RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار

توسعه در بانک‌ها تحت عنوان بنگاه‌داری محدود شده است

معترضان به حذف یارانه نقدی پیامک دریافت می‌کنند

سرنوشت لایحه پالرمو در دست رئیس‌جمهور است؟

آیا چین عامل رکود اقتصاد دنیا خواهد بود؟

بانک ترکیه ای زیر ذره بین تحریم آمریکا

نقش فعال بانک رفاه در حمایت از ملی پوشان

برگزاری دومین مرحله قرعه کشی طرح همرازبانک سینا

جذب سرمایه ۸ هزار میلیارد تومانی نفت و گاز از بازار سرمایه

مهلت بخشودگی صددرصدی جرائم مالیاتی تا پایان مهر است

افزایش ۲.۵ برابری ظرفیت عرضه برق در بورس

قیمت سکه طرح جدید به ۳ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید

رشد قیمت دلار در بازار

برندگان نوبل اقتصاد چطور زندگی مردم را متحول کرده‌اند؟

تصویب لایحه حمایت از حقوق سهامدران خرد در هیات دولت

بیمه کوثر بیش از ۱۲‌میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

تاریخ و ترکیب نهایی قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه اعلام شد

نقش آفرینی بانک صادرات در بخش تراکنش‌های تاثیرگذار و اثر بخش

بازگشت آرامش به بورس

نشست تخصصی معرفی خدمات بانک توسعه صادرات در اراک برگزار شد

مدیرعامل بانک ملی : از مدیران ریسک پذیر باید حمایت شود

تحول دیجیتال، اولویت سازمان‌های تابعه وزارت اقتصاد

چین ۲۰ هزار تن طلا دارد؟

روند افزایشی طلا از سرگرفته شد

بازار بورس پس از مدت کوتاهی به ثبات می‌رسد

امکان افزایش نرخ سود بیمه‌های زندگی

ریزش دسته‌جمعی نماگرهای تالار شیشه‌ای

۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۷/۱۷کد خبر: 289668
ایستانیوز:معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با ریزش ۱۴۲۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۳۱۳ هزار و ۴۹ واحد به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می دهد که همه شاخص های معاملاتی در بازار سهام امروز با کاهش شدید مواجه شدند.
 
افت دسته جمعی شاخص ها
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص های بورس با ریزش دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۱۴۲۰) واحد ریزش معادل (۰.۴۵) درصد به ۳۱۳ هزار ۴۹ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۳۸۱) واحد افت معادل (۰.۴۵) درصد به ۸۴ هزار ۱۳۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۱۷۵۴) واحد رشد معادل (۱.۸۹) درصد به ۹۱ هزار و ۳۰۰ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۱۱۷۴) واحد افزایش، معادل (۱.۸۹) درصد به ۶۱ هزار و ۱۱۶ واحد، شاخص آزاد شناور با (۲۷۰۸) واحد کاهش، معادل (۰.۷۴) درصد به ۳۶۲ هزار و ۷۲ واحد، شاخص بازار اول با (۴۱۹) واحد افت معادل (۰.۱۹) درصد به ۲۲۶ هزار ۲۳۲ واحد و شاخص بازار دوم با (۵۶۳۵) واحد کاهش معادل (۰.۸۷) درصد به ۶۴۲ هزار و ۳۶۴ واحد رسید.
 
 نمادهای تاثیرگذار
 
از سویی دیگرجزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۳ نماد «وبملت با (۱۴۶) واحد، خودرو با (۱۴۴) واحد و رمپنا با (۱۴۲) واحد» افت، بیشترین تاثیر منفی را در کاهش شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
 
افت شاخص صنایع
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «وسایل ارتباطی با ۵۰۸ واحد رشد معادل ۳.۸۷ درصد به ۱۳ هزار و ۶۳۹ واحد، کاشی و سرامیک با (۴۰۳) واحد افت معادل (۳.۷۷) درصد به ۲ هزار و ۴۳۸ واحد، اطلاعات و ارتباطات (۱۳) واحد کاهش معادل (۳.۶۲) درصد به ۱۰ هزار و ۷۳۴ واحد، لاستیک (۲۸۸۱) واحد افت معادل (۳.۸۷) درصد به ۷۱ هزار و ۶۵۱ واحد، محصولات فلزی با با (۳۱۸۶) واحد ریزش، معادل (۴.۱۳) درصد به ۷۳ هزار و ۹۴۱ واحد، انبوه سازی (۱۰۹) واحد کاهش معادل (۴.۴۹) درصد به ۲ هزار و ۳۲۸ واحد، محصولات چوبی با با (۱۸۸۹۸) واحد افت معادل (۴.۵۹) درصد به ۳۹۳ هزار و ۱۸۳ واحد» رسید.
 
بیشترین کاهش قیمت ها
 
در عین حال، نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند:  قیمت سهام نمادهای «غشهد، غمهرا، حپترو، شکربن، خریخت، فخاس و شبریز»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «دجابر، کسرا، شسینا، دفارا، درزاک، وساخت و والبر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
به این ترتیب، در پایان پنجمین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۳۸۳ هزار و ۵۲۲ نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۸۱۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۶ هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان در بورس معامله شد.برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *