RSS
امروز دوشنبه ، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار

بیمه سرمد، برگزیده جشنواره ۱۰۰ واحد مشتری‌مدار

آتش سوزی، صدرنشین رشته های بیمه ما

زیرساخت‌های لازم برای اجرای قانون چک فراهم نیست

ابهام دراجرای طرح راننده محورشخص ثالث

دعوت بیمه سرمد از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره

عملکرد تسهیلاتی بانک رفاه کارگران در ۱۱ ماهه سال ۹۹

زمان واریز یارانه نقدی اسفند ماه اعلام شد

معرفی اعضای جدید هیات مدیره بیمه آرمان

مالیات‌ از تراکنش کارت‌خوان‌ها

بانک ملت استخدام می کند

مزد کمتر از ۶ میلیون تومان را نپذیرید!

بازار وسوسه برانگیز رمزارزها

راه اندازی دومین قرارداد آتی نقره با سررسید اردیبهشت ۱۴۰۰

بوی خوش برنج طارم در بورس کالا به مشام می رسد

۱۴۰۰، سال ورود حوزه معدن به بورس کالاست

عزم جدی سازمان برای توسعه بازارسرمایه

روند بازار سرمایه طبیعی است

​خبر خوش مدیرعامل بانک صادرات برای سهامداران بانک

سه سناریو درباره قیمت خودرو در ۱۴۰۰

حد بهینه دورکاری برای اقتصاد

مهم‌ترین چالش بانک مرکزی در سال ۱۴۰۰

فراکسیون پارلمانی برای «عدالت»

بودجه ۱۴۰۰ و کاهش کسری بودجه دولت

کارنامه درخشان سال ۹۹ شرکت احیا استیل فولاد بافت

بانک پاسارگاد ۲ کتابخانه دیگر در استان همدان افتتاح کرد

حمایت مدیر عامل چادرملو از طرح انتقال آب خلیج فارس تا استانهای خراسان و اصفهان

۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲کد خبر: 317582
ایستانیوز:مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، ضمن شجاعانه توصیف کردن تصمیم رئیس جمهور محترم و وزیر صمت در تامین نیاز آب شیرین استانهای خراسان جنوبی و رضوی و اصفهان از مسیر خط موجود آب شیرین خلیج فارس گفت:چادرملو بعنوان یکی از سهامداران عمده این پروژه عظیم ملی، از اختصاص ۲ خط موجود پیش بینی شده در مسیر انتقال آب خلیج فارس، به استان‌های شمال شرق کشور و اصفهان استقبال ، حمایت و مشارکت می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)،مهندس تقی زاده افزود:  تصمیم رئیس جمهور محترم  و  وزیر محترم صمت در خصوص طرح انتقال آب به استان های دیگر کشور  ستودنی است، چرا که می تواند  از بحرانهای آتی ناشی از کمبود آب شیرین در این مناطق پیشگیری نماید.  
مدیرعامل چادرملو با بی نظیر برشمردن ابر پروژه شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس به واحدهای صنعتی و شهرهای استان‌های کرمان و یزد گفت: خط اول این پروژه عظیم ملی، با پیشگامی و مشارکت شرکتهای بزرگ گل گهر، مس سرچشمه و چادرملو  در حالی به بهره برداری رسید که بسیاری از صاحب نظران و متولیان امر، باور و امیدی به محقق شدن آن نداشتند و این طرح  را بلند پروازانه می دانستند، ولی به یاری خدا و با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های رئیس جمهور  محترم، این رویای دیرین محقق و روح امید به کالبد ساکنان کویر دمیده شد.          
  مهندس تقی زاده یاد آوری کرد:   خط اول این پروژه در سه فاز اجرایی شد که فاز اول آن از بندرعباس به سیرجان و مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر ، فاز دوم از گل گهر به مس سرچشمه و فاز سوم از سرچشمه به مجتمع صنعتی چادرملو اجرا شده است و بزودی آب شیرین به استان یزد می رسد. ‌                   وی افزود نکته قابل توجه این طرح شجاعانه، پیش بینی آینده و طراحی و اجرای ۲ خط دیگر در کنار خط اصلی بود تا دیگر مناطق کم آب کشور نیز در صورت تمایل بتوانند از زیر ساخت آماده شده به راحتی بهره برداری کنند.         
 وی افزود: خوشبختانه اکنون دولت و وزیر محترم صمت در  خصوص انتقال اب از  خطوط 2 و  3  به استان های مختلف متفق القول هستند و ما نیز از آن حمایت می‌کنیم. 
وی در عین حال تاکید کرد: وظیفه شرکت های معدنی و صنعتی است که در عمل و بطور جدی از این پروژه مهم  حمایت و مشارکت لازم را بعمل آورند .

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:چادرملو
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *