RSS
امروز یکشنبه ، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آخرین اخبار

سود ۲۶۷ریالی بیمه دانا برای هر سهم

پیشنهاد افزایش سرمایه "وبصادر"

عرضه صکوک رهنی ۱۰ هزار میلیارد ریالی بانک مسکن

موزه بانک ملی ایران سه ساله شد

افزایش مبلغ وام طرح پردیس بانک سینا

کمک بانک ایران زمین برای کاهش ترافیک

رشد ۷۷ درصدی سود سهم بانک اقتصادنوین

توقف فروش صندوق ETF دوم و سوم شایعه است

بورس هفته را با چراغ قرمز آغاز کرد

فاصله اقتصاد از اهداف کلان چقدر است؟

انتصاب معاونت بازاریابی و فروش بیمه البرز

بانک پاسارگاد برای مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشت

بانک قرض الحسنه رسالت به مجمع می رود

بازدید مدیرعامل بانک دی از نیروگاه تولید برق دماوند

برگزاری آنلاین مجمع بانک صادرات

توسعه استفاده از «ابزارهای بیومتریک» در بانک مسکن

عبور منابع بانک تجارت از ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریال

تودیع و تکریم رسول ساجدی در بیمه میهن

خطر تردد ۹ میلیون موتورسیلکت فاقد بیمه ثالث در شهر

آگهی استخدام ایران کیش

برگزاری آنلاین مجامع بانک پارسیان

مزیت اوراق گام در ایام کرونا

بانک ملی ایران به فکر سلامتی شماست

تهاتر مطالبات و بدهی‌های بانک ملت با بدهی شرکت نیروی برق حرارتی

آگهی پرداخت سود سهام بانک کارآفرین

افت ۹۳۱ واحدی شاخص بورس

۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۸/۱۱کد خبر: 291463
ایستانیوز:معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با کاهش بیش از ۹۰۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۳۰۸ هزار و ۷۳۰ واحد به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می دهد که اکثر شاخص های معاملاتی در بازار سهام امروز با افت مواجه شدند.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص های بورس با ریزش دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۹۳۱) واحد ریزش معادل (۰.۳۰) درصد به ۳۰۸ هزار ۷۳۰ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۲۴۹) واحد افت معادل ۰.۳۰) درصد به ۸۲ هزار ۷۱۵ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۵۳۴ واحد رشد معادل ۰.۶۳ درصد به ۸۵ هزار و ۹۶ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۳۵۷ واحد افزایش، معادل ۰.۶۳ درصد به ۵۶ هزار و ۹۰۳ واحد، شاخص آزاد شناور با (۱۰۱۴) واحد کاهش، معادل (۰.۲۹) درصد به ۳۵۲ هزار و ۷۴۷ واحد، شاخص بازار اول با (۱۱۵۶) واحد افت معادل (۰.۵۱) درصد به ۲۲۴ هزار ۳۳۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۶۸ واحد رشد معادل ۰.۰۴ درصد به ۶۲۸ هزار و ۴۹ واحد رسید.
 
از سویی دیگرجزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۵ نماد « وبملت با (۱۷۶) واحد، فولاد با (۱۵۶) واحد، وامید با (۱۳۶) واحد، تاپیکو با (۱۱۶) واحد و شبندر با (۸۸) واحد» افت، بیشترین تاثیر منفی را در کاهش شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «محصولات چرمی با ۴۳۲ واحد رشد معادل ۵ درصد به ۹ هزار و ۹۲ واحد، وسایل ارتباطی با ۴۷۳ واحد افزایش معادل ۴.۵۳ درصد به ۱۰ هزار و ۹۳۳ واحد، ذغالسنگ زراعت ۳۴۰ واحد رشد معادل ۳.۸۳ درصد به ۹ هزار و ۲۳۱ واحد، انتشار و چاپ ۳۷۰۲۹ واحد افزایش معادل ۳.۶۳ درصد به یک هزار و ۵۸ واحد، سایر مالی با ۱۶۵ واحد رشد، معادل ۳.۲۹ درصد به ۵ هزار و ۱۹۱ واحد، اطلاعات و ارتباطات (۸) واحد کاهش معادل (۲.۵۷) درصد به ۳۱۹ واحد، سایر معادن با با (۲۶۰۰) واحد افت معادل (۳.۸۲) درصد به ۶۵ هزار و ۴۲۷ واحد» رسید.
 
در عین حال، نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند:  قیمت سهام نمادهای «فباهنر، فلامی، وملی، کحافظ، وساخت، غبهنوش و بترانس»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «سدشت، ختور، آسیا، خکمک، سبجنو، غشان و غاذر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
به این ترتیب، در پایان اولین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۴۹۸ هزار و ۹۳ نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۶۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۴ هزار و ۴۲۴ میلیارد تومان در بورس معامله شد.برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *