RSS
امروز سه شنبه ، ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار

منطقه ۴ بیمه دانا به باشگاه هزار میلیارد تومانی‌ها پیوست

بیمه تعاون گواهینامه ایزو ۳۱۰۰۰ گرفت

اعضای جدید هیأت مدیره بیمه تجارت‌نو معرفی شدند

پیمان میراب آستانه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد شد

بانک رفاه قدرت خرید بازنشستگان را افزایش می‌دهد

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی ماه ۱۳۹۹

رونمایی از نسخه جدید همراه بانک سینا

اقتصاد ایران بعد از ترامپ کجا میرود؟

اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰

اصلاح شیوه‌نامه عرضه و تقاضای فولاد

فاصله تورمی دهک‌ها در دی‌ماه افزایش یافت

رکود در بازار مسکن سنگین تر می شود

نرخ حق الوکاله بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد

لزوم استقلال نهاد سیاست گذار بازار سرمایه

گامی بزرگ به سوی مردمی شدن بازارسرمایه

افزایش تقاضای اخذ مجوز نهادهای مالی

گشایش یک انبار جدید زعفران در بورس کالا

مطابق قانون جدید چک به افراد دارای چک برگشتی خدمات بانکی ارائه نمی‌شود

پرداخت بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی بانک رفاه

استفاده حداکثری بانک ملی از ظرفیت تامین مالی برای پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی

امضاء تفاهم نامه میان بانک کارآفرین و دانشگاه فردوسی

احکام مشخص و رافع چالش‌ها و موانع جهش تولید

سمت و سوی قیمت سکه، طلا و دلار تا شب عید

۴۸۷۳ایده در پویش ایده تا عمل با موسسه اعتباری ملل

در مقابله با فرار مالیاتی جدی هستیم

در هشت ماه اول سال ٩٩ صورت گرفت:

افزایش ١٧٣ درصدی مراجعه به درگاه‌های پرداخت اینترنتی بانک صادرات

۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۹/۱۵کد خبر: 314530
ایستانیوز:استقبال از درگاه‌های پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران در هشت ماه اول سال جاری با افزایش ١٧٣ درصدی مبلغ تراکنش‌ها نسبت به پایان سال قبل، همراه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)،درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران در پایان آبان‌ماه سال ٩٩ نسبت به پایان سال قبل، با ١٧٣ درصد رشد در مبلغ تراکنش‌ها روبرو شد که نشان از افزایش استقبال و اعتماد مشتریان و صاحبان کسب و کار به این بانک در شرایط شیوع کرونا دارد.
 
درگا‌ه‌های پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران در پایان آبان‌ماه سال جاری نسبت به ماه قبل نیز با افزایش ١٠١ درصدی مبلغ تراکنش‌ها مواجه شد که نقش مهمی در فرآیند انتقال غیرحضوری وجه و استقبال از سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران در خریدهای غیرحضوری در شرایط فعلی دارد.
 
مبلغ تراکنش‌های همراه بانک صادرات ایران نیز طی هشت ماه اول سال جاری با بیش از ٧٤ درصد افزایش، ابزار مهمی در نقل و انتقال وجوه مشتریان به صورت غیرحضوری بوده و طی همین مدت تعداد تراکنش‌ها نیز نزدیک به ٣٠ درصد رشد ثبت کرده است. همراه بانک صادرات ایران با ارائه بیش از ٣٣ خدمت بانکداری غیرحضوری در بخش‌های مختلف از جمله انتقال وجه، عملیات حساب، مدیریت چک‌ها، پرداخت قبوض، دریافت شارژ، نیکوکاری، خرید بسته اینترنتی، گزینه‌های مختلف عملیات کارت، مدیریت تسهیلات و تعهدات، پرداخت‌های خاص، اخذ رسید تراکنش، محاسبه شبا، جستجوی شعب و اعلام شماره مشتری و ... سهم مهمی در کاهش نیاز به مراجعه حضوری مشتریان به شعب داشته است.
 
وجود پایانه‌های فروش بانک صادرات ایران در مراکز خرید در ایام شیوع کرونا طی هشت ماه اول سال ٩٩ بیش از ٤٠ درصد رشد در مبلغ تراکنش‌ها ثبت کرده و نقش مهمی در کاهش استفاده از اسکناس برای جلوگیری از شیوع این بیماری ایفا کرده است.
 
این بانک برای بسترسازی و تقویت زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک و تسهیل معاملات مشتریان دارای فروشگاه‌های اینترنتی ضمن پشتیبانی بیش از ٢٠ میلیون کارت سپهری، امکان ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) به طور مستقیم از طریق سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای مشتریان بانک را فراهم کردو تمامی کسب و کارهای درخواست‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی (شامل فروشگاه‌های اینترنتی فاقد درگاه پرداخت اینترنتی یا دارای درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب سایر بانک‌ها) می‌توانند با مراجعه به نشانی:
www.enamad.ir(صادرکننده نماد اعتماد الکترونیکی) نسبت به ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران در این سایت اقدام کنند.
 
متقاضیان با مراجعه به سایت مذکور و ورود به پورتال نماد اعتماد الکترونیکی و سامانه از قسمت «ثبت‌نام و دریافت نماد» و «ایجاد حساب کاربری» (در صورت لزوم)، به صفحه ثبت‌نام هدایت شده و می‌توانند برای دریافت مجوز کسب و کارهای اینترنتی (ای‌نماد) اقدام کنند.​

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *