RSS
امروز پنج شنبه ، ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار

دوستی‌ها و دشمنی‌های جهانی در سال ۲۰۲۰

قیمت خانه ۴۴ درصد بیشتر شد

ایجاد ۲۹ هزار فرصت شغلی با تسهیلات بانک ملی ایران

اقدامات پیشگیرانه تجارت‌نو برای پیشگیری از کرونا

در سال۱۴۰۰تنها بانک بدون شعبه کشور خواهیم بود

کاهش ساعت کاری شعب بانک سامان در قم، اراک و رشت

مشتریان بانک سینا ترجیحا از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده کنند

چهارمین مرحله کمک معیشتی شنبه واریز می‌شود

لزوم اصلاح نظام بانکی برای تحقق رشد اقتصادی کشور

کدام خانه‌ها مشمول پرداخت مالیات جدید می‌شوند؟

عملکرد ۹۸ بانک صادرات ایران را با سود می بندیم

رشد قیمت طلا و نقره تا کجا ادامه دارد؟

کمک اوراق «گواهی ظرفیت» به تامین مالی نیروگاه‌ها

۶۰ لیتر بنزین نوروزی برای خودروها تخصیص یافت

بهره گیری از بانکداری الکترونیک برای تردد غیر ضرور

رشد ۲۰ درصدی تولید فولاد ایران نسبت به جهان

نحوه دریافت سود سهام عدالت مشمولان متوفی

نرخ دلار به ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید به ۶ میلیون و ۶۰ هزار تومان رسید

اقتصاد هند چگونه به مسیر رشد بازمی‌گردد؟

خاورمیانه در معرض کرونا است

برای انجام امور بانکی به بانک مراجعه نکنید

موافقت مدیرعامل سایپا با پیشنهاد تغییر نام "رهام" به "شاهین"

تداوم روند مثبت بورس تا پایان سال‌۹۸

پیش فروش ۳ محصول ایران خودرو از چهارشنبه

۹۰۰میلیاردریال تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان قزوین اعطا میشود

۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۸کد خبر: 299735
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان توانمند قزوین اعطا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون که به همراه مدیران ستادی این بانک به منظور بازدید از کارخانجات و تولیدکنندگان توانمند داخلی استان قزوین در این استان حضور یافته است، اظهار داشت: سیاست‌های اقتصادی کشور همواره با نگاه حمایتی از تولیدکنندگان بوده است، ضمن آنکه بانک توسعه تعاون با تمرکز عملیات بانکی بر مدار نگاه توسعه‌ای و حمایت از واحدهای تعاونی و تولیدی، سهم بالایی از سبد تسهیلات را در این مسیر بکار گرفته است.
 
نجفی در همین رابطه تصریح کرد: بانک توسعه تعاون در سال جاری ۱۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی و توسعه‌ای به تعاونگران و تولیدکنندگان استان قزوین پرداخت نموده است، ضمن آنکه در این سفر نیز با بررسی وضعیت پنج واحد تولیدی که از مشتریان این بانک نیز هستند، پرداخت ۹۰۰ میلیارد ریال به این تولیدکنندگان مورد تصویب واقع گردید و پرداخت خواهد شد.
 
نجفی در اولین بازدید، با مدیران شرکت یاتاقان بوش بزرگترین کارخانه تولید یاتاقان در کشور نشست تخصصی برگزار نمود که در این جلسه بهارلو عضو هیات مدیره شرکت یاتاق بوش ضمن استقبال و ابراز خرسندی از حضور هیات مدیره بانک توسعه تعاون در خصوص معرفی شرکت خاطرنشان کرد: این کارخانه با ۶ خط تولید ماشین کاری و ۳۲۰ نفر نیروی اشتغال در سال گذشته با فروش ۸۰۰ میلیاردی توانسته است در سال جاری به ۱۷۰۰ میلیارد ریال فروش در سال ۹۸ برسد و اکنون با دارا بودن چند طرح توسعه‌ای چشم‌انداز افزایش تولید و صادرات و افزایش اشتغال به ۴۰۰ نفر  را پیش رو دارد.
 
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک طی بازدید از این مجموعه جهت حمایت، حفظ و افزایش اشتغال با ارائه تسهیلات سرمایه درگردش به مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال جهت این کارخانه با دستور افزایش سطح اختیارات استان موافقت نمود همچنین عباس نجفی با برشماری توانمندی‌های بانک در حوزه ارزی آمادگی بانک جهت پرداخت تسهیلات ارزی، انجام امورات حواله های ارزی و برات را مورد تاکید قرار داد.
 
عباس نجفی در ادامه از شرکت صنایع غذایی کوروش بازدید نمود. این شرکت با تولید روغن‌های خوراکی با برند فامیلا، اویلا جزو بزرگترین تولیدکنندگان کشور محسوب می‌گردد. نجفی در این جلسه خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون استان قزوین با پرداخت ۳۵۰ میلیارد ریال از محل سرمایه درگردش جهت حفظ اشتغال ۳۰۰ نفر و افزایش توان تولید این شرکت اقدام نموده است. وجود ۱۳۰۰ تن انواع روغن خوراکی در انبار و بارگیری روزانه و تولید مضاعف از نتایج حمایتی بانک توسعه تعاون می‌توان برشمرد.
 
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در نشست تخصصی با مدیران شرکت پرشین فولاد کاسپین خاطرنشان کرد: با افزایش اختیارات استان، تسهیلات ۱۴۰ میلیارد ریالی به این شرکت مورد تصویب واقع شد و به زودی پرداخت خواهد شد.
 
لازم به توضیح است این کارخانه با تولید سالانه ۵۰۰ هزارتن انواع میلگرد تنها صادرکننده استان قزوین و زنجان به شمار می‌رود، که گردش مالی معادل ۶۸۲ میلیارد ریال در ۱۰ ماهه سال جاری داشته است همچنین طی ۷ دوره از سال ۹۰ تا کنون به عنوان تولیدکننده نمونه و در سال جاری نیز به عنوان صادرکننده برتر شناخته شده است.
 
در ادامه عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از کارخانه ویتانا تولیدکننده انواع بیسکوییت و کیک و کارخانه سوخت آما تولیدکننده انواع شمع و واترپمپ و اویل‌پمپ بازدید نمود که تسهیلات مورد درخواست کارخانه‌ها با توجه به توانمندی‌های کارخانه‌های موجود و با رعایت ضوابط و سیاست‌های اعتباری پرداخت خواهد شد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *