RSS
امروز سه شنبه ، ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار

منطقه ۴ بیمه دانا به باشگاه هزار میلیارد تومانی‌ها پیوست

بیمه تعاون گواهینامه ایزو ۳۱۰۰۰ گرفت

اعضای جدید هیأت مدیره بیمه تجارت‌نو معرفی شدند

پیمان میراب آستانه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد شد

بانک رفاه قدرت خرید بازنشستگان را افزایش می‌دهد

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی ماه ۱۳۹۹

رونمایی از نسخه جدید همراه بانک سینا

اقتصاد ایران بعد از ترامپ کجا میرود؟

اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰

اصلاح شیوه‌نامه عرضه و تقاضای فولاد

فاصله تورمی دهک‌ها در دی‌ماه افزایش یافت

رکود در بازار مسکن سنگین تر می شود

نرخ حق الوکاله بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد

لزوم استقلال نهاد سیاست گذار بازار سرمایه

گامی بزرگ به سوی مردمی شدن بازارسرمایه

افزایش تقاضای اخذ مجوز نهادهای مالی

گشایش یک انبار جدید زعفران در بورس کالا

مطابق قانون جدید چک به افراد دارای چک برگشتی خدمات بانکی ارائه نمی‌شود

پرداخت بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی بانک رفاه

استفاده حداکثری بانک ملی از ظرفیت تامین مالی برای پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی

امضاء تفاهم نامه میان بانک کارآفرین و دانشگاه فردوسی

احکام مشخص و رافع چالش‌ها و موانع جهش تولید

سمت و سوی قیمت سکه، طلا و دلار تا شب عید

۴۸۷۳ایده در پویش ایده تا عمل با موسسه اعتباری ملل

در مقابله با فرار مالیاتی جدی هستیم

مدیرعامل بیمه سرمد عنوان کرد:

بیمه سرمد جزو ۱۰ شرکت برتر صنعت بیمه محسوب می‌شود

۱۹:۴ - ۱۳۹۹/۹/۱۴کد خبر: 314509
ایستانیوز:مدیرعامل بیمه سرمد بیان کرد: خوشبختانه از لحاظ جایگاه پرتفوی به جایگاه ۱۴ صنعت رسیدیم، ولی از لحاظ عملیات و بحث سرمایه گذاری و رنکیینگ جزو ۱۰ شرکت برتر این صنعت محسوب می‌شویم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)،مهدی مهدوی مدیرعامل بیمه سرمد ضمن تبریک روز بیمه عنوان کرد: روز بیمه را خدمت کلیه عموم مردم و بیمه گذاران و بیمه شدگانی که به نوعی از خدمات این صنعت استفاده میکنند تبریک عرض کرده و انشالله که ما بتوانیم خدمت گذاران خوبی برای مردم باشیم.
 
وی افزود: بیمه سرمد به عنوان یک شرکت جوان فعالیت می‌کند که امسال هشتمین سال فعالیتش می‌باشد و خوشبختانه در این مدت با تکیه بر سهام داری توانمند بانک صادرات و مجموعه‌هایی که به نوعی در کنار این شرکت بودند توانسته جایگاه‌های خوبی را ایجاد و کسب کند.
 
مدیرعامل بیمه سرمد  پول نیوز گفت: می‌دانید که بیمه سرمد رتبه توانگری یک را برای هفتمین سال فعالیتش با نسبت بالای ۱۴۸ درصد کسب کرده است و خوشبختانه این جایگاه که سال گذشته وارد باشگاه هزار میلیاردی‌ها شد طی یک برنامه ریزی که در هیئت مدیره و مدیریت ارشد تنظیم شد، اتفاق افتاد یعنی حاصل این دستاورد‌ها به یک برنامه ریزی دقیقی رسید که انتظار هم می‌رفت بدنه شرکت با این برنامه همراهی کند.
 
مهدوی ابراز کرد: می‌دانید که المان‌هایی که نشان می‌دهد یک شرکت چقدر شرکت توانمندی است و موقعیت مناسبی دارد و یک توسعه پایداری دارد که بتواند سود با کیفیتی بخواهد ارائه کند بر اساس شاخص‌ها باید بررسی شود.
 
وی مطرح کرد: در بحث ترکیب پرتفوی چند حوزه وجود دارد که شرکت در طول این مدت حداکثر سهم ثالثی که توانسته جذب کند ۱۱ درصد است که در مقابل صنعت ۴۳ درصدی که در ثالث فعالیت میکند یک حرکت برنامه ریزی شده داشته ایم که پایبند بودیم که مجموعه سهام داری و به نوعی تمام ذینفعان متضرر نشوند و دیگری هم بخش درمان است که ما بخش درمانمان دو حوزه دارد اول حوزه سهام داری و بعد هم حوزه غیر سهام داری.
 
مدیرعامل بیمه سرمد در ادامه بیان کرد: مجموعه بانک صادرات یک مجموعه بسیار عظیمی است که بالق بر ۲۰۰ هزار بیمه شده اعم از بازنشسته، قراردادی و رسمی دارد که این عدد، عدد قابل توجهی است و شرکت این افتخار را داشته است که خدمات ارائه دهد.
 
مهدوی ادامه داد: خارج از بحث سهام داری همان ۳۲ الی ۳۳ درصد سهم درمان وجود دارد که سعی کردیم ترکیب پرتفوی را در همان حد متوسط صنعت نگهداری کنیم و از طرفی هم ثالث نزدیک ۳۰ درصد پایین‌تر از بیمه بوده است با افتخار میتوانم بگویم که شرک بیمه سرمد در بیمه‌های عمر یک سهم قابل توجهی در میان شرکت‌های صنعت بیمه سهم قابل توجهی دارد و بالغ بر ۲۳ درصد در حقیقت پرتفوی بیمه‌های زندگی است.
 
وی ابراز کرد: در رشته‌های عمر مانده بدهکار، عمر زمانی و عمر سرمایه گذاری توانستیم که این جایگاه و این ترکیب را در مجموعه ترکیب پرتفو‌ی داشته باشیم. یکی از مقوله‌هایی که می‌توانیم به عنوان شاخص‌های عملکرد خوب شرکت ارائه دهیم بحث منافعی که برای سهامدارانمان در بحث سرمایه گذاری ایجاد کرده ایم. البته این به دلیل وضعیت خوب بورس در سال گذشته بود و حالا تا سه ماهه اول سال جاری که شرکت علی رغم اینکه در سه ماهه دوم و سه ماهه سوم که وضعیت بورس خیلی مساعد نبود از لحاظ شاخص عملکردی بهتر از وضعیت بازار بورس عمل کرد.
 
مدیرعامل بیمه سرمد خاطر نشان کرد: خوشبختانه از لحاظ جایگاه پرتفوی به جایگاه ۱۴ صنعت رسیدیم، ولی از لحاظ عملیات و بحث سرمایه گذاری و رنکیینگ جزو ۱۰ شرکت برتر این صنعت محسوب می‌شویم.
 
مهدوی عنوان کرد: در بخش توسعه شرکت هم با افزایش سرمایه از ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال به ۲۰۰ هزار ۵۰۰ میلیارد مراحلش انجام شده اسست که در همین هفته هم در اداره ثبت، ثبت می‌شود و گزارش توجیهی افزایش سرمایه موافقت اصولی آن گرفته شده و برای ۴ هزار میلیارد ریال از محل مطالبات که این هم باز یک قدم بزرگی است که انشاالله امسال مجمع برگذار می‌شود و همزمان با مجمع سالیانه امسال در اردیبهشت ماه افزایش سرمایه تا ۴ هزار میلیارد انجام می‌شود.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *