RSS
امروز سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
آخرین اخبار

بررسی راهکارها و پیشنهادهای مواجهه با شیوع ویروس کرونا

تولید ۲۰.۰۰۰ ماسک با حمایت گروه مالی گردشگری

تراز مثبت ٤٦٢ میلیاردتومانی بیمه آسیا در اسفند ٩٨

صعود ۱۳ هزار و ۹۲۵ واحدی شاخص کل بورس

چک های برگشتی های بانک سینا مشمول محرومیت های بانکی نمی شوند

نحوه ارائه خدمات بانکی به نیروهای مسلح و برخی نهادها

مردم از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند

عرضه نفت کوره شرکت ملی نفت در بورس انرژی

جعبه ابزار بازار سرمایه تکمیل شد

رکوردشکنی طلا متوقف شد

مالیات آستان قدس و ستاد اجرایی به وزارت آموزش و پرورش می‌رسد

موجی از ورشکستگی شرکت‌های نفتی در راه است

شستا در آستانه ورود به بورس

شرایط بازار ارز عادی نیست

۲/۵ میلیون خانه خالی در صف مالیات

وام یک‌ میلیون‌ تومانی‌ برای‌ یارانه بگیران

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان

سود بانکی دونرخی می‌شود

آغاز هشتمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین

نوسازی ۱۱ هزار واحد مسکونی فرسوده با تسهیلات بانک مسکن

شفاف‌سازی بانک سرمایه درباره نرخ تسعیر ارز

بلیط امنیتی بانک دی ضامن تراکنش های اینترنتی مشتریان

صدور مجوز تاسیس موسسات تضمین در انتظار تصویب هیات وزیران

تجربه ای متفاوت از بانکداری با «بله» در روزهای شیوع کرونا

شاخص تورم جهت محاسبه میزان مهریه و تاخیر تادیه سال ۹۹

دعوت بانک مسکن از مشتریان برای کمک به زندانیان غیر عمد

۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۶کد خبر: 301718
ایستانیوز:مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن، از مشتریان و کارمندان این بانک خواست تا در ایام پایانی سال اهتمام ویژه ای برای حمایت از آزادی زندانیان غیرعمد داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، مسعود ایزدی در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، اظهار داشت: بانک مسکن به عنوان یک نهاد مالی علاوه بر سیاست های محوله به عنوان یک بانک تخصصی و توسعه ای، نگاه ویژه به مسوولیت های اجتماعی دارد.
 
وی با اشاره به دستاوردهای بانک مسکن در حوزه های مرتبط با مسوولیت های اجتماعی افزود: در دومین دوره جایزه مسوولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران، بانک مسکن مورد تقدیر قرار گرفت و «نشان اهتمام عمل ه مسوولیت اجتماعی» به مدیرعامل بانک اهدا شد.
 
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن گفت: بانک مسکن به عنوان یک نهاد مالی همواره تلاش کرده در عرصه های اجتماعی نیز نقش خود را ایفا کند و در این زمینه نیز فعال باشد.
 
ایزدی گفت: در همین راستا یکی از عرصه هایی که بانک تلاش کرده اهتمام ویژه در آن داشته باشد، کمک به آزادی زندانیان غیرعمد است که در این زمینه تلاش شده هم با حمایت کارمندان بانک و هم مشتریان در این زمینه گام بردارد.
 
وی تأکید کرد: در ایام پایانی سال همگام با وجود شور و نشاط اجتماعی ناشی از سال نو انتظار می رود مردم نگاهی به خانواده هایی داشته باشند که سرپرستان آنها بنا به دلیل غیرعمد در زندان به سر می برند و در حد وسع مالی خود از هیچ حمایتی دریغ نکنند.
 
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن گفت: قطعاً بانک مسکن در این ایام نگاه ویژه تری به این موضوع دارد و از کارمندان و مشتریان خود نیز درخواست می کند تا با حمایت های مالی خود ولو اندک در آزادی زندانیان غیر عمد سهیم باشند و دل خانواده های این افراد را شاد کنند.
 
ایزدی گفت: به استناد گزارشات ستاد دیه استان تهران، میانگین کمک این ستاد به هر زندانی به طور میانگین ۲۸ میلیون تومان بوده است و تقریباً از ابتدای امسال حدود ۵۴۵ زندانی غیرعمد آزاد شدند.
 
وی افزود: متأسفانه آثار مخرب اجتماعی دوری سرپرستان خانوار از خانواده کم نیست. وقتی یک زندانی غیرعمد در بند زندان است، فقط شخص زندانی را درگیر نمی کند بلکه یک خانواده درگیر می شود؛ فرزندان وی از تحصیل باز می مانند و شرایط سختی برای خانواده رقم می خورد که می تواند آثار اجتماعی ناخوشایندی برای جامعه به همراه داشته باشد.
 
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن تأکید کرد: خوشبختانه با نیت و اراده ملت ایران که همواره با روحیه هم نوع دوستی در شرایط مختلف به حمایت از یکدیگر وارد عرصه های مختلف شدند، این امید می رود که در ایام پایانی سال کمک های نقدی برای آزادی زندانیان غیرعمد افزایش یابد.
 
وی گفت: بانک مسکن نیز علاوه بر تبلیغ و فرهنگ سازی حمایت از زندانیان غیرعمد در بین کارمندان و مشتریان خود، تلاش می کند تا بسترهای لازم را در این زمینه فراهم کند. یکی از این بسترها می تواند قرار دادن گزینه ای برای دریافت کمک های مشتریان بر روی صفحه دستگاه های خودپرداز بانک باشد که قطعاً در این زمینه اقدامات لازم صورت می گیرد تا مشتریان و کارمندان بتوانند از این طریق وجوه خود را با سهولت بیشتری برای امور خیر ارایه دهند.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بانک مسکن
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *