RSS
امروز چهارشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
آخرین اخبار

بخشنامه امهال وام ها اجرا نمی شود!

تغییر ساعت کاری در بانک قرض الحسنه رسالت

با تورم ۴۰ درصدی روبرو خواهیم بود

پیش‌بینی تداوم رونق بازار سهام در بهار امسال

تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تا پایان فروردین

جزییات اختصاص بسته ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی برای مقابله با کرونا

آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه طلا در سال ۹۹

رقابت طلا با نفت در کاهش قیمت

اقدامات بورس کالا در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

نقش حیاتی بازار سرمایه در تحقق جهش تولید

عرضه سهام نهادهای واسط مالی در بازار سرمایه

رشد بیش از ۲هزار واحدی شاخص کل بورس

تکمیل پازل بهبود فضای کسب و کار از طریق بورس

افزایش سرمایه بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها

استقبال گسترده از سامانه احراز هویت سجام در شعب بانک شهر

بانکداری دیجیتال داشتیم، نیاز به مراجعه به شعب وجود نداشت

بسته بانک مسکن برای جهش تولید

نحوه‌ فعالیت شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در هفته سوم فروردین

خرید الکترونیک انواع بیمه برای مشتریان بانک گردشگری

پرداخت تسهیلات ارزان بانکی دو ساله به صاحبان کسب و کارهای خرد خانگی و غیر خانگی

وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود است ولی به نقطه مطلوب نرسیده ایم

حمایت بانک سامان و بیمه سامان از طرح ملی درمان بیماران کرونایی با پلاسما

افزایش تراکنش‌های غیرحضوری در بانک صادرات پس از شیوع کرونا

فرآیند تحویل قراردادهای آتی زیره سبز سررسید فروردین ماه ۹۹

سرپیچی برخی بانک ها از مصوبه امهال سه ماهه اقساط تسهیلات

بانک رفاه اعلام کرد

تنفس سه ماهه پرداخت تسهیلات به کادر درمانی

۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۱/۵کد خبر: 302572
ایستانیوز:مدیر عامل بانک رفاه کارگران با تقدیر از تلاش صادقانه کادر درمانی کشور در ایام شیوع کرونا گفت:بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی وحمایت از نظام سلامت کشور، برای پرداخت اقساط،تسهیلاتی در نظر گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل ازسایت تحلیلی خبری عصر ایران، اسماعیل لـله گانی گفت: این بانک با هدف پاسداشت خدمات ارزشمند و درخور تحسین پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌هایی که در صف مقدم مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند، در پرداخت اقساط تسهیلات، تنفس سه ماهه اعمال می کند.
 
بانک رفاه کارگران به عنوان بانک حامی حوزه سلامت این اقدام را به منظور همراهی و همگامی با مدافعان سلامت کشور و پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که طی روزهای دشوار مبارزه با ویروس کرونا متعهدانه و خالصانه در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اقصی نقاط کشور به هم میهنان خدمات درمانی ارایه می‌دهند، صورت داده و اقساط ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت آن ها را با تنفس سه ماهه دریافت می‌کند.
 
مدیر عامل این بانک همچنین درخصوص سایر اقدامات بانک رفاه در ایام شیوع کرونا اظهار داشت: بانک رفاه کارگران علاوه بر راه اندازی کمپین ارائه خدمات غیرحضوری بانکداری، طبق دستورالعمل بانک مرکزی بازپرداخت اقساط تسهیلات گیرندگانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا توان بازپرداخت ندارد را به سه ماه آخر پس از سررسید تسهیلات منتقل و کسب و کارهای خرد را نیز طبق ضوابط مشمول امهال بدهی کرد.
 
لـله‌گانی ادامه داد: یکی از راه‌های مقابله با ویروس کرونا استفاده حداکثری از خدمات آنلاین بانکداری دیجیتال به‌ویژه خدمات الکترونیک بانک رفاه کارگران است، از این رو ارائه خدمات غیرحضوری و آنلاین نظیر سامانه‌های اینترنت بانک، موبایل بانک، همراه‌ کارت، تبلت بانک، همبانک و تلفن‌بانک رفاه کارگران بدون نیاز به تردد در سطح شهرها گسترش یافت.
 
بنابراین شهروندان می‌توانند در سراسر کشور برای جابجایی و انتقال پول بین حساب‌های خود و یا سایر افراد، پرداخت قبوض، خریدهای اینترنتی و حتی خریدهای نقدی خود از خدمات گسترده بانکداری دیجیتال بانک رفاه کارگران استفاده کنند و در این روزهای دشوار نیازی به مراجعه به شعب بانک‌ها نیست.
 
مدیر عامل بانک رفاه کارگران درخصوص شرایط پیش آمده خاطر نشان ساخت: در حال حاضر کارکنان بانک رفاه تلاش می کنند تا خدمات بانکی به مشتریان همانند گذشته بدون وقفه ادامه یابد و هر روزه ضدعفونی شعب بانک و تجهیزات انجام می‌شود، اما مشکل اساسی درخطر انتقال ویروس کرونا از سوی مشتریان به دیگران است و به همین دلیل توصیه می‌شود در گام نخست اولویت استفاده از خدمات بانکی را به خدمات غیرحضوری داده و در صورت نیاز به شعب بانک رفاه حتی فاصله یک متری اعلام ‌شده از سوی وزارت بهداشت با دیگر مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است.
 
همچنین پس از شیوع ویروس کرونا در ایران مشکلاتی برای فعالان اقتصادی و به ویژه کسب و کارهای کوچک در بازپرداخت تسهیلات بانکی بروز کرده است که بانک مرکزی برای حمایت از تسهیلات گیرندگان مذکور در شورای پول و اعتبار طرحی را پیشنهاد کرد که مورد موافقت قرار گرفت.
 
وی از نامه بانک مرکزی درخصوص ضرورت حمایت از فعالان اقتصادی خبر داد و گفت: بر این اساس بانک مرکزی در نامه ای از مدیران عامل بانک ها خواسته تا اقدامات لازم برای کاهش فشار به کسب و کارها را انجام دهند و برخی اقدامات نیز برای اجرا مطرح شده است.
 
در این راستا بانک رفاه کارگران در اجرای دستور العمل بانک مرکزی، مشتریان و تمامی دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه که به دلیل شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا قادر به بازپرداخت اقساط خود در مواعد مقرر نیستند را منوط به آن که بدهی آن ها تا تاریخ اول دی ماه ۱۳۹۸ در طبقه جاری قرار داشته باشد، اقساط تسهیلات دریافتی و نیز اقساط قرض الحسنه آن ها که طی ماه های اسفند ۱۳۹۸، فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹ سررسید می شود را پس از پایان دوره بازپرداخت اقساط، دریافت می کند.
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بانک رفاه
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *