آخرین اخبار

قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی منصوب شد

بورس سبزپوش به تعطیلات رفت

واگذاری سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد

تورم پولدارها، تورم فقرا

طلا بخریم یا بفروشیم؟

کدام بانک‌ها کارمزد کمتری می‌گیرند؟

ورود قدرتمند بیت کوین به کانال ۲۰۰۰۰ دلاری

فشار قیمت دلار بر طلا ادامه دارد

شرایط پرداخت وام به بازنشستگان اعلام شد

پیش‌بینی رییس اسبق کانون صرافان از دلار

شرایط فروش بیمه به صورت آنلاین

معمای مالیات‌ستانی از حساب‌های بانکی

هنوز هیچ خبری از واردات خودرو نیست

تولید و فروش کدام محصولات زیاد شد؟

صدور مجوز کمیته فقهی برای صندوق وقف پول

آغاز فصل جدید جشنواره «لبخند به زندگی»

آینده بازار سهام مثبت و روشن پیش‌بینی می‌شود

گرفتار قیمت‌گذاری دستوری و تحریم

رکود جهانی قریب ‌الوقوع است؟

معرفی بانکهای متخلف در زمینه نرخ سود سپرده به هیأت انتظامی بانکها

۴ مشکل واگذاری پرسپولیس و استقلال

ثابت جلیسه مدیر روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی شد

بازدهی ۳ تا ۶.۶درصدی صندوق های سهامی و مختلط « تمدن»

ارزش لیر بازهم سقوط کرد

۱۳ نماد فرابورسی مشمول تغییر دامنه نوسان

افتتاح شعبه صندوق تامین خسارتهای بدنی در زنجان

۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۳/۲۵کد خبر: 307376
ایستانیوز:شعبه صندوق تامین خسارت بدنی کشور با حضور رئیس کل بیمه مرکزی ، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و مدیرعامل بیمه "ما" در زنجان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، شعبه صندوق تامین خسارت های بدنی استان زنجان در مراسمی با حضور جمعی از مقامات استانی و مدیران ارشد صنعت بیمه افتتاح شد.
دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی کشور در مراسم افتتاح شعبه زنجان صندوق تامین خسارتهای بدنی  با اشاره به خدمات گسترده و ارزشمند این صندوق گفت: افزایش سطح ضریب نفوذ بیمه از شاخص های مهم توسعه کشور محسوب می‌شود که این امر با اتخاذ تمهیدات مناسب و تصمیم سازی هوشمندانه قابل دسترس خواهد بود.
رئیس کل بیمه مرکزی از رشته بیمه شخص ثالث به عنوان ویترین افتخارآمیز صنعت بیمه یاد کرد و اظهار داشت: شرکت های بیمه باید در کنار توجه به این مقوله، زمینه رشد رشته های دیگر بیمه ای در کشور را نیز با دقت و جدیت دنبال کنند.
وی کاهش دغدغه‌های حاکمیتی و بار تعهدات مالی دولت را از دلایل و مولفه های اصلی شکل گیری صنعت بیمه اعلام کرد و گفت: صنعت بیمه در ایام تحریم بخش مهمی از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود را به نمایش در آورده که با توجه به حضور نیروهای مبتکر و نوآور در این زمینه، سطح انسجام ملی نیز بالاتر رفته است.
دکتر سلیمانی استان زنجان را به لحاظ صنعتی و کشاورزی دارای پتانسیل قابل توجهی توصیف کرد و گفت: خدمت به ملت بزرگ ایران به ظرافت‌های خاص نیاز دارد و صنعت بیمه نیز در کنار تمامی مسئولان استانی این فرصت ارزشمند را بیش از پیش غنیمت خواهد شمرد.
رئیس شورای عالی بیمه در بخش دیگری از سخنان خود تمرکز صنعت بر رشته بیمه های زندگی را خواستار شد و تاکید کرد: یکی از عوامل موثر در افزایش ضریب نفوذ بیمه رشد بیمه زندگی است چرا که باید در کنار تبلیغات مناسب یک نوع فرهنگ سازی موثر نیز در سطح جامعه نهادینه شود.
وی ساماندهی ۹ میلیون دستگاه موتورسیکلت فاقد بیمه نامه را یک وظیفه ملی توصیف کرد و افزود: پوشش بیمه بیش از ۲۳ میلیون وسیله نقلیه در کشور یک دستاورد بزرگ است و تکمیل این عملکرد با برنامه‌ریزی کلان و در بالاترین سطوح تصمیم سازی در کشور امکان‌پذیر خواهد بود.
وی در پایان از حذف بیمه نامه های فیزیکی در چارچوب شبکه فروش به عنوان یکی از خدمات موثر بیمه ای در خصوص کاهش تردد ها و همچنین سلامت نظام بیمه‌ای یاد کرد و گفت: ارائه خدمت بی منت، سریع و دقیق در راس سیاست های بیمه ای است و همچنان در مسیر تسهیل گری و سرعت بخشی خدمات بیمه ای تلاش خواهیم کرد.
شایان ذکر است در پایان این نشست لوح های تقدیری توسط رئیس کل بیمه مرکزی، مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی و دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران به مدیران مرتبط با صنعت بیمه، شرکای اجتماعی و فعالان مدنی استان زنجان اهدا شد.
در این مراسم دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران،  دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران، دکتر جباری  مدیر عامل صندوق تامین خسارت بدنی، مدیران ارشد صنعت بیمه و مدیران عامل شرکت های بیمه در استان زنجان حضور داشتند.
 
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *