RSS
امروز یکشنبه ، ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار

تقدیر از بیمه ما در میان برترین شرکت های بیمه در حوزه انفورماتیک

سهامداران بیمه آسیا برنده شدند

تعیین خسارت آنلاین در تصادفات رانندگی

درآمد ۱ میلیارد دلاری دولت از فروش فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی

بازار بانکداری و مالی اسلامی در بازه زمانی سال‌های ۲۰۱۹-۲۰۲۵

بخش خصوصی، مخاطب اصلی اصل ٤٤

اضافه شدن بانک سپه به جمع ارائه‌دهنده‌ی سرویس برداشت مستقیم

افزایش سرمایه سازمان خصوصی‌سازی تصویب شد

رشد ۴۷.۶ درصدی تسهیلات ساخت مسکن

راه‌اندازی بخش اعلان گزارش‌های مردمی مبارزه با فساد

عبور شاخص بورس از کانال ۳۴۴ هزار واحد

قدردانی استاندار کرمانشاه از مدیرعامل بانک ملت

عقبگرد دلار به رقم ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان

حرکت بازار سهام تا پایان سال مثبت است

فولاد، آلومینیوم، مس و طلا روی میز فروش

موفقیت بانک دی در یازدهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی

اهدای‌خون توسط پرسنل بانک‌سرمایه

سهم بانک مسکن در طرح اقدام ملی

تبعات نپیوستن ایران به FATF

واریز سود سهام عدالت به کجا رسید؟

۱۱ نقطه قوت طرح اصلاح نظام بانکی

حمایت مرکز پژوهش‌های مجلس از تصویب کلیات طرح بانکداری جمهوری اسلامی

سپرده‌ها چرا تسهیلات نمی شوند؟ + جدول

کاهش ۹۴ درصدی صادرات ایران به اروپا

کاهش نقش دلار به عنوان ارز ذخیره برتر در جهان

رییس پلیس راهور ناجا خبر داد؛

انهدام چندین باند تصادفات ساختگی و دستگیری افرادی از بیمه و پلیس

۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۴/۹کد خبر: 279959
ایستانیوز:رییس پلیس راهور ناجا گفت: «طرح ترافیک جدید» در شورای شهر و شورای ترافیک تهران تصویب شده و ربطی به پلیس راهور ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سردار کمال هادیانفر (رییس پلیس راهور ناجا)  در پاسخ به این سوال که آیا طرح ترافیک جدید باعث محدود شدن عملکرد نظارتی پلیس می‌شود یا خیر؟ گفت: در خصوص طرح ترافیک تهران باید بگویم، این طرح مربوط به شهرداری تهران است و در شورای شهر تهران و شورای ترافیک تهران تصویب شده و درآمد و سود حاصله مادی و معنوی آن با شهرداری تهران است و به پلیس راهور ارتباطی ندارد.
 
وی ادامه داد: برای مردم اینگونه تصور شده است که این طرح از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا شده است، در حالی که این طرح ربطی به پلیس راهنمایی و رانندگی ندارد و متعلق به معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است و مسئولیت آن نیز متوجه مسئولان این معاونت است. البته پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در خصوص جزییات این طرح موضوعاتی را اعلام کرده‌اند.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره تصادفات ساختگی تصریح کرد: در حال حاضر از آمار دقیق آن اطلاعی ندارم، یکی از مشکلات بیمه، موضوع تصادفات ساختگی است که  البته این موضوع در سال‌های گذشته زیاد بوده است.
 
سردار هادیانفر خاطرنشان کرد: چند شبکه در همین رابطه نیز دستگیر شده‌اند. افراد در این شبکه‌ها تصادفات ساختگی را برنامه‌ریزی می‌کردند و از محل بیمه اقدام به کسب درآمد نامشروع می‌کردند. افراد مختلفی در این شبکه‌ها حضور داشتند از جمله افرادی از بیمه‌ و پلیس نیز در این شبکه‌ها بودند که دستگیر شده‌اند.  
 
وی با بیان اینکه هنوز بخشی از این شبکه‌ها به صورت جزئی فعالیت می‌کنند، ادامه داد: ما جلساتی را با کارشناسان و مسئولان بیمه مرکزی داشتیم و سعی می‌کنیم اطلاعات‌مان را به هم نزدیک کنیم. وقتی این اطلاعات به هم نزدیک شود، گپ شبکه‌های تصادفات ساختگی شناخته شده و می‌توانیم آنها را از بین ببریم.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره ترسیم کروکی خاطرنشان کرد: ما برای ترسیم کروکی باید از فضای الکترونیک استفاده کنیم و تلاش می‌کنیم تا زیرساخت آن را فراهم کنیم، البته کمی هزینه‌بر است. نرم‌افزار لازم نیز آماده شده و از این فرم کاغذی خارج خواهیم شد، چراکه در این فضا خطا بسیار زیاد است. به صورت الکترونیک و آنلاین کروکی را ترسیم می‌کنیم و برای بیمه مرکزی ارسال می‌شود و دیگر فضایی برای سوءاستفاده وجود ندارد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *