RSS
امروز چهارشنبه ، ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار

امکان درج شماره شبای حساب بر روی رفاه کارت فراهم شد

بورس به آتش چه سوخت؟

نرخ تورم سالیانه دی ماه ۳۲ درصد شد

حیثیت و اعتبار رییس بانک مرکزی به تعدیل نرخ ارز است

سید مجید بختیاری، مدیرعامل جدید بیمه ایران شد

دوری از کرونا با نوبت دهی تلفنی شعب بانک رفاه

شورای عالی بورس استعفای «قالیباف» را پذیرفت

رشد ۴۳ درصدی پرداخت تسهیلات در بانک مسکن

شناسایی ریسک منابع‌انسانی نیازمند تلاش جهادی، بنیادی و عالمانه

شورای عالی بورس محور تصمیم گیری و تعادل بخشی بازار سرمایه

یک ابزار طلایی دیگر در راه بورس کالا

انتقال برخی نمادها به تابلو زرد بازارپایه فرابورس ایران

ارسال پیامک جعلی سجام برای دارندگان سهام عدالت

خروج از رکود/ فولاد به مدار صعود برگشت

ایران، یکه‌تاز بازار گاز ترکیه

آتش کرونا در اقتصاد خاورمیانه

بانکداری الکترونیکی نقدینگی را کنترل می کند؟

عمل به مسئولیت اجتماعی در کنار وظیفه ذاتی بانک

«وگردش» بانکی با تمرکز بر گردشگری

تقدیر بیمه مرکزی از نقش بیمه "ما" در ترویج فرهنگ

مدیران بیمه آسیا از تلاش مدیرعامل و هیات مدیره سابق قدردانی کردند

ایجاد امکان بستن غیرحضوری حساب مازاد در بانک سینا

پرداخت ۱۱۵ هزار میلیارد ریال وام کرونایی از سوی بانک ملی

افزایش سود "کوثر" چشمگیر بود

حمایت از بورس با کاهش سود بانکی ممکن است؟

اقدامات بانک مسکن برای مقابله با شیوع کرونا

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۸/۲۳کد خبر: 313901
ایستانیوز:مدیر عامل بانک مسکن گفت: این بانک با انجام فاصله گذاری اجتماعی در ارائه خدمات بانکی، توسعه و ارایه خدمات غیرحضوری و اجرای تمهیدات بهداشتی در شعب، گامی در جهت کنترل شیوع کرونا برداشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، سمپوزیوم برترین های روابط عمومی به صورت وبینار برگزار شد و اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در ارزیابی نشان مسئولیت اجتماعی و برترین های روابط عمومی مورد تقدیر قرار گرفت.
 
بر اساس رای هیات داوران سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و هفدهمین دوره جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، نشان ویژه مسئولیت اجتماعی، به دلیل توجه ویژه بانک مسکن به مسئولیت های اجتماعی و فراتر وظایف سازمانی و برگزاری پویش های فرهنگی و اجتماعی مشارکت فعال در امور اجتماعی عام المنفعه و حمایت از فعالیت های فرهنگی، علمی، خیریه و محیط زیست، به این بانک اعطا شد.
 
همچنین بر اساس این گزارش، مسعود ایزدی مدیر اداره کل حوزه مدیریت و ارتباطات بانک مسکن به عنوان مدیر برتر روابط عمومی به دلیل توفیقات موثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی در بانک مسکن معرفی شد و همچنین لوح سپاس کارشناس برتر روابط عمومی به معصومه شیری به عنوان کارشناس برتر به دلیل انجام اقدامات کارشناسی موثر در روابط عمومی اعطا شد. لازم به ذکر است بانک مسکن در انجام اقدامات اطلاع رسانی و تبلیغاتی موثر و هدفمند در حوزه ارتباطات الکترونیک و فضای مجازی مسکن نیز حائز رتبه برتر شد.
 
تبیین فعالیت‌های اجتماعی بانک مسکن از زبان مدیر عامل آن
 
محمود شایان مدیر عامل بانک مسکن، ضرورت های انجام مسئولیت های اجتماعی توسط این بانک را تشریح کرد. مدیر عامل بانک مسکن با بیان این موضوع که انجام مسئولیت های اجتماعی باید به یک فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود گفت: در حال حاضر با توجه به رشد شهرنشینی، سرعت بالای توسعه اقتصادی و اهمیت توجه به مسائل عمومی و بهداشتی باید تمام نهادها و سازمان یک مانیفست برای ارتقای مسوولیت های اجتماعی در جامعه تهیه کنند.
 
وی افزود: بانک مسکن به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور سعی دارد که در کنار انجام امور اقتصادی خود مبنی بر تامین مالی تسهیلات در بخش مسکن و انجام خدمات بانکی، در بعد اجتماعی نیز فعالیت های خود را به روز رسانی کرده و جامعه را در ارتقای فرهنگ اجتماعی خود یاری رساند. از این رو، در سال های اخیر بانک مسکن، انجام اقدامات موثری را در حوزه مسئولیت های اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.
 
شایان با اعلام این که در حال حاضر شیوع بیماری کرونا یکی از مهمترین دغدغه های جوامع بشری است، گفت: بانک مسکن درماه های اخیر با اجرای ‌پویش های گسترده ای از جمله ضرورت انجام فاصله گذاری اجتماعی در ارائه خدمات بانکی، توسعه و ارایه خدمات غیرحضوری بانکی و اجرای تمهیدات بهداشتی در شعب، گامی در جهت کنترل شیوع این بیماری برداشته است. همچنین پویش های فرهنگی و اطلاع رسانی با هدف ماسک زدن در اماکن عمومی و جامعه برگزاز شده است که از آن جمله برگزاری مسابقه سراسری عکس برای عموم جامعه برگزاری مسابقه سراسری انشانویسی در تمامی مقاطع تحصیلی اشاره کردند.
 
وی افزود: در گام دیگر این بانک از طریق برگزاری مسابقه های عکاسی اینستاگرامی و برگزاری رقابت انشانویسی در مقاطع تحصیلی ضرورت زدن ماسک را برای مردم تشریح کرده است. مدیر عامل بانک مسکن بخش دیگری از مسئولیت های اجتماعی بانک مسکن را در حوزه آموزش مصرف صحیح آب عنوان کرد و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، مصرف آب نیز در کشور بیشتر شده و در این خصوص بانک مسکن با برگزاری کمپین «من ایرانم، مرا دریاب» تلاش دارد که نقشی در فرهنگ سازی مصرف آب داشته باشد.
 
مدیر عامل بانک مسکن بخش دیگری از خدمات بانک مسکن را در حوزه ساخت و تجهیز مدارس در استان های محروم دانست و تاکید کرد: این رویه از سال های گذشته آغاز شده و در سال جاری نیز دو مدرسه در مدارس محروم مورد بهره برداری قرار گرفته است.
 
وی افزود: همچنین بانک مسکن با همیاری همکاران در شعب، توانسته لوازم التحریر و موارد مورد نیاز برای تحصیل در استان های کمتر توسعه یافته را فراهم کند. شایان با تاکید بر این که این موارد بخشی از مسئولیت های اجتماعی بانک مسکن است، اظهار کرد: تلاش من و همکارانم در بانک مسکن این است که علاوه بر ارائه خدمات بانکی، گام در جهت ارتقای مسئولیت های اجتماعی در کشور برداریم.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بانک مسکن
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *