RSS
امروز چهارشنبه ، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار

«دتماد» محصولات جدید روانه بازار کرد

«داوه» سود هرسهم را ۷۲ریال اعلام کرد

خرید دو هزار میلیارد ریال کالای بادوام داخلی با تسهیلات بانک ملی

قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام ابلاغ شد

حماسه شاخص بورس

«لازما» مزایده برگزار می کند

قوانین بازار پایه، از وضع دستورالعمل تا اجرا و اصلاحات

مجامع بانک اقتصاد نوین برگزار شد

صدور مجوز افزایش سرمایه «لوتوس»

«پارس» برای هرسهم ۲۷۸۵ریال سود ساخت

تخصیص سود ۱۷۵ریالی برای هرسهم «امید» در ۶ماه

پرداخت سود سهام عدالت سال گذشته، اوایل زمستان

ارسال لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس

قابلیت اعتماد به زیرساخت‌های احراز هویت؛ لازمه مبارزه با پولشویی

طرح کار و تحصیل هم‌زمان مرکز رشد بیمه رازی

تجمیع اطلاعات هویتی و سوابق مودیان مالیاتی تا دو ماه آینده

سامانه بورس، ظرفیت پذیرش سهام عدالت را ندارد

بسیار بزرگ برای" ورشکسته شدن" یا "بسیار کوچک"برای موفق شدن؟

فرآیند تحویل قراردادهای آتی زعفران رشته ای سررسید شهریور ۹۸

عرضه و تقاضای ارز کنترل می شود

هواپیمایی ایرتور پس از ۵ نوبت در مزایده عمومی فروخته شد

پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار میلیاردی "های وب"

بازار سرمایه جایی برای نگرانی ندارد

عرضه فولاد، آلومینیوم، سرب، روی و طلا در بورس کالا

رشد چهار درصدی تولید در ۱۰ واحد بزرگ فولادی کشور

مصوبه ۱۲۰ میلیون یورویی طرح تولید داروی ضد سرطان در دست اجرا

۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۴/۳۰کد خبر: 281311
ایستانیوز:رییس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: این بانک از تولید داروی ضد سرطان که یکی از شرکت های دارویی در دست اجرا دارد، به مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو حمایت می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، شرکت اوه سینا تولید کننده اشکال دارویی جامد است که از بدو تاسیس در سال ۱۳۸۲، انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می کند؛ این شرکت در سال ۱۳۹۵ توسط معاونت پژوهش و پردازش نهاد ریاست جمهوری شرکت دانش بنیان شناخته شده است.
 
شهبازی در ادامه به طرح بازسازی و نوسازی خط تولید انواع شیشه دارویی رازی اشاره کرد و گفت: بانک توسعه صادرات طی قرارداد مشارکت مدنی منجر به فروش اقساطی بالغ بر ۹ میلیون یورو از محل منابع صندوق توسعه ملی به این طرح تخصیص داده است.
 
وی یادآور شد: شیشه دارویی رازی یکی از برجسته‌ترین تولیدکنندگان در زمینه تولید شیشه‌های دارویی در ایران، با هدف خدمات رسانی به بازارهای دارویی در سطح ملی و بین المللی فعالیت می‌ کند و با بهره گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی و تیم مجرب این شرکت را قادر به ارائه محصولات با کیفیت به بازار ایران کرده است.
 
شهبازی ادامه داد: همچنین کاهش هزینه‌های تولید مانند هزینه‌های پرسنلی و صرفه جویی در مصرف انرژی به شیشه رازی این امکان را داده است تا با تولید محصولات با کیفیت و ارائه قیمت‌های رقابتی جایگاه مناسبی در بازارهای بین المللی به دست آورد.
 
به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز شیشه دارویی رازی محدوده عظیمی از شیشه‌های دارویی شامل شربت‌ها، قطره‌ها، قرص‌ها و شیشه‌های ویال را تولید و به کشورهای مختلف صادر می کند.
 
به گفته رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران، همچنین این بانک طی دو فقره قراردارد ارزی با شرکت سنگاب، پروژه ساخت سد در کشور تاجیکستان را تامین مالی کرده است.
 
شهبازی از انعقاد چهار فقره قرارداد مشارکت منجر به فروش بانک توسعه صادرات با شرکت کشتیرانی والفجر خبر داد و گفت: بانک بالغ بر ۸ میلیون و ۳۶۰ هزار دلار و ۱۰ میلیون و ۹۰۵ هزار یورو برای خرید انواع کشتی به منظور تکمیل و بهبود ناوگان حمل و نقل دریایی به این شرکت پرداخت کرده که تاکنون یک فقره از این قراردادها تسویه و سه فقره دیگر در مرحله تسویه اقساط است.
 
وی در ادامه به تشریح طرح توسعه فاز ۲ کارخانه و تاسیس آب شیرین کن شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پرداخت و گفت: دو فقره قرارداد ارزی از محل منابع صندوق توسعه ملی یکی به میزان ۲۵ میلیون یورو و دیگری ۱۰۸ میلیون و ۸۱۰ هزار یورو بوده که تا کنون از محل این قرارداد نزدیک به ۱۰۶ میلیون یورو پرداخت شده است.
 
رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات خاطرنشان کرد: این بانک در راستای سیاست های از پیش تعریف شده خود در حوزه حمایت از صادرات غیر نفتی و نیز شرکت های دانش بنیان توانسته است طرح های مختلفی را تامین مالی کرده و تسهیلات ارزان قیمت را از محل منابع تلفیقی بانک توسعه صادرات و صندوق توسعه ملی به مشتریان ارائه کند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *