RSS
امروز سه شنبه ، ۸ بهمن ۱۳۹۸
آخرین اخبار

فهرست معاف شدگان مالیات بر ارزش افزوده

طلا چند قیمت خورد؟

تضمین کیفیت زعفران با انبارهای تحت نظارت بورس کالا

زنان سه‌چهارم مردان در دنیا از حقوق قانونی برابر برخوردارند

آیادولت می تواندبر قیمت هانظارت درستی داشته باشد؟

افزایش شدید اعتبارات سازمان امور مالیاتی با فشار بر مودیان شناسنامه دار

ضرورت ارائه اسناد مثبته برای انتقال وجوه بیش ازیک میلیارد تومان در شبکه بانکی ابلاغ شد

واریز سومین مرحله یارانه معیشتی ساعت۲۴ امروز

شوک «کرونا» به بازارهای سرمایه جهان

مبلغ سود سهام عدالت هنوز مشخص نیست؛ تا ۲۲ بهمن صبر کنید

عرضه عمده سهام بیمه اتکایی امین در فرابورس لغو شد

رکورد تولید چادرملو از ۱۲.۸ میلیون تن گذشت

معاملات الگوریتمی، دروازه ورود هوش مصنوعی به بازار سرمایه

۷۵۷هزار خانوار جدید مشمول حمایت معیشتی شدند

۹۰۰میلیاردریال تسهیلات حمایتی به تولیدکنندگان قزوین اعطا میشود

چهار عرضه عمده در راه فرابورس

مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان مورد حمایت بانک توسعه تعاون

تسهیلات بانک توسعه تعاون در جهت تقویت مالی واحدهای تولیدی است

نماز موجب ظرفیت سازی کارکنان و افزایش کارآمدی سازمانی می‌شود

الزام ارائه اسناد در انتقال وجه بیش از ۱۰ میلیارد ریال

سرپرست اداره پیگیری و وصول مطالبات بانک دی منصوب شد

بیمه البرز ۲۵.۰۹۶ میلیارد ریال بیمه نامه فروخت

واکاوی خرید سهام یک بیمه بزرگ از سوی یک بیمه کوچک

زمان بررسی FATF در مجمع تمام شد

مالیات از خانه‌‌های لوکس بالای ۵میلیارد تومان اخذ شود

بانک توسعه تعاون ۸۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرد

۱۲:۳ - ۱۳۹۸/۹/۶کد خبر: 293223
ایستانیوز: از ابتدای سالجاری تا کنون بالغ بر ۸۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به تعاونگران و سایر فعالیت های اقتصادی، توسط بانک توسعه و تعاون پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)به نقل از توفیق آنلاین، حجت اله مهدیان رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون در نشست تخصصی اتاق تعاون ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به طور حتم تا پایان سال جاری میزان تسهیلات اعطایی به ۱۳۰۰۰ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
 
وی با تاکید بر نقش مهم بانک توسعه تعاون در حمایت از طرحها و پروژه های ملی در این رابطه گفت: در طی ۳ تا ۴ سال اخیر بانک توسعه تعاون نقش مهمی را در حمایت از طرح‌های بزرگی نظیر:اشتغال پایدارروستایی و عشایری، اشتغال فراگیر، تبصره ۱۸، خرید تضمینی گندم، ازدواج جوانان و پشتیبانی از مددجویان کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی بر عهده داشته است.
 
مهدیان افزود: بانک توسعه تعاون در طی ده سال گذشته همواره توجه خاصی به مدیریت صحیح منابع و مصارف داشته است و با اتکاء به منابع داخلی خود در پشتیبانی از فعالیت فعالین اقتصادی و تعاونی پیشرو بوده است.
 
مدیر عامل بانک توسعه تعاون با اشاره به تجهیز منابع بانک به زیرساخت‌های نوین فناوری و بانکداری دیجیتال در ادامه گفت: عملکرد این بانک در دو حوزه ریالی و ارزی قابل توجه بوده است و بر این اساس هم اکنون مطالبات و انتظارات ارزی تعاونگران و سایر فعالین اقتصادی قابل تامین است.
 
وی همچنین نشست اخیر مقام معظم رهبری با تولید کنندگان را مهم خواند و در این خصوص خاطر نشان کرد: منویات مقام عظمای ولایت در حمایت از بخش تعاون به مثابه تجدید حیات دوباره اقتصاد تعاون بود و بطور یقین مأموریت‌ها و وظایف قانونی مدیران عالی و دستگاه‌های متولی بخش تعاون را مضاعف نموده است.
 
مهدیان در این ارتباط همچنین افزود: هم افزایی و همدلی روز افزون میان اجزای گوناگون اقتصاد تعاون ضرورت اجتناب‌ناپذیر تحقق منویات رهبر فرزانه و اندیشمند انقلاب اسلامی ایران است.
 
شایان ذکر است عبداللهی رییس اتاق تعاون در ادامه با اشاره به اقدامات اساسی اتاق تعاون در این رابطه گفت: پیگیری قوانین مرتبط با بخش تعاون، اجرا و عملیاتی نمودن سند توسعه بخش تعاون، موضوع واگذاری‌ها و همچنین چگونگی اجرای منویات رهبر معظم انقلاب از اولویت‌های مهم اتاق تعاون در سالجاری است.
 
وی حمایت مقام معظم رهبری از اقتصاد تعاون را یک فرصت تاریخی تلقی کرد و در این خصوص افزود: منویات رهبر معظم انقلاب، فرصت تاریخی مهمی است که بطور حتم زمینه‌ساز توسعه و ترویج کمی و کیفی فعالیت‌ها در بخش تعاون است. بر این اساس باید با یک برنامه‌ریزی منسجم و تعیین اولویت‌ها از ظرفیت‌های موجود در اقتصاد تعاون استفاده نمود.
 
گفتنی است در ابتدای جلسه عظیمی دبیر اتاق تعاون و عضو هیات رییسه این اتاق، ضرورت تشکیل کنسرسیوم بخش تعاون و امکان ایجاد شبکه‌سازی در این خصوص را مورد تاکید قرار داد و در ادامه افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد تعاون را مهم قلمداد نمود.
 
در این نشست تخصصی آقا محمدی رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، خلیل‌زاده نایب رییس اتاق تعاون، مدیران عامل اتحادیه‌های سراسری، روسای اتاق تعاون سراسر کشور و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *