RSS
امروز دوشنبه ، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار

بهره‌برداری از پایگاه داده‌های مشتری بیمه کوثر

امکان استعلام خدمات خودرویی با نرم افزار فام موسسه ملل

"ایبیس" هتل برتر سال ۱۳۹۹ انتخاب شد

پرداخت تسهیلات به بخش های مولد توسط بانک سپه

برندگان «همراهی٢» صاپ یک میلیارد ریال جایزه گرفتند

چگونه بفهمیم چقدر بدهی مالیاتی داریم؟

معاملات الگوریتمی آزاد شد

اتباع خارجی بالای ۱۸ سال کارت بانکی می‌گیرند

عملیات بازار باز با هدف ثبات نرخ سود در بازار بین بانکی

جداول قانون بودجه ۱۴۰۰ به دولت ابلاغ شد + سند

قیمت طلای جهانی بالا رفت

دسترسی تمام سهامداران به ۵ مظنه برتر

ریپو ابزاری اطمینان بخش در بازار سرمایه

مشتری مداری از اولویت‌های اصلی ‌بیمه تجارت‌نو

خودروسازان مکلف به عرضه خودرو در بورس کالاشدند

جزییات توافق آزادسازی دلارهای ایران در عراق

روز سیاه رمزارزها

ردپای سیاست‌های پولی در روند منفی بورس

خروج سود سپرده از مدار نرخ‌گذار

ویپاد؛ بانکی تمام دیجیتال

بازار اجاره دستگاه کارتخوان داغ شد

بانک رفاه به بازنشستگان وام مسکن پرداخت می کند

طرح ویژه بانک سامان برای حمایت از صنایع بسته‌بندی کشور

۱۶ نکته مهم درباره کارت اعتباری سهام عدالت

سرنوشت بورس بعد از توافق جدید

مدیرعامل بیمه میهن در زاهدان:

کارنامه درخشان صنعت بیمه در خدمات رسانی به مناطق محروم

۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲کد خبر: 317598
ایستانیوز:صنعت بیمه در خدمات رسانی به استان های محروم از جمله سیستان و بلوچستان، کارنامه موفق و درخشانی دارد و بر این افتخار می بالد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)؛ دکتر رضا مصطفوی این مطلب را در مراسم معارفه سرپرست جدید شعبه این شرکت در زاهدان اعلام کرد. وی با اشاره به نقش پررنگ صنعت بیمه در تأمین آسایش و رفاه اجتماعیِ آحاد مردم و فعالان اقتصادی، خدمات این صنعت در مناطق محروم را برجسته دانست و گفت: خدمات رسانی به مناطق محروم بویژه در شرایط بحرانی برای بیمه گرانی که حلاوت خدمت و نشاندن لبخند بر لبان محرومان را چشیده اند، توفیق الهی و بسیار کار ارزشمندی است و صنعت بیمه در این زمینه ها، کارنامه موفق و درخشانی دارد و بر این افتخار می بالد.
 
مدیرعامل بیمه میهن با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان از استان های محروم کشور و دارای ظرفیت های بالقوه ای است، افزود: این استان برای ظرفیت سازی و ترویج فرهنگ بیمه نیازمند توجه ویژه و جدی است و بر استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی برای دستیابی به این اهداف تأکید کرد.
 
دکتر مصطفوی با بیان اینکه سهم بیمه میهن از پورتفوی بیمه ای این استان بسیار ناچیز است افزود: باید با برنامه ریزی و فعالیت در جهت گسترش بیمه های خُرد و بیمه های زندگی و اصلاح ترکیب پرتفوی و عدم پذیرش ریسکهای پرخطر، بتوانیم زمینه توسعه فعالیت ها، ایفای نقش فعال در بازار و افزایش پوتفوی را فراهم سازیم.
 
عضو هیأت مدیره بیمه میهن در بخش پایانی اظهارات خود، ضمن ارائه رهنمودهای لازم برای پیشبرد امور شرکت، تمرکز بر توسعه و تقویت فروش بیمه های زندگی و اموال؛ بکارگیری و توسعه فناوری اطلاعات در حوزه های مختلف؛ آموزش کارکنان و شبکه فروش به منظور ایجاد فضای رقابتی و افزایش توان فنی و به روز رساندن اطلاعات بیمه ای آنان؛ تغییر و توسعه امکانات و فضای اداری جهت ایجاد انگیزه در کارکنان و تکریم ارباب رجوع؛ توسعه، تقویت و توانمندسازی شبکه فروش در ابعاد مختلف؛ افزایش نظارت بر عملکرد شعب و شبکه فروش به لحاظ رسیدن به وضعیت مطلوب و در نهایت تأمین منافع همه ذینفعان را از اهم برنامه های ببمه میهن برشمرد.
 
در این مراسم که سعید صمدی فر مدیر امور شعب، بازاریابی و شبکه فروش بیمه میهن نیز حضور داشت، علی ثنائی راد به عنوان سرپرست جدید شعبه زاهدان معرفی شد و رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *