RSS
امروز یکشنبه ، ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار

۲۲ آبان، آخرین مهلت معرفی نیازهای فناورانه به «شرکت بیمه سامان»

بیمه کوثر رتبه اول تحقق بالاترین سود خالص را به‌دست آورد

پیشنهادهایی برای تامین سرمایه بانک توسعه تعاون

تغییر ساعت کار بانک‌های خصوصی

تهدید یورو با یوان دیجیتال

کرونا و کارآفرینی: تهدید یا فرصت؟

آخرین وضعیت سهام عدالت جدید

FATF ایران را در فهرست سیاه نگه داشت

یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟

جزئیات وام جدید کرونا

یک تصمیم جدید برای استخراج رمز ارز

بخشنامه دورکاری ۵۰ درصد کارکنان دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد

حبس نفس بازار طلا در آستانه انتخابات آمریکا

شاخص بورس همچنان می‌ریزد؟

۲۸ نماد بورسی متوقف شدند

بورس در نخستین هفته آبان‌ماه به کدام سمت می‌رود؟

تصویب صورت های مالی بیمه میهن

افتتاح شعبه جدید بیمه نوین در شهر لار

رالی باخت - باخت خودرو

فروش بزرگ بنزین در بورس

آیا سود ۲۵ درصدی در راه است؟

بعد از انتخابات آمریکا «قیمت دلار» چقدر بالا و پایین خواهد شد؟

۱۸.۵ میلیارد دلار تأمین ارز از ابتدای سال جاری

سود خالص ۱۰هزار میلیارد تومانی فملی

استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد

مدیرعامل بانک توسعه تعاون؛

فعالیت همکاران شهرستان‌ها موجب ارتقای سهم بازار بانک شد

۱۲:۳ - ۱۳۹۹/۶/۱۴کد خبر: 310060
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون با برقراری ارتباط تلفنی با برخی روسای شعب در خصوص وضعیت این شعب رهنمودهایی ارائه داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز طی تماس‌های تلفنی با برخی روسای شعب این بانک اظهار داشت: فعالیت بانکی در مناطق مختلف کشور نیازمند احاطه بر دانش بانکی، مدیریت مالی، تسلط بر قوانین و ارتباط اثرگذار با مشتری می‌باشد و رویکرد توسعه‌ای این بانک موجب گردیده همکاران بانک نقش مشاور و راهنمای مراجعین را نیز بر عهده داشته باشند.
 
وی تصریح نمود: همکاران استانها عهده‌دار رسالتی مهم در توسعه بخش تعاون در مناطق هستند و با رعایت اصول امانت‌داری، صداقت، شفافیت و شجاعت به تعاونگران و کارآفرینان خدمات تخصصی ارائه می‌دهند.
 
مهدیان در مکالمه با رضا یونسی بارانی رئیس شعبه زابل گفت: فعالیت این شعبه با دارا بودن سطح مناسبی از منابع سپرده‌ای و همچنین مصارف در جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید قابل ارتقا نیز می‌باشد و پرداخت ۲۸۲ میلیارد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری نشانگر اهتمام همکاران به این طرح مهم می‌باشد که زمینه ایجاد اشتغال به تعداد ۱۰۵۰ نفر را فراهم نموده است.
 
مدیرعامل بانک توسعه تعاون حضور این بانک در شهرستان لالی را نشانه نقش توسعه‌ای بانک در این شهرستان دانست و گفت: بانک با حضور در مناطق کمتر برخوردار، به فراگیری خدمات بانکی در مناطق جغرافیایی کمک می‌کند و انتظار است دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی با حمایت از شعب بانک در شهرستان‌ها زمینه‌ساز منابع جدید جهت انجام تسهیلات توسعه‌ای گردند.
 
روح اله هودگر رئیس شعبه لالی در ادامه مطالبی در خصوص وضعیت اقتصادی شهرستان و نحوه عملکرد بانک جهت ارائه خدمات بهینه بیان نمود.
 
مهدیان در ادامه ضمن استماع عملکرد شعبه مرکزی ایلام از بیات طاهری رئیس شعبه خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون در شهرستان ایلام سهم مناسبی از خدمات شبکه بانکی را بر عهده دارد و با اتکا به منابع سپرده‌ای به تعاونگران و کارآفرینان استان تسهیلات اعطا نموده است.
 
وی در ادامه با جواد رستمی سرپرست باجه فامنین ارتباط تلفنی برقرار نمود و گفت: با عملکرد شایسته همکاران باجه، بانک توسعه تعاون به سطح مناسبی از خوشنامی در سطح شهرستان دست‌یافته است و از این حیث عملکرد همکاران قابل‌تقدیر است. هم‌اکنون تجهیز منابع سپرده‌ای این باجه از طریق مشتری مداری و رعایت اصول حرفه‌ای موجب تحقق ۵۰ درصدی سهم بانک در میان منابع سپرده‌ای شبکه بانکی شهرستان فامنین گردیده است.
 
مهدیان در رهنمودهایی عمومی به روسای شعب گفت: فراهم‌سازی شرایط ایمن و سالم برای حفظ سلامتی مشتریان و همکاران و جلوگیری از شیوع کرونا از اهمیتی خاص برخوردار است، بر این اساس اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی لازم است به میزان کافی در اختیار قرار گیرد. وی همچنین به‌صورت جزئی در جریان وضعیت سلامت همکاران قرار گرفت.
 
وی در خصوص برنامه ارتباط تلفنی با روسای شعب گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا موضوع سفرهای استانی و ارتباط چهره به چهره با همکاران به جهت رعایت پروتکل‌ها امکان‌پذیر نمی‌باشد، ازاین‌رو برقراری تماس تلفنی با همکاران می‌تواند در حل مشکلات پیش رو و زمینه‌سازی برای توسعه و ارتقای خدمات مؤثر واقع شود.
 
گفتنی است برنامه ارتباط تلفنی با روسای شعب چهارشنبه هر هفته با همکاری اداره کل روابط عمومی بانک صورت می‌پذیرد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *