RSS
امروز یکشنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار

تسهیلات بانک گردشگری برای ساخت جدیدترین هتل تهران

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت پنجاه و نهمین سال تاسیس

بانک رفاه در حمایت از صنایع کوچک پیشگام بوده است

هیجان بورس فروکش کرد

شرکت ایران کیش ویترین بانک تجارت است

حضور فعال بانک اقتصادنوین و بیمه نوین در دهمین نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

برگزاری آزمون صدور، خسارت، بازدید، وام و الحاقیه‌های بیمه‌های زندگی در سرمد

آموزش برخط بیمه های مهندسی در بیمه ما

جذب نمایندگی بیمه زندگی بیمه رازی

متوسط رقم هر وام‌ بانکی در ایران چقدر است؟

بیانیه‌ بانک‌پاسارگاد در خصوص انتشار تحلیل‌های نادرست و ناقص از صورت‌های مالی بانک

حمایت بانک سینا از نمایشگاه روستائیان

تقسیط بدهی ۳ بانک و یک موسسه

۴ احتمال تمایل مردم به سپرده‌های جاری

یارانه پولدارها فقط ١٥ هزار میلیارد تومان

حمایت بانک شهر از جشنواره فیلم‌ کودکان

۹۵درصد مشتریان بانک ملی، کد شهاب دارند

بدون شکست و پیروزی

رشد اندک قیمت سکه

گله بخش خصوصی از رییس کل بانک مرکزی

ایران آخرین اقتصاد بزرگ دست نخورده جهان

آخرین مهلت بخشودگی جرائم کارفرمایان

بیمه سامان درآمد ۴٠٧میلیاردی را تاچ کرد

مقدار اسکناس در دست مردم افزایش یافت

ظرفیت خزانه سکه بانک سامان افزایش یافت

رییس پلیس راهور ناجا خبر داد؛

انهدام چندین باند تصادفات ساختگی و دستگیری افرادی از بیمه و پلیس

۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۴/۹کد خبر: 279959
ایستانیوز:رییس پلیس راهور ناجا گفت: «طرح ترافیک جدید» در شورای شهر و شورای ترافیک تهران تصویب شده و ربطی به پلیس راهور ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، سردار کمال هادیانفر (رییس پلیس راهور ناجا)  در پاسخ به این سوال که آیا طرح ترافیک جدید باعث محدود شدن عملکرد نظارتی پلیس می‌شود یا خیر؟ گفت: در خصوص طرح ترافیک تهران باید بگویم، این طرح مربوط به شهرداری تهران است و در شورای شهر تهران و شورای ترافیک تهران تصویب شده و درآمد و سود حاصله مادی و معنوی آن با شهرداری تهران است و به پلیس راهور ارتباطی ندارد.
 
وی ادامه داد: برای مردم اینگونه تصور شده است که این طرح از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا شده است، در حالی که این طرح ربطی به پلیس راهنمایی و رانندگی ندارد و متعلق به معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است و مسئولیت آن نیز متوجه مسئولان این معاونت است. البته پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در خصوص جزییات این طرح موضوعاتی را اعلام کرده‌اند.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره تصادفات ساختگی تصریح کرد: در حال حاضر از آمار دقیق آن اطلاعی ندارم، یکی از مشکلات بیمه، موضوع تصادفات ساختگی است که  البته این موضوع در سال‌های گذشته زیاد بوده است.
 
سردار هادیانفر خاطرنشان کرد: چند شبکه در همین رابطه نیز دستگیر شده‌اند. افراد در این شبکه‌ها تصادفات ساختگی را برنامه‌ریزی می‌کردند و از محل بیمه اقدام به کسب درآمد نامشروع می‌کردند. افراد مختلفی در این شبکه‌ها حضور داشتند از جمله افرادی از بیمه‌ و پلیس نیز در این شبکه‌ها بودند که دستگیر شده‌اند.  
 
وی با بیان اینکه هنوز بخشی از این شبکه‌ها به صورت جزئی فعالیت می‌کنند، ادامه داد: ما جلساتی را با کارشناسان و مسئولان بیمه مرکزی داشتیم و سعی می‌کنیم اطلاعات‌مان را به هم نزدیک کنیم. وقتی این اطلاعات به هم نزدیک شود، گپ شبکه‌های تصادفات ساختگی شناخته شده و می‌توانیم آنها را از بین ببریم.
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره ترسیم کروکی خاطرنشان کرد: ما برای ترسیم کروکی باید از فضای الکترونیک استفاده کنیم و تلاش می‌کنیم تا زیرساخت آن را فراهم کنیم، البته کمی هزینه‌بر است. نرم‌افزار لازم نیز آماده شده و از این فرم کاغذی خارج خواهیم شد، چراکه در این فضا خطا بسیار زیاد است. به صورت الکترونیک و آنلاین کروکی را ترسیم می‌کنیم و برای بیمه مرکزی ارسال می‌شود و دیگر فضایی برای سوءاستفاده وجود ندارد.
 

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *