RSS
امروز یکشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار

جزییات تغییرات نرخ تورم ماهیانه در اردیبهشت

ایجاد پنجره واحد کسب و کار در تمامی استان‌ها

قیمت جدید ۳۳ محصول پالایشگاهی برای عرضه در بورس کالا

لزوم توجه سرمایه‌گذاران به ریسک بازار سرمایه

واریز سود سهام شرکت‌ها از طریق شبا

وضعیت شبکه بانکی در تراکنش‌های شاپرکی اردیبهشت ماه

ارزش پرتفوی سهام عدالت ۱۶ برابر شد

ارتباط مستقیم تلفنی معاون اجرایی بانک رفاه با مردم

بازدهی ۹۰۰ درصدی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در ۶ سال

حداقل مزد کارگری ۲۶ درصد و حق مسکن ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت

بحران‏ های ‏زیست محیطی جدی است

گردونه خودروسازان برای چه کسانی می‌چرخد؟

بانکداری سبز و چالش‌های زیست محیطی ایران

اسامی برندگان قرعه‌کشی ایران‌خودرو

سیاست پول‌پاشی کنار گذاشته شود

جزئیات جدید درباره تغییر مدیریت در ۳ بانک

تومان سوزان به‌کجا می‌رود؟

کاهش ۳۴درصدی درآمد سرانه کشور

قدرت نمایی طلا در دوران کرونا

توضیحات بانک مرکزی درخصوص «حجم و رشد نقدینگی»

جهش تولید با بهره‌برداری از معادن مس در آلو و دره زار

تقویت انگیزه های سرمایه گذاری در بازار سهام

سهام عدالتتان را نفروشید

تغییر نشانی ورود به اینترنت بانک سینا

ایرادات شورای نگهبان به لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی

تنها پژو ۲۰۰۸، ۵ ستاره ارزشیابی خودرو را به دست آورد

کیفیت خودروها تغییر نکرده است

۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۷/۱کد خبر: 287696
ایستانیوز:تمام خودروهای سطح قیمت ۵ و نیمی از خودروهای سطح قیمتی ۴، تنها دو ستاره کیفیت را کسب کردند. خودروهای سطح قیمت ۵ شامل سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۱ پارس خودرو و سایپا ۱۳۲ است. گزارش این مرکز حاکی از این است که نسبت به تیرماه، هیچ تغییری در ارزشیابی خودروهای سواری رخ نداده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)،شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو در مردادماه امسال را منتشر کرد. طبق این گزارش در مرداد ماه ۱۳۹۸ تعداد ۴۱۷۳۳ دستگاه خودرو تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۴۳ مدل خودرو درگروه سبک و ۹ مدل در گروه سنگین است.
 
گروه خودروهای سبک شامل دو بخش وانت و خودروی سواری می شود. در این بخش وانت، در سطح قیمتی ۱ خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروی تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است. از 6 مدل خودروی وانتی که در کشور تولید می شود، دو مدل یک ستاره کیفیت و سه مدل دو ستاره کیفیت به دست آوردند.

.

 

در بخش سواری، در سطح قیمتی ۱ خودروی نیو مزدا ۳ با اخذ ۴ ستاره کیفی، در سطح قیمتی ۲، خودروی پژو ۲۰۰۸ با اخذ ۵ ستاره کیفی، در سطح قیمتی ۳ خودروهای۳۰ Bو چانگان ۳۵CS و در سطح قیمتی ۴ خودروهای تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژوSD  ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷، پارس تندر و دنا پلاس با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند. به این ترتیب مانند چند ماه گذشته تنها پژو 2008 توانست تمام 5 ستاره کیفیت را به دست آورد. علاوه بر این تمام خودروهای سطح قیمت 5 و نیمی از خودروهای سطح قیمتی 4، تنها دو ستاره کیفیت را کسب کردند. خودروهای سطح قیمت 5 شامل سایپا 111، سایپا 131، سایپا 131 پارس خودرو و سایپا 132 است. گزارش این مرکز حاکی از این است که نسبت به تیرماه، هیچ تغییری در ارزشیابی خودروهای سواری رخ نداده است.

 

در گروه خودروهای سنگین، در بخش باری، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR، کامیونت هیوندای ۷۸HD، کامیونت هیوندای ۶۵HD و کامیون ایسوزو M75NPR با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

در بخش مسافری هم اتوبوس بین شهری درسا و اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

 

 


خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *