و مدیران ستادی این سازمان رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، مهرداد قریب، معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در جلسه رونمایی از خدمات جدید غیرحضوری که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران استانی برگزار شد،گفت: امروز پرداخت برخط بدهی و احتساب آنی واریزی در حساب کارفرما و تقسیط غیرحضوری و نظام مند بدهی های قبل از صدور اجرائیه به عنوان دو خدمت از طرح 3070 ویژه کارفرمایان و پیمانکاران رونمایی شد.
 
وی افزود: تا امروز از 30 خدمت غیرحضوری پرمراجعه سازمان تامین اجتماعی 25 خدمت رونمایی شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
 
قریب اظهار داشت: یکی از اولویت های اساسی سازمان تامین اجتماعی در سال جاری به ویژه در شش ماه دوم امسال در حوزه بیمه ای، طرح 3070 است که با تلاش همکاران این طرح در حال پیشبرد است.
 
وی با اشاره به فراهم شدن امکان ارائه خدمات غیرحضوری طرح 3070 توسط کارگزاری های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: بخشنامه این خدمت، نهم اسفند توسط دکتر سالاری، مدیرعامل این سازمان ابلاغ شد. براین اساس، بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایانی که به هر علت قادر به استفاده از سامانه الکترونیکی این سازمان نیستند می توانند با مراجعه به کارگزاری ها خدمات خود را دریافت کنند.
 
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: خدمات طرح 3070 که در کارگزاری ها ارائه می شود برای بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان رایگان است و هیچ هزینه ای از آنها دریافت نمی شود و وجوه آنها را سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کند.
 
قریب افزود: تاکید سازمان تامین اجتماعی استفاده مخاطبان از خدمات غیرحضوری است و آنها در هرساعتی از منزل و محل کار می توانند به سامانه غیرحضوری این سازمان مراجعه و خدمات را دریافت کنند. اما برای آن دسته از بیمه شدگان که قادر به استفاده از این امکانات نیستند به مدت شش ماه می¬توانند با مراجعه به کارگزاری از این خدمات برخوردار شوند.
 
وی با بیان اینکه جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی گسترده و دارای تنوع فراوانی است، گفت: برای اینکه استفاده از خدمات غیرحضوری فرهنگ سازی و به صورت مطلوب اطلاع رسانی شود بیمه شدگان در مهلت تعیین شده می توانند از این امکان جدید برخوردار شوند و به مرور به استفاده کنندگان از خدمات غیرحضوری بپیوندند.
 
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: طبیعی است هر طرح جدید به مرور زمان بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. در حال حاضر 98 درصد کارفرمایان لیست حق بیمه را اینترنتی ارسال و پرداخت می کنند در صورتی که در زمان آغاز طرح این رقم قابل توجه نبود.
 
قریب با اشاره به اینکه به صورت مرتب و منظم مسائل و اشکالات طرح 3070 احصاء و رصد می شود،گفت: این مشکلات در جلسات با حضور مدیران و کارشناسان مربوطه به بحث گذاشته می شود و برای رفع آنها تلاش می شود. برای پیشرفت طرح ضمن رفع مسائل آن باید اصلاح فرایندها را مدنظر داشته باشیم
 
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *