RSS
امروز دوشنبه ، ۲۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین اخبار

امکان صدور آنلاین کارت اعتباری در شعب بانک دی فراهم شد

بیمه آسیا و بانک تجارت، همکاری‌های خود را گسترش می‌دهند

۱۰ میلیون خودرو و موتورسیلکت فاقد بیمه‌نامه هستند

تیم ملی کبدی با حمایت بانک صادرات قهرمان شد

نخستین واکنش بازار سهام به سهمیه‌بندی بنزین

موج‌سواری دلالان ارز با قیمت بنزین

احتمال افزایش سرمایه گل‌گهر به ۱۰ هزار میلیارد تومان

یارانه نقدی آبان فردا پرداخت می‌شود

قیمت سکه طرح جدیدبه ۴ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید

قیمت دلار به ۱۱۷۰۰ تومان رسید

بانک مرکزی چین ۲۰۰ میلیارد یوآن نقدینگی به بازار تزریق کرد

کمتر از ۴۰ درصد پزشکان کارتخوان نصب کرده اند

فعالسازی رمز دوم کارت از طریق اینترنت بانک سینا هم فراهم شد

نشست آموزشی مشترک کارشناسان مالی شعب با مدیران ستاد بیمه سرمد برگزار شد

کاهش ۲۰۸ درصدی شاخص بورس

صدور آنلاین بیمه‌نامه در کشور شتاب بیشتری می گیرد

ابلاغ آیین‌نامه اجرایی نحوه صدور ضمانت‌نامه‌های عهده دولت

تلاش مدیران بانک ملی برای بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید

قرعه کشی جشنواره ۱۳۹۸ باشگاه مشتریان بانک سپه

افزایش ۴.۵ درصدی قیمت مسکن در تابستان

نرخ تورم تولیدکننده در فصل تابستان ۵۹.۹ درصد شد

گام‌های روشن بانک قرض الحسنه مهرایران برای ایجاد شفافیت

پرداخت ۲۰ هزار فقره وام قرض الحسنه بانک ملی ایران به سیل زدگان

پرداخت خسارت به بیش از ۳ هزار موتورسوار زیان‌دیده

افزایش قیمت بنزین تاثیری روی عرضه در بورس ندارد

اسنپ غول شده است

۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۸/۸کد خبر: ۲۹۱۴۰۳
ایستانیوز:در شرایطی که کسب وکارهای نوپا با مشکل جذب سرمایه دست و پنجه نرم می کنند، اسنپ به غول بازار خدمات آنلاین تبدیل شده است. اتکا به سرمایه شرکت هایی مثل ایرانسل در این بین بی تاثیر نیست.
 کسب وکاری که در آغاز کار خود را با تاکسی یابی اینترنتی آغاز کرد، اکنون به غولی در فضای کسب وکارهای نوپا تبدیل شده است. اسنپ، که مدیرعامل پیشین آن یعنی شهرام شاهکار به شرکت دیوار پیوسته، و ایرانسل، از اپراتورهای تلفن همراه و نزدیک به نهادهای خصولتی در کشور، در شرکت مالک آن سرمایه گذاری کرده، درحال بلعیدن بازار است.
 
«بیژن عباسی آرند» مدیرعامل جدید اپراتور دوم ایرانسل، در پایان مهرماه سال جاری و  در اولین نشست خبری خود، جدیدترین آمارها از وضعیت سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها و به خصوص گروه اسنپ به عنوان مهم‌ترین سرمایه‌گذاری ایرانسل در کسب‌وکارهای نوپا را منتشر کرد. به گفته عباسی آرند، شرکت اسنپ، 90 درصد از بازار تاکسی های اینترنتی و 95 درصد از بازار سفارش آنلاین غذا را در اختیار دارد.
 
اسنپ در سرویس درخواست آنلاین خودرو در یک روز بیش از 2 میلیون سفر را ثبت کرده است. 1.5 میلیون راننده در سال 98 برای اسنپ کار می کنند که از این تعداد 600 هزار راننده فعال تشخیص داده شده اند. اسنپ در سرویس درخواست آنلاین خودرو برای بیش از 1300 نفر به طور مستقیم اشتغال زایی کرده است.
 
اسنپ تریپ با بیش از یک هزار هتل همکاری می کند که روزانه بیش از 2500 رزرو را ثبت کرده اند. این سرویس آنلاین روزانه بیش از چهارهزار خرید بلیت هواپیما را ثبت کرده و به طور مستقیم برای بیش از 230 نفر شغل ایجاد کرده است.
 
اسنپ کیو، یا سرویس بازی آنلاین در سال 98 به بیش از 2.8 میلیون نصب رسیده و برای 20 نفر به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است.
 
اسنپ فود نزدیک به 90 هزار سفارش غذا در روز دریافت کرده است. تعداد رستوران ها و تامین کنندگان اسنپ فود در سال جاری به بیش از 13 هزار مورد رسیده است. این بخش از اسنپ به طور مستقیم برای بیش از 800 نفر شغل ایجاد کرده است.
 
در اسنپ باکس، بخش لجستیک آنلاین اسنپ، بیش از 90 هزار موتور سوار ثبت شده که از این تعداد بیش از 25 هزار موتور سوار فعال تشخیص داده شده است. این گروه لجستیکی روزانه 85 هزار درخواست در روز دریافت می کند. اسنپ باکس برای بیش از 220 نفر به طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کرده است. اسنپ مارکت یا سوپرمارکت آنلاین اسنپ که برای بیش از 320 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده در روز 3 هزار سفارش دریافت کرده است.
 
به طور مستقیم گروه اسنپ برای  نزدیک به 3 هزار نفر شغل ایجاد کرده است. 1.5 میلیون نفر به طور غیرمستقیم از فعالیت اسنپ صاحب شغل شده اند.
 
 در شرایطی که کسب وکارهای نوپا با مشکل جذب سرمایه دست و پنجه نرم می کنند، اسنپ به غول بازار خدمات آنلاین تبدیل شده است. اتکا به سرمایه شرکت هایی مثل ایرانسل در این بین بی تاثیر نیست. درماه گذشته شورای رقابت نتیجه شکایت چیلوری، دیگر سرویس سفارش آنلاین غذا از اسنپ را منتشر کرد. علیرضا صادقیان مدیرعامل و موسس هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان (نت برگ، چیلیوری) در این باره گفت اسنپ رستوران ها را مجبور کرده قرارداد خود با چیلوری را لغو کنند.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *