RSS
امروز سه شنبه ، ۷ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار

منطقه ۴ بیمه دانا به باشگاه هزار میلیارد تومانی‌ها پیوست

بیمه تعاون گواهینامه ایزو ۳۱۰۰۰ گرفت

اعضای جدید هیأت مدیره بیمه تجارت‌نو معرفی شدند

پیمان میراب آستانه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد شد

بانک رفاه قدرت خرید بازنشستگان را افزایش می‌دهد

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی ماه ۱۳۹۹

رونمایی از نسخه جدید همراه بانک سینا

اقتصاد ایران بعد از ترامپ کجا میرود؟

اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه ۱۴۰۰

اصلاح شیوه‌نامه عرضه و تقاضای فولاد

فاصله تورمی دهک‌ها در دی‌ماه افزایش یافت

رکود در بازار مسکن سنگین تر می شود

نرخ حق الوکاله بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد

لزوم استقلال نهاد سیاست گذار بازار سرمایه

گامی بزرگ به سوی مردمی شدن بازارسرمایه

افزایش تقاضای اخذ مجوز نهادهای مالی

گشایش یک انبار جدید زعفران در بورس کالا

مطابق قانون جدید چک به افراد دارای چک برگشتی خدمات بانکی ارائه نمی‌شود

پرداخت بیش از ۲۰ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی بانک رفاه

استفاده حداکثری بانک ملی از ظرفیت تامین مالی برای پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی

امضاء تفاهم نامه میان بانک کارآفرین و دانشگاه فردوسی

احکام مشخص و رافع چالش‌ها و موانع جهش تولید

سمت و سوی قیمت سکه، طلا و دلار تا شب عید

۴۸۷۳ایده در پویش ایده تا عمل با موسسه اعتباری ملل

در مقابله با فرار مالیاتی جدی هستیم

حمایت بانک مسکن از تامین تسهیلات مسکن کادر درمان

۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۹/۱۲کد خبر: 314468
ایستانیوز:رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با تاکید بر اینکه بر خلاف تصور عموم، تامین مسکن یکی از دغدغه های کادر درمان است، از حمایت های بانک مسکن برای تامین تسهیلات مسکن کادر درمان قدردانی کرد.
 به گزارش پایگاه اطلعا رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) ، دکتر حسین صمدی‌نیا رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اشاره به برپایی میز خدمت توسط بانک مسکن در این بیمارستان به منظور ارائه خدمات بانکی به کادر درمان این بیمارستان اظهار داشت: خوشبختانه ادارات و دستگاه های دولتی در راستای خدمت رسانی به مدافعان سلامت کشور که شبانه روز در حال ارائه خدمت به بیماران هستند، همکاری لازم را داشتند.
وی ادامه داد: بانک مسکن خوشبختانه همکاری بسیار موثر و قابل توجهی در این زمینه داشته است و باید از مدیران به ویژه مدیرعامل محترم این بانک تشکر کنیم که دستور ویژه ای در این زمینه دادند و میز خدمت این بانک در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برپا شد.
دکتر صمدی نیا افزود: با همکاری موثر بانک مسکن و ارائه خدمات در بیمارستان به کادر درمان خوشبختانه بسیاری از امور بانکی همکاران ما بدون حضور به شعب خارج از بیمارستان در حال پیگیری و انجام است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) درباره اهم اقدامات بانک مسکن برای کادر درمان گفت: متاسفانه بر خلاف تصور عموم کارد درمان کشور هم دغدغه مسکن دارند و تامین آن یکی از مهمترین مشکلات این گروه از جامعه است.
وی با بیان اینکه بر اساس پایش های انجام شده بخش قابل توجهی از همکاران کادر درمان در واحد استیجاری سکونت دارند افزود: باید از بانک مسکن تشکر کنیم که در این زمینه قرار است مساعدت های لازم صورت گیرد و تسهیلاتی برای تامین مسکن کادر درمان در نظر گرفته شود و در این زمینه مذاکراتی صورت گرفته شده است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با اشاره به رسالت مهم بانک مسکن در تامین بخشی از اعتبارات تامین مسکن جامعه گفت: با توجه به اینکه بخشی از جامعه به ویژه جوانان با مشکل مسکن مواجه هستند، بنابراین این موضوع رسالت و وظیفه این بانک را سنگین تر می کند.
دکتر صمدی نیا تاکید کرد: ورود بانک مسکن برای حمایت از کادر درمان را به فال نیک می گیریم و اینکه این بانک دغدغه کادر درمان را دارد بسیار ارزشمند است.
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) تاکید کرد: قرار است بانک مسکن علاوه بر تامین تسهیلات مسکن کادر درمان، در زمینه تامین ملزومات و مطب نیز از این کادر حمایت مالی داشته باشد که جای قدردانی دارد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *