RSS
امروز یکشنبه ، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار

بهبود نقدشوندگی بازار سهام

دور جدید صعود طلا در پیش است؟

مجازات جعل چک تضمین شده مشخص شد

۶ عامل تاثیرگذار بر نرخ ارز در سال ۱۴۰۰

سقوط وحشتناک بیت کوین تنها در ۱ ساعت

نحوه اخذ مالیات از بازیگران و اینفلوئنسر‌ها

انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره بانک سینا

جزئیات نامه‌نگاری رئیس سازمان بورس با همتی

صدور فهرست مودیان معاف از ثبت‌نام در سامانه مودیان

حذف قوانین مازاد در بازار سرمایه

صندوق های بازنشستگی را چطور اصلاح کنیم؟

پیشنهادهایی برای بهبود نظام توزیع در ایران

پیشنهاد مشارکت بخش‌خصوصی در مذاکرات سند همکاری ایران و چین

هشتمین جشنواره روابط عمومی در روز ارتباطات برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد

مجوز قبولی اتکایی بیمه پارسیان تمدید شد

همکاری بیمه دی و شبکه نوآفرینی پلنت

سال ۱۴۰۰، نقطه عطف بیمه دانا

تعیین تکلیف حساب های مازاد مشتریان حقیقی بانک ملت

۶ خدمت بانک مسکن بروزرسانی شد

افتتاح ۲ شعبه بانک سینا در تهران

لغو تحریم‌ها بر کدام صنایع بورسی تاثیرگذار است؟

چه خبر از سرمایه غیرمستقیم‌های سهام عدالت؟

محدودیت‌های معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن

تغییر دامنه نوسان بورس از اردیبهشت ماه

بانک‌ها به نرخ‌های سود پایبند باشند

نسبت مطلوب مصارف به منابع بانک توسعه تعاون

۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۲کد خبر: 317585
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون که به همراه هیاتی اقتصادی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان سفرکرده، ضمن بازدید از طرح‌های در دست‌ساخت و در حال بهره‌برداری در استان، بر ظرفیت‌ها و کارآمدی بانک توسعه تعاون در ایفای مسئولیت‌ها و وظایف مهم در نظام بانکی و اقتصادی کشور تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، حجت‌اله مهدیان ضمن شرکت در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری گلستان گفت: بانک توسعه تعاون بانک صد درصد دولتی و توسعه‌ای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که دارای 450 واحد بانکی و چهار هزار و 500 پرسنل در سراسر کشور است و در استان گلستان با 14 واحد بانکی شامل 3 شعبه در شهر گرگان و 11 شعبه در سایر شهرهای استان و 125 نفر پرسنل تلاش کرده روزبه‌روز سهم خود را در بازار ارتقا بخشد و اثرگذار عمل کند.
 
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: باوجوداینکه تعاونی‌ها در تمامی حوزه‌های اقتصادی صنعت، معدن، خدمات، بازرگانی، کشاورزی، مسکن و ساختمان فعالیت می‌کنند بنابراین ما هم از همه این طیف‌ها و طبقات بخش‌های مختلف اقتصادی به مشتریان خدمت‌رسانی می‌کنیم.
 
مهدیان افزود: 70 درصد تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در بخش تعاون است و 30 درصد به سایر فعالان اقتصادی پرداخت می‌شود. در سال‌های اخیر نیز بانک توسعه تعاون به دلیل ظرفیت‌های گسترده و نقش تأثیرگذار در فضای اقتصادی کشور به تشخیص دولت و مجلس محترم در طرح‌های ملی به‌عنوان بانک عامل مشارکت داشته و ایفای عملکرد قابل‌توجه در طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری یکی از این اقدامات است.
 
وی ادامه داد: بانک توسعه تعاون عاملیت‌های صندوق توسعه ملی، تسهیلات تبصره 18 و ماده 59 قانون بودجه 99 را نیز بر عهده دارد و سایر تسهیلات حمایتی ازجمله حمایت از مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره)، بهزیستی و زنان سرپرست خانوار هم در سبد خدمات بانک قرار دارد.
 
مهدیان خاطرنشان کرد: نسبت مصارف به منابع بانکی نشان می‌دهد بانک چه سهمی از منابع را به وظایف اقتصادی اختصاص داده که سهم بانک توسعه تعاون به‌طور متوسط در سطح کشور بالغ‌بر 85 درصد است که در استان گلستان حتی بیش از این مقدار نیز محقق شده است. وی اظهار امیدواری کرد: بانک توسعه تعاون در استان بیش از گذشته اثرگذار باشد و نقش پررنگ‌تری ایفا کند.
 
در بخش دیگری از این سفر، مدیرعامل بانک توسعه تعاون به همراه میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی و پناه معاون توسعه مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت اکسرید در شهرک صنعتی آق‌قلا، شرکت شیر و فراورده‌های دامی صباح در گنبد و شرکت شیر پگاه گلستان در گرگان بازدید کردند.
 
مهدیان در این بازدیدها ضمن اعلام آمادگی هرچه بیشتر بانک توسعه تعاون از توسعه اقتصادی استان گلستان تصریح کرد: هدف از این سفر پیگیری طرح‌های تأمین مالی شده و بررسی عملکرد تسهیلات اعطایی در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری بود که خوشبختانه گلستان عملکرد قابل قبولی در این بخش داشته است.
 
گفتنی است در این سفر محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب، توکلی مدیرکل دفتر مرکزی حراست، البرزی مدیر امور اعتباری، شمس رئیس اداره کل حوزه مدیریت و شریفی مدیر شعب استان گلستان مدیرعامل را همراهی کردند.
 
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *