RSS
امروز یکشنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار

طرح عدل بانک رفاه کارگران، تمدید شد

تداوم حضور بیمه دانا در هیات مدیره اتکایی امین

صندوق بیمه حوادث طبیعی تحولی در حوزه آرامش عمومی به شمار می رود

تقدیر شبکه فروش بیمه آسیا از عملکرد مدیر عامل و هیات مدیره

راه اندازی سامانه وب اپلیکیشن همراه بانک ملت

مزایده عمومی موسسه ملل

بازدید مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک ملت از آریاساسول

بانک رفاه کارگران در ردیف ۱۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت

نحوه رفع سوءاثر چک طبق قانون جدید

فاصله تورمی دهک‌ها در دی ماه اعلام شد

یارانه‌ها دو برابر می‌شود

مشکل کشور تولید نیست، توزیع است

فروش اقساطی ۵۵ هزار واحد مسکن مهر طی امسال

استفاده از تمام ظرفیت‌های بانک سپه در اجرای پروژه بید بلند

تحقیق و تفحص مجلس از بازار سرمایه

هشدار پورابراهیمی درباره انتخاب رییس جدید سازمان بورس

ضرورت کمک به مال باختگان بازار سرمایه

چرا طلا گیر افتاد؟

وزیر اقتصاد:به دنبال اقتصاد هوشمند هستیم

راهیابی محصول ۶ شرکت به بازار اصلی بورس کالا

توانیر چراغ معاملات «مناقصه» در بورس کالا را روشن می‌کند

مازوت بلای جان صنعت سیمان شده

ساکنان و مالکان واحدهای مسکونی بیمه می شوند

روابط عمومی، نقش مهمی در تحقق اهداف سازمانی دارد

تداوم برتری بانک آینده در مشتری مداری و شفافیت

آخرین قیمت خودروها در بازار

۱۲:۷ - ۱۳۹۹/۴/۳۰کد خبر: ۳۰۸۸۷۵
ایستانیوز:همزمان با افزایش قیمت‌ها در بازارهای طلا، ارز و مسکن رشد قیمت ها در بازار خودرو نیز شتاب گرفته است؛ بازار خودرو درحالی روزهای پرالتهابی را سپری می کند که تعداد معاملات آن به کف رسیده است و حجم غالب تقاضا به سمت خودروهای سفارشی از کارخانه حرکت کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، اقدامات صورت گرفته برای کنترل رشد قیمت افسارگسیخته خودرو تاکنون کارساز واقع نشده است و بازار خودرو همچنان پر قدرت در مسیر افزایش قیمت در حرکت است.
 
به گفته سرپرست وزارت صمت افزایش قیمت ها در بازار خودرو تحت تاثیر شاخص های کلان است چراکه این شاخص ها برقیمت مواد اولیه تاثیر می گذارند و با افزایش نرخ ارز قیمت ورقه آلمینیوم نیز افزایش پیدا می کند و همچنین شکاف میان عرضه تقاضا در کنار سایر عوامل به گرانی در این بازار دامن زده است و پیش بینی می شود در صورتی که خودروهای سفارش داده شده به مشتری تحویل داده شود کمی از التهاب بازار خودرو کاسته خواهد شد.
 
در راستا کاهش شکاف بین عرضه و تقاضا خودرو در بازار از ابتدای امسال تاکنون ۲۱۴ هزار خودرو در کشور تحویل مشتری داده شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۰ درصدی داشته است اما این افزایش تحویل خودرو به مشتریان نه تنها از سرعت رشد قیمت ها در این بازار نکاسته است بلکه با افزایش قیمت ها در بازارهای ارز و طلا افزایش قیمت ها در بازار خودرو شتاب بیشتری گرفته است.
 
بررسی قیمت ها در بازار خودرو در بازه ده روزه گذشته نشان می دهد که افزایش قیمت ها در این بازار ادامه دارد به گونه ای که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول طی این مدت با افزایش ۴ میلیون تومانی به ۱۴۹ میلیون تومان رسیده است و تیپ ۵ این خودرو نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است.
 
قیمت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس در ده روز گذشته ۳ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس نیز با افزایش ۶ میلیون تومانی به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است و خودرو پژو پارس ساده نیز با افزایش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۱۶۰ میلیون تومان رسیده است.
 
قیمت سمند ال ایکس طی ده روز گذشته از ۱۳۳ میلیون تومان به ۱۳۵ میلیون تومان رسیده است و کوئیک دنده ای نیز با دو میلیون تومان افزایش قیمت به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است و کوئیک آر نیز با افزایش ۴ میلیون تومانی به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده است و خودرو ساینا با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت  ۹۹ میلیون تومان رسیده است.
 
قیمت وانت آریسان که در ده روز گذشته ۸۸ میلیون تومان اعلام شده بود امروز به ۹۶ میلیون تومان رسیده است و تیبا دو نیز با افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی به ۹۵ میلیون تومان رسیده است و تیبا صندوقدار نیز افزایش قیمت ۱ میلیون تومانی را تجربه کرده است و به قیمت ۹۰ میلیون تومان رسیده است.
 
در این بین قیمت پژو ۲۰۰۸ نیز ۶۱۵ میلیون تومان اعلام شده است و سوزوکی گراند ویتارا نیز به قیمت ۷۹۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت سیتروئن سی ۳ مونتاژ نیز ۶۳۰ میلیون تومان اعلام شده است و قیمت دنا پلاس دنده ای توربو و معمولی نیز به ترتیب ۲۷۵ و ۲۰۵ میلیون تومان اعلام شده است.
 
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *