RSS
امروز شنبه ، ۳ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار

۲۲ آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به «شرکت بیمه سامان»

بیمه کوثر رتبه اول تحقق بالاترین سود خالص را به‌دست آورد

پیشنهادهایی برای تامین سرمایه بانک توسعه تعاون

تغییر ساعت کار بانک‌های خصوصی

تهدید یورو با یوان دیجیتال

کرونا و کارآفرینی: تهدید یا فرصت؟

آخرین وضعیت سهام عدالت جدید

FATF ایران را در فهرست سیاه نگه داشت

یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟

جزئیات وام جدید کرونا

یک تصمیم جدید برای استخراج رمز ارز

بخشنامه دورکاری ۵۰ درصد کارکنان دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد

حبس نفس بازار طلا در آستانه انتخابات آمریکا

شاخص بورس همچنان می‌ریزد؟

۲۸ نماد بورسی متوقف شدند

بورس در نخستین هفته آبان‌ماه به کدام سمت می‌رود؟

تصویب صورت های مالی بیمه میهن

افتتاح شعبه جدید بیمه نوین در شهر لار

رالی باخت - باخت خودرو

فروش بزرگ بنزین در بورس

آیا سود ۲۵ درصدی در راه است؟

بعد از انتخابات آمریکا «قیمت دلار» چقدر بالا و پایین خواهد شد؟

۱۸.۵ میلیارد دلار تأمین ارز از ابتدای سال جاری

سود خالص ۱۰هزار میلیارد تومانی فملی

استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد

برگزاری مجمع فصلی منطقه سه بیمه آسیا

۱۶:۵ - ۱۳۹۹/۶/۲۹کد خبر: 310492
ایستانیوز:مجمع فصلی سرپرستی منطقه سه بیمه آسیا با حضور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران، سرپرست منطقه سه و روسای شعب استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و روسای شعب منطقه در ارومیه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی بیمه آسیا و تقدیر و تشکر از کارکنان و شبکه فروش، گفت: همدلی و هم یاری در بخش های مختلف شرکت ،راهکار تداوم موفقیت های بیمه آسیاست و کسب افتخارات در سال جاری ، بیانگر تحقق این مهم می باشد.
 
مدیرعامل بیمه آسیا با تصریح افزایش سرمایه شرکت به عنوان یکی از برنامه های مهم شرکت، اظهار داشت: با تایید سازمان بورس این افزایش به زودی محقق خواهد شد. این افزایش سرمایه، سبب افزایش توان نگهداری شرکت خواهد شد که در نتیجه در افزایش بازدهی فعالیت های بیمه گری بسیار موثر خواهد بود.
 
مسعود بادین با تاکید بر  تلاشهای هیات مدیره در افزایش حقوق کارکنان بطور قابل ملاحظه ،افزایش وام های رفاهی را یک از موضوعات بسیار مهم دانست که در روز های اخیر نهایی شده و به زودی در اختیار کارکنان قرار می گیرد.
 
مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به عملکرد فنی شعب و رصد آن به صورت مستمر ،افزود:رابطه مستقیمی بین عملکرد فنی شعب با ارزیابیها، تشویقها، جابجاییها و انتصابات دارد و عاملی مهم در ارتقای کارکنان میباشد.
 
آموزش مستمر به ویژه آموزش های مجازی برای سطوح مختلف کارکنان، دقت در بازدیدهای اولیه، کنترل و نظارت ها، وصول مطالبات از دیگر موارد مورد اشاره مدیر عامل بیمه آسیا بود.
 
بهروز ناظمی، عضو هیات مدیره و معاون امور استانها و شبکه فروش بیمه آسیا نیز در این نشست در سخنانی ضمن تاکید بر توسعه بیمه های خرد و زندگی به مواردی همچون جذب پورتفوی های کم ریسک، کنترل و نظارت، بهبود فضای کسب و کار برای بیمه گر و بیمه گذار، ایجاد هماهنگی بین واحدهای صف و ستاد و تفویض اختیارات در استان ها و شعب اشاره کرد.
 
وی گفت: با جدیت در امر آموزش، می توانیم از ظرفیتهای بالقوه  توسعه فعالیت های بیمه ای در منطقه سه در مسیر تداوم موفقیت های بیمه آسیا استفاده کنیم.
 
مهدی شریفی، عضو هیات مدیره و معاون بیمه های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا در سخنانی با اشاره به موفقیت های بیمه آسیا در سال های اخیر اظهار امیدواری کرد با همدلی و همراهی مدیریت های فنی و شعب ، سال 1399 سالی موفق در حوز های فنی برای بیمه آسیا باشد.
 
وی با اشاره به قابل قبول بودن عملکرد شش ماهه سرپرستی منطقه سه، گفت: البته می بایست نسبت به اصلاح ترکیب پرتفوی، تلاش بیشتری در منطقه انجام شود.
 
معاون بیمههای اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا با تصریح افزایش و تفویض اختیارات به برخی مناطق از جمله منطقه سه ، اظهار داشت: در این شرایط ، انتظار می رود کنترل خسارت، کنترل شبکه فروش و تشویق آنها به افزایش پرتفوی ، می بایست بیش از پیش تقویت شود.
 
بنا بر این گزارش، در ابتدای این نشست سرپرست منطقه سه و روسای استان های منطقه، با ارائه عملکرد خود، چالش ها و مسائل موجود در حوزه فعالیت های خود را بیان کردند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *