RSS
امروز سه شنبه ، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار

IMF:کاهش شدیدتر رشد اقتصادی خاورمیانه

مدیر امور شعب شمال کشور بانک صادرات منصوب شد

خدمت رسانی بانک رفاه به بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین

اعطای تسهیلات از سوی بانک رفاه در قالب "طرح عدل"

سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۷ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان شد

بیمه های سنتیِ کوچک و متوسط بازندگان بحران کرونا

بازار سرمایه پیشران تورم در اقتصاد

رشد ۹۲۷۴ واحدی شاخص بورس تهران

آغاز ساخت هنرستان تربیت‌بدنی اردکان توسط چادرملو

شناسایی ریسک‌های جدیدصادرکنندگان

شرط بیمه مرکزی برای برگزاری مجامع بیمه ها

نرخ جریمه «مالیات از خانه‌های خالی» بازدارنده نیست

افزایش ​سقف انتقال کارت به کارت در بانک پاسارگاد

توضیحات بانک ملی به فروشندگان سهام عدالت

جزئیات واگذاری سهام شرکت‌های دولتی به تامین اجتماعی

بدهی یک تریلیون دلاری شرکت‌های جهان

چشم انداز تجاری هند، بدترین در جهان

امکان افتتاح حساب غیرحضوری طرح پردیس بانک سینا

لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت بورس کالا

انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی مسکن

"غزر" به بورس می آید

آغاز دومین پذیره‌نویسی اوراق رهنی مسکن

چشم‌انداز ۲۰۳۰ عربستان دیگر بی‌نفت نیست

۳۵ شرکت دانش بنیان در تابلوی بورس

همه داروهای کرونا را تامین می کنیم

حضور پرقدرت بانک ملی ایران در شبکه های اجتماعی

۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۴/۹کد خبر: 308034
ایستانیوز: بانک ملی ایران با حضور پرقدرت در شبکه های اجتماعی توانسته علاوه بر معرفی درست و دقیق محصولات، امکانات و خدمات، دامنه نفوذ خود میان مشتریان را نیز بیش از پیش افزایش دهد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) ، این روزها کسی نیست که به اهمیت شبکه های اجتماعی، میزان اثرگذاری آنها و نیز سرعت انتقال داده در این پلتفرم ها آگاهی نداشته باشد. از این رو آخرین روز ماه ژوئن را روز جهانی شبکه های اجتماعی نامگذاری کرده اند.
کار تولید و انتشار محتوا که تا سال ها پیش از طریق رسانه های محدود صوتی و تصویری با مخاطبان خاص انجام می شد، اکنون با استفاده از شبکه ای اجتماعی بدون محدودیت زمانی و مکانی برای عموم مخاطبان در حال انجام است.
بانک ملی ایران نیز از این فرصت استفاده کرده و شبکه های اجتماعی را به عنوان یک ابزار کارآمد برای ارتباط دو سویه میان خود و مخاطبانش انتخاب کرده است.
«بله» یک پیام رسان منحصر به فرد و مولود دیدگاه های توسعه یافته بانک ملی ایران است که علاوه بر همه امکانات معمول در اپلیکیشن های پیام رسان، خدمات بانکی قابل توجهی نیز در آن ارائه می شود.
کانال بانک ملی ایران در این فضا نیز با بیش از 70 هزار دنبال کننده، علاوه بر ارائه اطلاعات و اخبار به روز، با برگزاری انواع جشنواره و مسابقه توانسته ارتباط تعاملی با مخاطبان را تقویت کند.
صفحه بانک ملی ایران در اینستاگرام با بیش از 144 هزار دنبال کننده، بستر مطلوبی برای دانش افزایی مخاطبان در کنار معرفی محصولات با زبان ساده و عامه پسند است. بسیاری از مخاطبان نیز از این فضا برای ارائه پیشنهادات و انتقادات خود به بانک استفاده می کنند.
بانک ملی ایران در آپارات نیز حضوری فعال دارد، به طوری که تازه ترین دستاوردها و پویش های اجتماعی خود را در قالب فیلم های کوتاه و بلند جذاب به اشتراک گذاشته و مخاطبان را با آنها آشنا می کند.
در کنار حضور رسمی بانک در شبکه های اجتماعی، مدیرعامل بانک ملی ایران نیز صفحه شخصی خود در اینستاگرام را مرتب به روز کرده و ارتباط مستقیمی را مخاطبانش دارد.
کانون جوانه ها و موزه بانک ملی ایران نیز هر کدام به طور جداگانه در اینستاگرام، تازه ترین دستاوردها و خدمات را با دنبال کنندگانشان به اشتراک گذاشته و آنها را از تغییر و تحولات حوزه خود مطلع می کند.
مجموع این اقدامات نشان می دهد بانک ملی ایران به خوبی ظرفیت فضای مجازی را درک کرده و تلاش دارد از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کند.
در آینده نزدیک، طرح های تازه ای نیز از این بانک برای حضور گسترده تر در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اجرا خواهد شد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *