RSS
امروز چهارشنبه ، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار

تسهیل ورود شرکت‌ها به بورس

افزایش ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحدی شاخص بورس تهران

بخشودگی ۹۰ درصدی جرائم با پرداخت مالیات تا پایان تیر ماه

محسن قادری معاون فناوری اطلاعات بانک گردشگری شد

دسترسی به اطلاعات بیمه شخص ثالث در بیمه ایران معین فراهم شد

خدمات رسانی ۱۰۰ درصدی سامانه‌های بانک شهر به مردم خوزستان

تقاضای گسترده خرید بلوکی سهام عدالت نشانه ارزندگی آن است

نرخ دلار ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ روی ١٧٠٧٠ تومان ثابت ماند

نفت به بالای ۳۵ دلار رسید

نوبخت: نرخ بیکاری در کشور به ۱۰.۷ درصد کاهش یافت

طلا خیال عقب‌نشینی ندارد

افت خفیف دلار

تکلیف سود سالانه سهام عدالت پس از فروش آن چه می‌شود؟

حکم قطعی متهمان پرونده سکه ثامن صادر شد

تصویر خردادی بازار مسکن پس از حذف قیمت آگهی‌ها

۳پیشنهاد پولی و مالی برای مقابله با آثار اقتصادی کرونا

آغاز رسمی معاملات سهام عدالت در بورس

22 نکته از صحبت های"همتی"در صحن علنی مجلس

ورود دوباره شاخص بورس به کانال یک میلیون واحدی

نرخ دلار نیمایی، عامل اصلی تحرک بازارسرمایه

رشد چشمگیر میزان دارایی های بانک ایران زمین تا پایان سال ۹۸

صیانت بیمه مرکزی از سرمایه های انسانی

مجمع بیمه "ما" به صورت آنلاین برگزار می شود

جهش بیمه سرمد به کانال هزار میلیاردی

دسترسی الکترونیکی بیمه گذاران بیمه "ما" به اطلاعات بیمه شخص ثالث

معاون وزیر اعلام کرد؛

کسب رتبه دوم بانک صنعت ومعدن درشاخص‌های تدوینی وزارت اقتصاد

۱۱:۵ - ۱۳۹۹/۱/۲۰کد خبر: 303906
ایستانیوز:معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: بانک صنعت و معدن در شاخص های تدوین شده در حوزه استقرار حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال در سال ۹۸ رتبه دوم را در بین بانک‌ها به خود اختصاص داد.

به گزارش پابگاه خبری ایستانیوزبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت ومعدن، دکتر عباس معمارنژاد که در جلسه معارفه دکتر علی خورسندیان عضو جدید هیأت مدیره این بانک سخن می گفت ضمن بیان مطلب فوق اشاره کرد: اقدامات بانک صنعت و معدن در راستای سیاستهای کلان اقتصادی و بانکی کشور در تحقق رونق تولید در سال ۹۸ بسیار مؤثر بوده است.

معمارن‍‍ژاد در این جلسه که همچنین به منظور بررسی عملکرد بانک در سال گذشته، تصمیم گیری در خصوص اهداف و سیاستهای بانک در سال جاری برگزار شده بود، بیان داشت: در راستای نامگذاری سال جدید به عنوان سال جهش تولید، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که در ادامه هدف تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید مطرح شده است، باید عنایت ویژه ای به افزایش کمیت و کیفیت تولیدات داخلی داشته باشیم و سطح تولیدات دارای مزیت اقتصادی و صادرات محور را افزایش دهیم.
 
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد: در بسته سیاستی که در وزارت اقتصاد در خصوص سیاستهای تأمین مالی و هدایت اعتبارات بانکی تدوین شده مقرر گردید،  ۷۵۰ هزار میلیارد ریال به کسب‌ و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با نرخ تسهیلات ۱۲ درصد پرداخت شود.
 
مدیرعامل بانک صنعت و معدن نیز ضمن تقدیر از نظام مدیریتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و تلاش های بی شائبه تمامی کارکنان شبکه بانکی کشور در ارائه خدمات در این شرایط حساس اظهار داشت: در سال گذشته در این بانک اقدامات اثربخشی در حوزه اقتصاد هوشمند و تحقق حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال صورت گرفته که در سال پیش رو این حرکت با شتاب بیشتری ادامه می یابد.
 
 مهری ضمن اشاره به واگذاری اموال مازاد و سهام بخشی از شرکتهای تابعه در سال ۹۸ گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم این بانک کاهش مطالبات غیر جاری در سال گذشته بوده که در کنار پیگیری این موضوع مهم، همراهی و حمایت از صنعتگران به عنوان یک بانک تخصصی را همواره وظیفه حرفه ای خود می دانیم.
 
وی همچنین ضمن تشکر از پیگیری های وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص ماده بیست حساب ذخیره ارزی از آمادگی کامل این بانک در راستای اجرایی نمودن تکالیف این ماده خبر داد.
 
مدیر عامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: با تکیه بر دانش مدیران متخصص در مجموعه بانک صنعت و معدن قادر خواهیم بود از چالش ها و موانع عبور کنیم و یقیناً دکتر خورسندیان با سابقه درخشانی که در زمینه مسایل اقتصادی و بانکی دارند می توانند حضوری مؤثر در بانک صنعت و معدن داشته باشند.
 
همچنین در این جلسه حکم انتصاب دکتر علی خورسندیان به عنوان عضو جدید و موظف هیأت مدیره به وی تقدیم شد.
 
گفتنی است دکتر علی خورسندیان مدیرعاملی صندوق بازنشستگی، وظیفه، ازکارافتادگی و پس انداز کارکنان بانک‌های دولتی و ادغام شده و همچنین مدیرکلی دفترهای امور بانکی و بیمه و تحقیقات پولی و بازرگانی وزارت امور اقتصادی و دارایی را بر عهده داشته است.
 
ن در حاشیه این نشست نیز گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این بانک در سال ۹۸ ارائه شد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *