RSS
امروز یکشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار

قدرت نمایی طلا در دوران کرونا

توضیحات بانک مرکزی درخصوص «حجم و رشد نقدینگی»

جهش تولید با بهره‌برداری از معادن مس در آلو و دره زار

تقویت انگیزه های سرمایه گذاری در بازار سهام

سهام عدالتتان را نفروشید

تغییر نشانی ورود به اینترنت بانک سینا

ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی

واکنش منفعلانه بانک مرکزی به تخلفات بانکی

۱۴ سوال متداول درباره احراز هویت غیرحضوری سجام

ارائه بسته‌های حمایتی به اقشار نیازمند تا پایان سال ادامه می‌یابد

رکورد شاخص بورس شکست

قیمت جدید سیمان تعیین تکلیف می‌شود

بورس، گوی سبقت را از بازار ارز و طلا می‌رباید

تشریح وضعیت منابع آبی تهران و نگرانی های تأمین

خدمات رسانی سامانه های الکترونیک بانک شهر به مردم خوزستان

هزینه دریافت وام مسکن افزایش یافت

گردونه ایران‌خودرو برای ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر متقاضی چرخید

رشد بالای سبد سهام عدالت در ۳ ماه اخیر

شمارش معکوس برای پیش فروش متری مسکن در بورس کالا

افزایش ۳۴۹ درصدی ارزش بازار در اردیبهشت ۹۹

طلا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ رکورد می زند

بانک‌ها از ورود به عرصه ساخت و ساز املاک مسکونی و تجاری منع شده‌اند

کرونا ۴درصد بیمه‌شدگان تهران را بیکار کرد

چالش‌های اصلی اقتصاد کشور چیست؟

مؤسسات خیریه مشمول مالیات بر درآمد می شوند

اسنپ غول شده است

۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۸/۸کد خبر: ۲۹۱۴۰۳
ایستانیوز:در شرایطی که کسب وکارهای نوپا با مشکل جذب سرمایه دست و پنجه نرم می کنند، اسنپ به غول بازار خدمات آنلاین تبدیل شده است. اتکا به سرمایه شرکت هایی مثل ایرانسل در این بین بی تاثیر نیست.
 کسب وکاری که در آغاز کار خود را با تاکسی یابی اینترنتی آغاز کرد، اکنون به غولی در فضای کسب وکارهای نوپا تبدیل شده است. اسنپ، که مدیرعامل پیشین آن یعنی شهرام شاهکار به شرکت دیوار پیوسته، و ایرانسل، از اپراتورهای تلفن همراه و نزدیک به نهادهای خصولتی در کشور، در شرکت مالک آن سرمایه گذاری کرده، درحال بلعیدن بازار است.
 
«بیژن عباسی آرند» مدیرعامل جدید اپراتور دوم ایرانسل، در پایان مهرماه سال جاری و  در اولین نشست خبری خود، جدیدترین آمارها از وضعیت سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها و به خصوص گروه اسنپ به عنوان مهم‌ترین سرمایه‌گذاری ایرانسل در کسب‌وکارهای نوپا را منتشر کرد. به گفته عباسی آرند، شرکت اسنپ، 90 درصد از بازار تاکسی های اینترنتی و 95 درصد از بازار سفارش آنلاین غذا را در اختیار دارد.
 
اسنپ در سرویس درخواست آنلاین خودرو در یک روز بیش از 2 میلیون سفر را ثبت کرده است. 1.5 میلیون راننده در سال 98 برای اسنپ کار می کنند که از این تعداد 600 هزار راننده فعال تشخیص داده شده اند. اسنپ در سرویس درخواست آنلاین خودرو برای بیش از 1300 نفر به طور مستقیم اشتغال زایی کرده است.
 
اسنپ تریپ با بیش از یک هزار هتل همکاری می کند که روزانه بیش از 2500 رزرو را ثبت کرده اند. این سرویس آنلاین روزانه بیش از چهارهزار خرید بلیت هواپیما را ثبت کرده و به طور مستقیم برای بیش از 230 نفر شغل ایجاد کرده است.
 
اسنپ کیو، یا سرویس بازی آنلاین در سال 98 به بیش از 2.8 میلیون نصب رسیده و برای 20 نفر به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است.
 
اسنپ فود نزدیک به 90 هزار سفارش غذا در روز دریافت کرده است. تعداد رستوران ها و تامین کنندگان اسنپ فود در سال جاری به بیش از 13 هزار مورد رسیده است. این بخش از اسنپ به طور مستقیم برای بیش از 800 نفر شغل ایجاد کرده است.
 
در اسنپ باکس، بخش لجستیک آنلاین اسنپ، بیش از 90 هزار موتور سوار ثبت شده که از این تعداد بیش از 25 هزار موتور سوار فعال تشخیص داده شده است. این گروه لجستیکی روزانه 85 هزار درخواست در روز دریافت می کند. اسنپ باکس برای بیش از 220 نفر به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است. اسنپ مارکت یا سوپرمارکت آنلاین اسنپ که برای بیش از 320 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده در روز 3 هزار سفارش دریافت کرده است.
 
به طور مستقیم گروه اسنپ برای  نزدیک به 3 هزار نفر شغل ایجاد کرده است. 1.5 میلیون نفر به طور غیرمستقیم از فعالیت اسنپ صاحب شغل شده اند.
 
 در شرایطی که کسب وکارهای نوپا با مشکل جذب سرمایه دست و پنجه نرم می کنند، اسنپ به غول بازار خدمات آنلاین تبدیل شده است. اتکا به سرمایه شرکت هایی مثل ایرانسل در این بین بی تاثیر نیست. درماه گذشته شورای رقابت نتیجه شکایت چیلوری، دیگر سرویس سفارش آنلاین غذا از اسنپ را منتشر کرد. علیرضا صادقیان مدیرعامل و موسس هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان (نت برگ، چیلیوری) در این باره گفت اسنپ رستوران ها را مجبور کرده قرارداد خود با چیلوری را لغو کنند.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *