RSS
امروز پنج شنبه ، ۸ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار

دوستی‌ها و دشمنی‌های جهانی در سال ۲۰۲۰

قیمت خانه ۴۴ درصد بیشتر شد

ایجاد ۲۹ هزار فرصت شغلی با تسهیلات بانک ملی ایران

اقدامات پیشگیرانه تجارت‌نو برای پیشگیری از کرونا

در سال۱۴۰۰تنها بانک بدون شعبه کشور خواهیم بود

کاهش ساعت کاری شعب بانک سامان در قم، اراک و رشت

مشتریان بانک سینا ترجیحا از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده کنند

چهارمین مرحله کمک معیشتی شنبه واریز می‌شود

لزوم اصلاح نظام بانکی برای تحقق رشد اقتصادی کشور

کدام خانه‌ها مشمول پرداخت مالیات جدید می‌شوند؟

عملکرد ۹۸ بانک صادرات ایران را با سود می بندیم

رشد قیمت طلا و نقره تا کجا ادامه دارد؟

کمک اوراق «گواهی ظرفیت» به تامین مالی نیروگاه‌ها

۶۰ لیتر بنزین نوروزی برای خودروها تخصیص یافت

بهره گیری از بانکداری الکترونیک برای تردد غیر ضرور

رشد ۲۰ درصدی تولید فولاد ایران نسبت به جهان

نحوه دریافت سود سهام عدالت مشمولان متوفی

نرخ دلار به ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید به ۶ میلیون و ۶۰ هزار تومان رسید

اقتصاد هند چگونه به مسیر رشد بازمی‌گردد؟

خاورمیانه در معرض کرونا است

برای انجام امور بانکی به بانک مراجعه نکنید

موافقت مدیرعامل سایپا با پیشنهاد تغییر نام "رهام" به "شاهین"

تداوم روند مثبت بورس تا پایان سال‌۹۸

پیش فروش ۳ محصول ایران خودرو از چهارشنبه

بیمه البرز ۲۵.۰۹۶ میلیارد ریال بیمه نامه فروخت

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۷کد خبر: 299727
ایستانیوز: شرکت بیمه البرز بر اساس آمار منتشره روی کدال سازمان بورس، در ۱۰ماه امسال ۲۵.۰۹۶ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال بیمه نامه فروخته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، شرکت بیمه البرز که با نماد البرز و با سرمایه 4.000 میلیارد ریالی از شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است، از ابتدای دوره مالی تا پایان ماه نخست فصل زمستان امسال، 14.819 میلیارد و 957 میلیون ریال به بیمه گزاران خود بابت زیان های وارده، خسارت پرداخت کرده است.
 
بر اساس این گزارش، رشته های درمان و ثالث اجباری به ترتیب دارای بیشترین سهم در سبد حق بیمه و خسارت شرکت بیمه البرز در 10 ماهه امسال هستند.
 
بر این اساس، 7.172 میلیارد و 640 میلیون ریال یعنی 29 درصد از حق بیمه های البرز در رشته درمان به دست آمده و در مقابل، 44 درصد از خسارت ها معادل 6.590 میلیارد و 881 میلیون ریال از خسارت ها نیز در این رشته پرداخت شده است.
 
رشته ثالث اجباری هم دومین رشته بزرگ در بیمه البرز است به گونه ای که 6.438 میلیارد و 352 میلیون ریال معادل 26 درصد از حق بیمه ها و 3.943 میلیارد و 450 میلیون ریال معادل 27 درصد از خسارت ها به این رشته اختصاص یافته است.
 
البرز همچنین در رشته آتش سوزی 2.693 میلیارد و 10 میلیون ریال حق بیمه تولید کرده که معادل 11 درصد از کل حق بیمه تولیدی این شرکت است. میزان خسارت این رشته هم 3 درصد از کل خسارت ها یعنی مبلغی معادل 376 میلیارد و 231 میلیون ریال گزارش شده است.
 
رشته بدنه دیگر رشته فعال در بیمه البرز است که 8 درصد از کل حق بیمه های تولیدی و همچنین خسارت های پرداختی شرکت را از آن خود کرده است. میزان حق بیمه تولیدی در این رشته در 10 ماهه امسال 1.910 میلیارد و 400 میلیون ریال و خسارت پرداختی آن معادل 1.189 میلیارد و 978 میلیون ریال اعلام شده است.
 
رشته های بیمه زندگی اعم از اندوخته دار و غیراندوخته دار هم درمجموع 5 درصد از کل پورتفوی بیمه ای و 7 درصد از خسارت های پرداختی البرز را از آن خود کرده اند.
 
بیمه البرز 1.234 میلیارد و 476 میلیون ریال از حق بیمه های خود را در رشته های بیمه زندگی به دست آورده و 976 میلیارد و 205 میلیون ریال نیز در این رشته ها خسارت به مشتریان پرداخته است.
 
این گزارش نقدینه حاکی است، نخستین شرکت بیمه خصوصی شده کشور در یک ماهه منتهی به پایان دی ماه 98 مبلغی معادل 2.339 میلیارد و 585 میلیون ریال بیمه نامه به فروش رسانده و در قبال آن، خسارت پرداختی معادل 1.833 میلیارد و 917 میلیون ریال را به ثبت رسانده است

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بیمه البرز
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *