RSS
امروز شنبه ، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار

شیوه های سنتی در بازار بیمه دیگر پاسخگو نیست

طرح متری مسکن در بورس کالا با جدیت دنبال شود

مزایای گواهی سپرده سکه طلا چیست؟

سرخابی ها به زودی وارد بازار سرمایه می شوند

بورس همچنان در میان بازارها می‌تازد

آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت‌های بیمه اعلام شد

وصول ۲۶۸ هزار فقره چک در کشور

جزییات محدودیت‌ معاملات گواهی حق‌تقدم تسهیلات مسکن دو بانک

۹ کارگزار بانکی در بین ۲۰ کارگزاری برتر بورس

رفع انسداد منابع ارزی در بانک‌های خارجی با جدیت پیگیری شود

تورم سال ۹۹ چگونه مهار می‌شود؟

بازار منتظر موج جدید صعود قیمت طلا

آخرین وضعیت سهام عدالت متوفیان

جزئیات برنامه اصلاح ساختار بودجه

جزییات سهام شرکت‌های موجود در سبد سهام عدالت

خسارت ۲۶ هزار میلیاردی!

متوسط نرخ تورم ایران در ۳ دهه گذشته چقدر بوده است؟+نمودار

شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی در بورس پذیرش شده‌اند

۳دلیل رشد پایه پولی در کشور چیست؟

ایران خودرو ۴۵ هزار خودروی دیگر پیش فروش می‌کند

بورس نقدینگی را به تولید تزریق می‌کند؟

قوی ترین سهام در سبد سهام عدالت است

کفایت نقدینگی دربازار بین‌بانکی

پایان سبز بورس در هفته دوم خرداد

احراز هویت غیرحضوری سجام چگونه انجام می‌شود؟

بانک سپه در طرح باران ۲ وام ۳۰ میلیونی می دهد

۱۰:۸ - ۱۳۹۸/۷/۲۳کد خبر: 289911
ایستانیوز:بانک سپه در طرحی به نام باران ۲، به متقاضیان با حداقل موجودی ۱۰ میلیون ریال برای اشخاص حقیقی و حداقل موجودی ۵۰۰ میلیون ریال برای اشخاص حقوقی، حساب افتتاح می‌کند و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه ارائه می‌دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، میزان تسهیلات پرداختی متناسب با میزان سپرده و مدت ماندگاری و تعیین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات متفاوت است. به‌عنوان نمونه سپرده با ماندگاری ۲۴۰ روز، ۱۲۰ درصد امتیاز تسهیلات برحسب مبلغ کسب می‌کند. براین اساس برای ۲۱۰، ۱۸۰، ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰، ۶۰، ۳۰، ۲۰ و ۱۰ و یک روز، به ترتیب ۱۱۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰، ۲۵، ۱۰، ۳، ۱ و ۵/ ۰ درصد امتیاز تسهیلات کسب شده بر حسب مبلغ خواهد بود.نوع تسهیلات نیز براساس مدت زمان بازپرداخت ۳۶، ۲۴ و ۱۲ ماه خواهد بود که در بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه، درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز کسب شده از ۲۰ درصد تا ۱۰۰ درصد با نرخ سود ۲تا ۱۸ درصد است.
 
نرخ سود در تسهیلات ۲۴ ماه و درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز دریافتی از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد بین ۳تا ۱۷ درصد است. در تسهیلات ۱۲ ماه درصد تسهیلات پرداختی ۶۰ تا ۱۰۰ درصد است که نرخ سود آن نیز دو تا ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.افتتاح حساب برای هر شخص صرفا برای یک‌بار در مدت اجرای طرح مجاز است.سپرده‌گذاران می‌توانند در دوره سپرده‌گذاری برداشت و واریز نیز انجام دهند. نداشتن چک برگشتی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز الزامی است.
 
اعتبارسنجی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز باید مورد تایید بانک قرار گیرد.انتقال امتیاز اولویت دریافت تسهیلات طرح برای اشخاص حقیقی دارنده حساب طرح حاضر صرفا به یکی از بستگان (پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر و برادر) دارنده حساب امکان‌پذیر است.
در صورت بستن حساب یا کاهش مانده حساب به مبلغی کمتر از حداقل‌های تعیین شده در قرارداد، امتیاز بهره‌مندی از تسهیلات به‌صورت سیستمی صفر شده و امکان اعطای تسهیلات به مشتری وجود نخواهد داشت. امکان دریافت کارت جدید بدون تسویه تسهیلات قبلی امکان‌پذیر نیست. تسهیلات صرفا در شعبه افتتاح‌کننده حساب قابل پرداخت است.
 
حداکثر مهلت مشتری برای استفاده از تسهیلات ۱۸ ماه پس از تاریخ افتتاح حساب است که چنانچه مشتری در این مدت از تسهیلات استفاده نکند، بانک هیچ تعهدی در قبال پرداخت تسهیلات به مشتری نخواهد داشت. تکمیل فرم درخواست و قرارداد افتتاح حساب و ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس نیز از مدارک مورد نیاز است. متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب طرح باران ۲، از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک نیز استفاده کنند.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *