RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار

توسعه در بانک‌ها تحت عنوان بنگاه‌داری محدود شده است

معترضان به حذف یارانه نقدی پیامک دریافت می‌کنند

سرنوشت لایحه پالرمو در دست رئیس‌جمهور است؟

آیا چین عامل رکود اقتصاد دنیا خواهد بود؟

بانک ترکیه ای زیر ذره بین تحریم آمریکا

نقش فعال بانک رفاه در حمایت از ملی پوشان

برگزاری دومین مرحله قرعه کشی طرح همرازبانک سینا

جذب سرمایه ۸ هزار میلیارد تومانی نفت و گاز از بازار سرمایه

مهلت بخشودگی صددرصدی جرائم مالیاتی تا پایان مهر است

افزایش ۲.۵ برابری ظرفیت عرضه برق در بورس

قیمت سکه طرح جدید به ۳ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید

رشد قیمت دلار در بازار

برندگان نوبل اقتصاد چطور زندگی مردم را متحول کرده‌اند؟

تصویب لایحه حمایت از حقوق سهامدران خرد در هیات دولت

بیمه کوثر بیش از ۱۲‌میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

تاریخ و ترکیب نهایی قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه اعلام شد

نقش آفرینی بانک صادرات در بخش تراکنش‌های تاثیرگذار و اثر بخش

بازگشت آرامش به بورس

نشست تخصصی معرفی خدمات بانک توسعه صادرات در اراک برگزار شد

مدیرعامل بانک ملی : از مدیران ریسک پذیر باید حمایت شود

تحول دیجیتال، اولویت سازمان‌های تابعه وزارت اقتصاد

چین ۲۰ هزار تن طلا دارد؟

روند افزایشی طلا از سرگرفته شد

بازار بورس پس از مدت کوتاهی به ثبات می‌رسد

امکان افزایش نرخ سود بیمه‌های زندگی

ریزش ۲۰۶۴ واحدی شاخص بورس

۱۳:۱ - ۱۳۹۸/۶/۲۴کد خبر: 286269
ایستانیوز: معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با کاهش ۲۰۶۴ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۳۰۲ هزار و ۳۹۵ واحد به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می دهد که اکثر شاخص های معاملاتی در بازار سهام امروز با کاهش مواجه شدند.
 
افت شاخص ها
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص های بورس با ریزش دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۲۰۶۴) واحد کاهش معادل (۰.۶۸) درصد به ۳۰۲ هزار ۳۹۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۵۵۴) واحد افت معادل (۰.۶۸) درصد به ۸۱ هزار ۲۷۵ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۵۱ واحد رشد معادل ۰.۰۶ درصد به ۸۵ هزار و ۲۵۸ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۳۴ واحد افزایش، معادل ۰.۰۶  درصد به ۵۷ هزار و ۷۱ واحد، شاخص آزاد شناور با (۱۶۷۴) واحد کاهش، معادل (۰.۴۸) درصد به ۳۴۶ هزار و ۵۱۸ واحد، شاخص بازار اول با (۱۷۱۲) واحد افت معادل (۰.۷۷) درصد به ۲۲۰ هزار ۵۷۷ واحد و شاخص بازار دوم با (۳۲۴۷) واحد کاهش معادل (۰.۵۳) درصد به ۶۱۱ هزار و ۳۳۵ واحد رسید.
 
نمادهای تاثیرگذار
 
از سویی دیگر جزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۷ نماد «رمپنا با (۳۵۹) واحد، فارس با (۳۲۸) واحد، کگل با (۲۸۷) واحد، کچاد با (۲۷۲) واحد، فملی با (۲۰۷) واحد، شخارک با (۱۴۲) و فخاس با (۱۳۸) واحد» افت، بیشترین تاثیر منفی را در کاهش شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
 
نوسان شاخص صنایع
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با نوسان مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «انتشار و چاپ با ۴۸۸۴۴ واحد رشد معادل ۴.۲۰ درصد به یک هزار و ۲۱۰ واحد، وسایل ارتباطی با ۲۸۲ واحد افزایش معادل ۳.۸۶ درصد به ۷ هزار و ۶۰۱ واحد، کانی غیر فلزی با (۳۱۳) واحد کاهش معادل (۲.۲۹) درصد به ۱۳ هزار و ۳۶۱ واحد، کانی فلزی (۱۹۶۱) واحد افت معادل (۲.۵۴) درصد به ۷۵ هزار و ۲۴۲ واحد، محصولات چرمی با با (۳۰۲) واحد ریزش، معادل (۲.۷۴) درصد به ۱۰ هزار و ۷۴۰ واحد، انبوه سازی با (۶۹) واحد کاهش معادل (۳.۱۹) درصد به ۲ هزار و ۱۰۳ واحد، فنی مهندسی با (۱۳۱) واحد افت معادل (۴.۴۸) درصد به ۲ هزار ۷۹۸ واحد» رسید.
 
بیشترین کاهش قیمت ها
 
در عین حال، نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند:  قیمت سهام نمادهای «دزهراوی، غپاک، سفار، غنوش، قزوین، خمحور و وکار»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «فمراد، کالا، کساپا، وساخت، غبشهر، شپاکسا و فلامی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
به این ترتیب، در پایان دومین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۶۲۷ هزار و ۹۸۲ نوبت معاملاتی، ۶ میلیارد و ۷۵۵ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۲۳ هزار و ۶۳ میلیارد تومان در بورس معامله شد.
 
معاملات بورس در یک نگاه
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *