RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
آخرین اخبار

الزام به بیمه کردن ساختمان‌های مسکونی مغایر با شرع است

صندوق بازار گردانی مهرگان به بازار سرمایه آمد

بیمه رازی املاک و وسایل نقلیه مازاد خود را به مزایده گذاشت

فروش تعدادی از املاک مازاد بانک ایران زمین

وکلا دو ماه دیگر برای نصب کارتخوان فرصت دارند

طلا منتظر فرصت برای افزایش قیمت

قیمت سکه به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار گیلان

خرید خانه­‌های حداکثر ۲۵ سال ساخت با تسهیلات بانک مسکن

نماد یک بانک و ۶ شرکت در بورس متوقف است

افزایش ۴۳۹ واحدی شاخص تالار شیشه‌ای

رونمایی بانک کارآفرین از طرح ارغوان

تسهیل سنت حسنه ازدواج با تسهیلات قرض الحسنه بانک ملی ایران

سهم بازار ایران کیش در درآمدهای غیرکارتی افزایش یافت

فرانسه به دنبال فرمولی برای حذف تحریم‌های ایران است

افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور

بهره برداری از یک شعبه جدید در بیمه سامان

خروج سرمایه گذاران از بازار طلا و سکه

پرداخت وام بدون مجوز و ناپدیدشدن ۱۱۶ میلیون درهم!

۱۶ میلیون ایرانی زیرخط فقر/ ۲۰ درصد فقرا تحت پوشش‌

کاهش ۹۵ درصدی فیشینگ با فعال‌شدن رمزهای یکبار مصرف

برافزایش سودآوری و کاهش هزینه‌های تجهیزمنابع

انتخاب اعضای حقوقی جدید هیات مدیره کارت اعتباری ایران کیش

بانک رفاه به کارگران تعلق دارد

نبرد زنانه

بانک سپه در طرح باران ۲ وام ۳۰ میلیونی می دهد

۱۰:۸ - ۱۳۹۸/۷/۲۳کد خبر: 289911
ایستانیوز:بانک سپه در طرحی به نام باران ۲، به متقاضیان با حداقل موجودی ۱۰ میلیون ریال برای اشخاص حقیقی و حداقل موجودی ۵۰۰ میلیون ریال برای اشخاص حقوقی، حساب افتتاح می‌کند و تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه ارائه می‌دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، میزان تسهیلات پرداختی متناسب با میزان سپرده و مدت ماندگاری و تعیین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات متفاوت است. به‌عنوان نمونه سپرده با ماندگاری ۲۴۰ روز، ۱۲۰ درصد امتیاز تسهیلات برحسب مبلغ کسب می‌کند. براین اساس برای ۲۱۰، ۱۸۰، ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰، ۶۰، ۳۰، ۲۰ و ۱۰ و یک روز، به ترتیب ۱۱۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰، ۲۵، ۱۰، ۳، ۱ و ۵/ ۰ درصد امتیاز تسهیلات کسب شده بر حسب مبلغ خواهد بود.نوع تسهیلات نیز براساس مدت زمان بازپرداخت ۳۶، ۲۴ و ۱۲ ماه خواهد بود که در بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه، درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز کسب شده از ۲۰ درصد تا ۱۰۰ درصد با نرخ سود ۲تا ۱۸ درصد است.
 
نرخ سود در تسهیلات ۲۴ ماه و درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز دریافتی از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد بین ۳تا ۱۷ درصد است. در تسهیلات ۱۲ ماه درصد تسهیلات پرداختی ۶۰ تا ۱۰۰ درصد است که نرخ سود آن نیز دو تا ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.افتتاح حساب برای هر شخص صرفا برای یک‌بار در مدت اجرای طرح مجاز است.سپرده‌گذاران می‌توانند در دوره سپرده‌گذاری برداشت و واریز نیز انجام دهند. نداشتن چک برگشتی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز الزامی است.
 
اعتبارسنجی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز باید مورد تایید بانک قرار گیرد.انتقال امتیاز اولویت دریافت تسهیلات طرح برای اشخاص حقیقی دارنده حساب طرح حاضر صرفا به یکی از بستگان (پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر و برادر) دارنده حساب امکان‌پذیر است.
در صورت بستن حساب یا کاهش مانده حساب به مبلغی کمتر از حداقل‌های تعیین شده در قرارداد، امتیاز بهره‌مندی از تسهیلات به‌صورت سیستمی صفر شده و امکان اعطای تسهیلات به مشتری وجود نخواهد داشت. امکان دریافت کارت جدید بدون تسویه تسهیلات قبلی امکان‌پذیر نیست. تسهیلات صرفا در شعبه افتتاح‌کننده حساب قابل پرداخت است.
 
حداکثر مهلت مشتری برای استفاده از تسهیلات ۱۸ ماه پس از تاریخ افتتاح حساب است که چنانچه مشتری در این مدت از تسهیلات استفاده نکند، بانک هیچ تعهدی در قبال پرداخت تسهیلات به مشتری نخواهد داشت. تکمیل فرم درخواست و قرارداد افتتاح حساب و ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس نیز از مدارک مورد نیاز است. متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب طرح باران ۲، از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک نیز استفاده کنند.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *