RSS
امروز پنج شنبه ، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین اخبار

دستورالعمل تمدید بیمه شخص ثالث بیمه سینا ابلاغ شد

ادامه جشنواره بیشتراکنش به زمان دیگری موکول شد

احتمال تجدید ساختار بانک‌ها با فشار مضاعف کرونا

آمادگی شعب خارجی بانک ملی برای جمع آوری کمک های خیران

پیش‌بینی سال۹۹بورس: هراس از سقوط

طلا در سال ۹۸ بازار نسبتاً آرامی داشت

اقتصاد ایران چشم به تحولات بازار ارز دارد

صنعت بیمه با خطرهایی مواجه است

بانک‌ها از ارتباطات بین‌المللی بازمانده‌اند

تولید ناخالص داخلی در دهه ۹۰ رشد نمی‌کند؟

۱۰ میلیارد دلار برای رفع مشکلات کسب‌وکارها در نظر گرفتیم

جهانگیری: تمرکز دولت تامین منابع ارزی و ریالی است

زنگ خطرهای کرونا برای اقتصاد ایران

چرا پای طلای آب شده به بورس باز نشد؟

تبعات کرونا بدتر از پیش بینی است

تداوم جدی روند مدیریت علمی و بدون هیجان بازار ارز در سال ۹۹

انتشار اوراق بهادار به پشتوانه طلا

تسریع در واگذاری ها از طریق بازار سرمایه

واگذاری ۲۹۹۸ میلیارد تومان سهام شرکت‌های دولتی در سال ۹۸

۴ محور حمایت از خانوارها و بنگاه‌ها با اعتبار ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی

افزایش یک درصدی قیمت طلا در بازار جهانی

تمدید بخشنامه نحوه حضور کارمندان در ادارات، بانک‌ها و بیمه‌ها تا ۲۰ فروردین

هالک بانک ترکیه از اتهام نقض تحریم ایران تبرئه شد

رئیس کانون صرافان: نرخ ها کاذب است

ثبت نام مجدد از متقاضیان یارانه معیشتی

شاخص بورس ۴۷۸ هزار واحدی شد

۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰کد خبر: 301513
ایستانیوز:شاخص بورس با رشد ۶۶۳۴ واحدی در پایان معاملات روز جاری به ۴۷۸ هزار و ۷۵۴ واحد رسید و برای اولین بار وارد کانال ۴۷۸ هزار واحدی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد مواجه شدند.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۶۶۳۴ واحد رشد معادل ۱.۴۱ درصد به ۴۷۸ هزار و ۷۵۴ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۷۶۹ واحد افزایش معادل ۱.۴۱ درصد به ۱۲۷ هزار و ۷۲۰ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۳۴۹۵ واحد رشد معادل ۲.۳۰ درصد به ۱۵۵ هزار و ۶۸۳ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۲۳۲۹ واحد افزایش، معادل ۲.۳۰ درصد به ۱۰۳ هزار و ۷۵۷ واحد، شاخص آزاد شناور با ۹۳۵۴ واحد کاهش، معادل ۱.۶۴ درصد به ۵۷۹ هزار و ۶۷۴ واحد، شاخص بازار اول با ۳۴۷۹ واحد افزایش معادل ۱.۰۴ درصد به ۳۳۹ هزار ۱۶۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۹۵۰۲ واحد رشد معادل ۱.۹۶ درصد، به یک هزار و ۱۳ واحد رسید.
 
از سویی دیگر امروز ۷ نماد « پارس با ۵۷۶ واحد، وغدیر با ۴۶۳ واحد، شتران با ۴۶۲ واحد، فخاس با ۳۰۱ واحد، حکشتی با ۲۹۰ واحد، رمپنا با ۲۵۶ واحد و وبملت با ۲۰۰ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «وسایل ارتباطی با ۹۴۷ واحد صعود معادل ۴.۹۲ درصد به ۲۰ هزار و ۲۱۳ واحد، محصولات چرمی با ۶۰۵ واحد افزایش معادل ۴.۷۶ درصد به ۱۳ هزار ۳۳۱ واحد، اطلاعات و ارتباطات ۱۷ واحد رشد معادل ۴.۶۲ درصد به ۳۹۲ واحد، ذغال سنگ ۶۱۶ واحد افزایش معادل ۴.۴۰ درصد به ۱۴ هزار و ۴۵۱ واحد، محصولات چوبی با ۲۲۷۵۷ واحد رشد، معادل ۴.۳۳ درصد به ۵۳۹ هزار و ۴۱۸ واحد، انبوه سازی با ۱۴۹ واحد رشد معادل ۴.۳۳ درصد به ۳ هزار و ۶۱۲ واحد، دستگاه های برقی با ۱۴۹۱۴۵ واحد رشد معادل ۴.۱۱ درصد به ۳ هزار و ۷۷۵ واحد» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «ثشاهد، ثاخت، کبافق، غشان، بموتو، فپنتا و کالا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «سصفها، شکلر، فسپا، غدام، حپترو، بفجر و خلنت» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.
 
به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در یک میلیون و ۵۹۲ هزار نوبت معاملاتی، ۵ میلیارد و ۱۲۵ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۳۵ هزار و ۶۰۳ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *