RSS
امروز چهارشنبه ، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
آخرین اخبار

رفع موانع بانکی برای فعالان اقتصادی ایران و هندوستان

افزایش تولید خودروهای گازسوز

بانک مهر ایران؛ بانک بدون بهره بانک سودآور

پاسخ به دغدغه‌های مالیاتی ۹۹

مردمی کردن اقتصاد با فروش سهام دولت از طریق صندوق‌ها

«همراه بانک» بانک ملی ایران بروزرسانی شد

برگزاری مجمع بانک دی در ۸ اسفند ماه

انجام معاملات مربوط به عملیات بازار باز

جزییات آیین‌نامه جدید بیمه‌های درمان شورای عالی بیمه

کارکردهای توافق‌نامه بازخرید منطبق با شریعت اسلامی در بازارهای پول و سرمایه

قیمت طلای جهانی رکورد جدیدی زد

موافقت بورس با افزایش ۵۲۰۰ میلیاردی سرمایه هلدینگ خلیج‌فارس

پذیرش هزینه تنزیل اسناد خزانه به عنوان هزینه قابل‌قبول مالیاتی

بازار پُرنوسان خودرو و لزوم تعیین سقف قیمتی

حذف اخذ مالیات مضاعف میان ایران و هند در آستانه تصویب

قیمت دلار ۳۰ بهمن به ۱۴۲۰۰ تومان رسید

خبر خوب رییس کل بانک مرکزی به تولیدکنندگان

حجم اوراق در بورس ۱۰ برابر شد

شروط دریافت سقف جدید وام خرید مسکن

رمز دوم یکبار مصرف پیامکی بانک ملی ایران فعال شد

سامانه نظرسنجی مبتنی برQR code بانک رفاه

استقلال بورس و بانک مرکزی در خطر

عزل همه روسای متخلف شعب بانکی صادر شد

تحلیل های متفاوت از اقتصاد سال ۹۹

سه شرکت جدید در نوبت عرضه‌های عمده بازار پایه

رئیس هیأت مدیره بانک دی؛

برای دستیابی به رشد پایدار باید تعالی رابه عادت روزانه تبدیل کنیم

۹:۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۸کد خبر: 297471
ایستانیوز:رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی در بازدید از شعبه خرم آباد بر لزوم آمادگی همکاران در ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی در  حاشیه افتتاح دو باب مدرسه شهدای بانک دی در مناطق سیل زده استان لرستان به همراه جمعی از مدیران بانک در سفر به این استان از شعبه خرم آباد بازدید کرد.
 
بر اساس این گزارش، رئیس هیئت مدیره بانک دی در جریان این بازدید با اشاره به رویکرد بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی گفت: یکی از نمودهای همدلی و همکاری در بانک را می توان در یکپارچگی و سرعت عمل گروه مالی دی در کمک به مناطق زلزله زده و سیل زده کشور مشاهده کرد به گونه ای که در   کوتاه ترین زمان ممکن علاوه بر ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی همکاران برای این مناطق، مقدمات ساخت شش مدرسه نیز در استان های کرمانشاه، گلستان و لرستان فراهم شد و بانک دی به عنوان نخستین بانک مدرسه ساز در مناطق سیل زده موفق شد به مردم این خطه خدمت رسانی نماید.
 
وی افزود: یکپارچگی و سرعت عمل، رمز مشتری مداری و موفقیت در صنعت بانکداری است و امیدوارم ترویج این روحیه علاوه بر توسعه اقدامات اجتماعی بانک در حیطه تحقق چشم انداز ترسیم شده در بازاریابی مشتریان هدف و خدمت رسانی شعب به مشتریان نیز سرلوحه عملکرد همکاران قرار گیرد تا با جلب رضایت مشتریان حرکت بر مدار تعالی و رشد پایدار بانک ادامه پیدا کند.
 
رئیس هیئت مدیره بانک دی در ادامه با اشاره به حضور بانک در جایزه تعالی سازمانی در سال جاری تصریح کرد: هدف نهایی هر سازمانی از پیاده سازی مدل های سرآمدی، استانداردها و نظام های مدیریت کیفیت، نهادینه کردن کار تیمی و دستیابی به رضایت ذینفعان و قرار گرفتن در مسیر رشد پایدار است که این مهم جز از طریق پایبندی و تعهد نیروی انسانی سازمان به الزامات و آموزه های این استانداردها و تبدیل آن به عادت روزانه در زندگی شغلی و شخصی محقق نمی شود.
 
وی با اشاره به مفاهیم و منطق تعالی و تاثیر آن در سازمان افزود: مدل تعالی مبتنی بر تجربه گرانبهای سازمان های موفق دنیا است که بهره گیری از آن زمینه یادگیری و بهره مندی از این تجربیات را به آسانی برای ما فراهم می کند به گونه ای که با تأملی در رهنمودهای آن به خوبی می توان دریافت که هدف بنیانگذاران این مدل سوق دادن سازمان ها به سمت یادگیری و بهبود مستمر و ایجاد تعادل میان سازمان، جامعه و گروه های ذینفع است.
 
رئیس هیئت مدیره بانک دی با تاکید بر لزوم آشنایی همکاران شعب با مدل تعالی سازمانی تصریح کرد: مدل تعالی سازمانی در صورتی که به درستی به کار گرفته شود ابزار کارآمدی است که می تواند مفاهیم و ارزش های بنیادین مدل، اجرای صحیح برنامه های استراتژیک، یادگیری سازمانی و بهبود مداوم را در سازمان نهادینه کرده و حرکت در مسیر تحقق اهداف بانک و رضایت ذینفعان کلیدی را تضمین کند.
 
سهم دینی در پایان با آرزوی موفقیت برای بانک در جایزه تعالی سازمانی از تلاش های همکاران شعبه خرم آباد در تحقق اهداف بانک تقدیر کرد. گفتنی است در این بازدید جمشید قزوینیان، رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات، مسعود الویریان، رئیس اداره امور شعب، نوروز ساقلی، رئیس اداره بانکداری شرکتی و اختصاصی و منصور مشورت، رئیس اداره مهندسی و املاک نیز حضور داشتند.
 

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بانک دی
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *