RSS
امروز سه شنبه ، ۲۴ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار

بانک ها چقدر تسهیلات کرونایی دادند

IMF:کاهش شدیدتر رشد اقتصادی خاورمیانه

مدیر امور شعب شمال کشور بانک صادرات منصوب شد

خدمت رسانی بانک رفاه به بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین

اعطای تسهیلات از سوی بانک رفاه در قالب "طرح عدل"

سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۷ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان شد

بیمه های سنتیِ کوچک و متوسط بازندگان بحران کرونا

بازار سرمایه پیشران تورم در اقتصاد

رشد ۹۲۷۴ واحدی شاخص بورس تهران

آغاز ساخت هنرستان تربیت‌بدنی اردکان توسط چادرملو

شناسایی ریسک‌های جدیدصادرکنندگان

شرط بیمه مرکزی برای برگزاری مجامع بیمه ها

نرخ جریمه «مالیات از خانه‌های خالی» بازدارنده نیست

افزایش ​سقف انتقال کارت به کارت در بانک پاسارگاد

توضیحات بانک ملی به فروشندگان سهام عدالت

جزئیات واگذاری سهام شرکت‌های دولتی به تامین اجتماعی

بدهی یک تریلیون دلاری شرکت‌های جهان

چشم انداز تجاری هند، بدترین در جهان

امکان افتتاح حساب غیرحضوری طرح پردیس بانک سینا

لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت بورس کالا

انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی مسکن

"غزر" به بورس می آید

آغاز دومین پذیره‌نویسی اوراق رهنی مسکن

چشم‌انداز ۲۰۳۰ عربستان دیگر بی‌نفت نیست

۳۵ شرکت دانش بنیان در تابلوی بورس

آخرین خبر از مشارکت کیش در جام جهانی قطر

۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۳/۳۱کد خبر: ۳۰۷۵۹۳
ایستانیوز:مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه در راستای مشارکت در برگزاری جام جهانی قطر مجموعه ورزشی این جزیره آماده شده و بخش خصوصی نیز در حال آماده‌سازی سه زمین فوتبال و هتل‌ است گفت که اگر بتوان مزیت رقابتی ایجاد کرد به طور حتم کیش گزینه مناسبی برای جذب هواداران و تمرین تیم‌ها خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، جام جهانی قطر که قرار است در سال ۲۰۲۲ برگزار شود با توجه به شرایط این کشور و از سویی فضای جزیره کیش از لحاظ آب و هوای متناسب قطر و فاصله با آن، بحث هایی در رابطه با مشارکت این جزیره در جام جهانی مطرح بود تا اینکه از سال گذشته مسئولان منطقه آزاد کیش رسما اعلام کردند که ظاهرا مذاکراتی بین فدراسیون فوتبال ایران و مسئولان قطری صورت گرفته و حتی کارشناسان برای بازدید و ارزیابی به کیش آمده‌اند از این رو در حال آماده‌سازی زمین و هتل و سایر امکانات برای مشارکت در برگزاری جام جهانی قطر هستند، اما این گونه نیست که مسابقه‌ای در کیش برگزار شود.
 
آخرین پیگیری از غلامحسین مظفری -مدیرعامل منطقه آزاد کیش- در رابطه با وضعیت جزیره برای برگزاری جام جهانی قطر با این توضیح همراه بود که با شرایط کرونایی موجود بعید نیست که تغییر زمانی هم در جام جهانی ایجاد شود، اما با این وجود ما در حال انجام مقدمات و زمینه‌های لازم برای مشارکت در برگزاری این مسابقات هستیم که جزیره می‌تواند فضای مناسبی را برای تمرین و همچنین جذب هواداران داشته باشد ولی برگزاری مسابقات در  کیش منتفی است.
 
وی با بیان اینکه باید با ایجاد مزیت‌های رقابتی نسبت به سایر کشورهای منطقه از جمله خود قطر و یا امارات باید بتوان جذابیت بیشتری را برای مشارکت کیش ایجاد کرد، گفت: این در حالی است که کیش حداقل از لحاظ هزینه‌ای جلوتر از سایر کشورها خواهد بود و هر اقدامی در آن با هزینه کمتر و قیمت مناسب‌تر نسبت به سایر رقبا انجام خواهد شد.
 
مظفری  افزود: ما اگر بتوانیم جذابیت بیشتری فراهم کنیم و خطوط پروازی مناسب در اختیار طرف مقابل قرار دهیم، با توجه به اینکه فاصله زمانی مسابقات تیم‌ها سه روز است و از سویی اینجا نیاز به ویزا ندارد، هواداران می‌توانند این فاصله را در کیش بگذارنند و حتی با آماده‌سازی زیرساخت‌ها تمرین تیم‌ها نیز در جزیره برگزار شود.
 
وی یادآور شد: در مورد حضور هواداران نیز باید مقدمات آماده و الزاماتی رعایت شود که در حال بررسی آن بوده تا بتوانیم پذیرای آنها باشیم.
 
مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به اقدامات انجام شده یادآور شد: اکنون مجموعه ورزشی کیش با چمن استاندارد بازسازی و آماده شده و از سوی دیگر هتل‌های درجه یک به اندازه کافی در جزیره وجود دارد. این در حالی است که بخش خصوصی که به آن‌ها زمین واگذار شد مجموعه‌ای حرفه‌ای هستند که سه زمین فوتبال را در دست اجرا داشته و هتل‌های مناسب آن را نیز آماده کرده‌اند.
 
 
 
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *