RSS
امروز شنبه ، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار

ساختمان جدید مجتمع بیمه ای کرمان بیمه پارسیان افتتاح شد

آمادگی شرکت های OMS برای دریافت خدمات سرویس های ارزش افزوده از سمات

ایرانی‌ها چقدر طلا می‌خرند؟

قائم مقام اقتصادی ایران خودرو منصوب شد

حمایت‌های بیمه‌ای از خبرنگاران ادامه می‌یابد

برگزاری بیش از ۵۱هزار نفر ساعت دوره آموزشی در بیمه آسیا

به "Yarane" توجه کنید

دلار ۱۱۴۵۰ تومان

تاثیر رمزارز تلگرام در کاهش ارزش ریال

تداوم ایستایی دلار در کانال ۱۱ هزار تومان

سود امسال سهام عدالت احتمالا بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان است

آخرین مهلت شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض الحسنه بانک سپه

واکنش ظریف به تحریم بانک مرکزی؛ پایان سیاست فشار حداکثری

اقدامات ویژه مقابله با فرار مالیاتی

منابع بانک کشاورزی ۲برابرشده وقیمت تمام شده پول کاهش یافت

افزایش ۳۵۴۶ واحدی نماگر تالار شیشه‌ای

ارزش ۷۰۰۰ میلیارد ریالی معاملات آتی زیره و زعفران در بورس کالا

امهال تسهیلات قرض‌الحسنه ممنوع شد

بانک رفاه سرمایه گذار ملی است

دارایی های بانک رفاه ۳۲ درصد بیشتر شد

خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند

قطع موقت خدمات بانک سینا

سه بسته مهم اقتصادی روی میز سران قوا

بازدید بانکداران ایران زمین از یک انتشاراتی

برندگان مسابقه عکاسی "محرم ایران زمین"

رشد ۱۹۰۰ واحدی شاخص بورس

۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۵/۲۸کد خبر: 283927
ایستانیوز: شاخص بورس روز جاری با رشد ۱۹۰۰ واحدی در پایان معاملات به ۲۶۲ هزار و ۹۴۱ واحد رسید تا بعد از صعودهای سنگین روزهای گذشته اندکی آرام شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد مواجه شدند.
 
افزایش شاخص ها
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۱۹۴۹ واحد رشد معادل ۰.۷۵ درصد به ۲۶۱ هزار و ۹۴۱ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۵۲۶ واحد افزایش معادل ۰.۷۵ درصد به ۷۱ هزار و ۳۳ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۱۴۵ واحد رشد معادل ۱.۶۵ درصد به ۷۰ هزار و ۴۶۶ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۷۶۷ واحد افزایش، معادل ۱.۶۵ درصد به ۴۷ هزار و ۲۲۷ واحد، شاخص آزاد شناور با ۲۴۹۴ واحد رشد، معادل ۰.۸۴ درصد به ۲۹۹ هزار و ۸۳۳ واحد، شاخص بازار اول با ۱۵۷۵ واحد افزایش معادل ۰.۸۳ درصد به ۱۹۱ هزار ۵۹۳ واحد و شاخص بازار دوم با ۳۲۵۷ واحد رشد معادل ۰.۶۲ درصد، به ۵۳۲ هزار و ۵۲۱ واحد رسید.
 
 نمادهای تاثیر گذار
 
از سویی دیگر امروز ۷ نماد «اخابر با ۲۹۰ واحد، شپنا با ۲۲۸ واحد، همراه با ۱۸۷ واحد، ونوین با ۱۵۴ واحد، وپاسار با ۹۱ واحد، پارسان با ۸۷ واحد و حکشتی با ۷۶ واحد » رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   
 
روز سبز شاخص صنایع
 
این گزارش می‌افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «محصولات چرمی با ۵۰۵ واحد صعود معادل ۵ درصد به ۱۰ هزار و ۶۱۱ واحد، سایر معادن با ۳۳۲۸ واحد افزایش معادل ۴.۸۹ درصد به ۷۱ هزار و ۴۱۴ واحد، محصولات کاغذ با ۳۱۹۲ واحد صعود معادل ۴.۳۷ درصد به ۷۶ هزار و ۲۳۴ واحد، دستگاه های برقی ۴۶۴۵۲ واحد رشد معادل ۳.۸۲ درصد به یک هزار و ۲۶۲ واحد، رادیویی با ۹۲ واحد افزایش، معادل ۳.۷۸ درصد به ۲ هزار و ۵۳۶ واحد، لاستیک با ۲۰۲۹ واحد رشد معادل ۳.۵۱ درصد به ۵۹ هزار و ۸۰۰ واحد، غذایی بجز قند با ۴۰۷ واحد افزایش معادل ۳.۳۶ درصد به ۱۲ هزار و ۵۶۰ واحد» رسید.
 
بیشترین افزایش قیمت‌ها
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند:قیمت سهام نمادهای «بورس، قثابت، ختور، بکاب، بالبر، چدن و بنیرو» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «دفرا، پارسیان، لوتوس، پسهند، حتاید، غشان و لابسا» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.
 
به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۵۶۱ هزار نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۷۸ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۰ هزار و ۹۰۶ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۹۶۵ هزار و ۳۲۴ میلیارد تومان رسید.
 
معاملات بورس در یک نگاه
 
 
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *