RSS
امروز جمعه ، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
آخرین اخبار

هرج و مرج قیمت ها در بازار مسکن

شاخص در آستانه ۶۰۰هزار واحد شدن

فهرست نمادهای متوقف بورسی

پرداخت وام یک میلیونی با یارانه اردیبهشت

قیمت دلار ۲۱ فروردین ثابت ماند

آغاز فصل جدید سرمایه‌گذاری در بورس

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی سهامی عام شد

جزئیات چگونگی واگذاری سهام دولت در قالب ETFها ابلاغ شد

مصوبه نصاب سرمایه گذاری صندوق ها در اوراق با درآمد ثابت

تغییر ساعت کار واحدهای بانک ملت از روز ۲۳ فروردین تا اطلاع بعدی

بانک صادرات گام اول را برای حذف کارت های فیزیکی برداشت

فروش انواع پوشش های بیمه کوثر با تخفیف ویژه

لایحه حذف چهار صفر از پول ملی در دستور کار مجلس

کاهش کارمزد معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری

چرا نرخ بیمه شخص ثالث خودروها متفاوت است؟

پشتیبانی از شبکه فروش بیمه رازی در روزهای سخت کرونا

معاملات مربوط به عملیات بازار باز

جوان گرایی از اولویت های مدیریت بانک دی است

نامه دبیر کل سندیکای بیمه گران به رییس قوه قضاییه

توقف نماد معاملاتی اعتباری ملل

با نشان پرداخت از «رمز» و «جان» خود حفاظت کنید

امیدواریم مخالفت آمریکا به وجهه تخصصی صندوق آسیبی نرساند

افزایش ۲۱ درصدی حداقل دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۹

چطور کم کاری های دوره کرونا را مدیریت کنیم

۱۰۰ هزار واحد رشد شاخص بورس در یک ماه و نیم

کمبودی در تامین کالاهای سوپرمارکتی در کشور وجود ندارد

۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۵/۲۲کد خبر: 282578
ایستانیوز: رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای تاکید کرد که هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای سوپرمارکتی در کشور وجود ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، امیرخسرو فخریان صبح امروز (سه شنبه) و در نشستی خبری با اشاره به دغدغه هایی که سال گذشته از نظر تامین کالا در کشور وجود داشت، افزود: امسال در هیچ کالایی کمبود نداریم. تولید محصولات کشاورزی به دلیل افزایش بارندگی ها افزایش یافته و در برخی کالاها از جمله رب گوجه فرنگی شاهد کاهش قیمت ها هستیم.
 
وی با بیان این مطلب گفت: در وزارت صنعت و مرکز پژوهش های مجلس در حال کار بر روی قراردادهای فرانچایز هستند و فروشگاه های افق کوروش پیشران این موضوع در کشور هستند. مدیرعامل افق کوروش تعداد شعب این فروشگاه ها را یک هزار و ٥٥٥ شعبه اعلام کرد و اظهار داشت: از این تعداد بیش از ٥٠٠ شعبه با قراردادهای فرانچایز هستند. از ابتدای امسال تاکنون نیز بیش از ٢٠٠ شعبه افتتاح کرده ایم که بخش بزرگی از آنها با استفاده از قراردادهای فرانچایز بوده است.
 
فخریان با اشاره به سرمایه گذاری این شرکت در فناوری اطلاعات تصریح کرد: به دنبال آن هستیم تا بیشتر قراردادهای جدید را به سمت قراردادهای فرانچایز ببریم. رییس اتحادیه فروشگاه های کشوری ادامه داد: فروشگاه های زنجیره ای غذایی و پوشاک در ایران بسیار کم است و امیدواریم که افق کوروش بتواند پیشران فروشگاه های زنجیره ای کشور باشد.
 
وی خاطرنشان کرد که تمامی کالاهای ورودی به انبارهای این شرکت از نظر کیفیت و کمیت مورد بررسی قرار می گیرند. فخریان با اشاره به عرضه اولیه سهام این شرکت در سال گذشته گفت: روز عرضه اولیه قیمت سهام افق کوروش ١٦٩٥ تومان کشف قیمت شد ولی امروز این سهام به ٥٧٨٠ تومان رسیده است که سود خوبی را نصیب سهامداران ما کرده است.
 
وی همچنین از برنامه این شرکت برای افزایش سرمایه از محل آورده نقدی خبر داد و گفت: هنوز برنامه دقیق و رقم آن مشخص نیست. کاظمی مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا نیز در این نشست خبری اظهار داشت: ما امروز کیف پول الکترونیکی خود را داریم و همچنین از روش های پرداخت برخط و حضوری نیز برای فروش کالا استفاده می کنیم.
 
وی ادامه داد: امسال موضوع سفارش گذاری صوتی را هم در بخش فروشگاه اینترنتی اضافه کرده ایم. کاظمی خاطرنشان کرد که برنامه داریم تا تنوع کالایی فروشگاه های افق کوروش و اُکالا را به ٨ هزار قلم کالا برسانیم.
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *