RSS
امروز شنبه ، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار

کاهش ۱۰۰ هزار تومانی حباب سکه

ایران مصمم به باز گذاشتن مسیرهای حفظ برجام

سیگنال های غلط عامل تشدید رفتارهای هیجانی

بدهی جهان از ۲۴۶ هزار میلیارد دلار گذشت

معامله ۹۶۶ هزار میلیارد ریالی در بازار سهام

رشد ۳۰ درصدی ارزش ریال ایران

تعامل صنعت بیمه با سه قوه باید تقویت شود

واگذاری ۷۸۰ میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملت در بهار ۹۸

کاهش حجم و ارزش معاملات فرابورس

جزئیات افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی دارایی حقوقی‌ها

تصویب سود ۲۰۰ ریالی در مجمع بانک خاورمیانه

جزییات طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جرایم مضاعف

تکذیب آتش سوزی صرافی بانک صادرات

مجمع پست بانک هم لغو شد

ترازنامه بانک‌ها قفل شده است

طلا افزایشی شد/قیمت گران تر می شود

توصیه طلایی اتحادیه طلا به مردم

تکذیب نرخ از پیش تعیین شده ارز در بازار متشکل ارزی

رکورد داران صدور چک های بی محل

عبور بانک صادرات از سطح زیان‌دهی

بازدید هیأت مدیره بانک رفاه از خراسان

ارتباط مستقیم تلفنی بانک رفاه با مشتریان

مجمع بانک انصار به دلایل نامعلوم لغو شد

بانک رفاه دو ویژگی مطلوب دارد

اظهارات واعظی، ترمز دلار، واکنش همتی

نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶؛

افزایش سود هر سهم "بشهاب" چشمگیر بود

۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۴/۴کد خبر: 279653
ایستانیوز:‌شرکت لامپ پارس شهاب در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۱۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش چشمگیری، معادل ۱۱ هزار درصد را نشان می دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی  بازارهای  مالی (ایستانیوز)، شرکت لامپ پارس شهاب  با سرمایه ۱۶۲ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.
 
شرکت لامپ پارس شهاب در دوره یاد شده، مبلغ ۱۸۰ میلیارد و ۹۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۱۱ هزار درصد افزایش داشته است.
 
این شرکت بورسی، افزایش فروش و از طرف دیگر کاهش بهای تمام شده فروش را از جمله دلایل عمده افزایش سود هر سهم نسبت به دوره مالی پیشین ذکر کرده است.
 
در گزارش حسابرسی شده شرکت لامپ پارس شهاب نسبت به گزارش حسابرسی نشده، ۵ درصد رشد به سبب کاهش بهای تمام شده فروش مشاهده می‌شود.
 
با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۸۴ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.
 
"بشهاب" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
 
شرکت لامپ پارس شهاب در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ یک هزار و ۵۵ ریال و سود خالص را مبلغ ۱۶۵میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال اعلام کرده است.
 
همچنین بر اساس این گزارش، "بشهاب" در برآورد خود از تغییرات نرخ فروش محصولات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده است در این دوره نرخ فروش محصولات متناوب با نرخ مواد اولیه که عمدتا وارداتی است، تغییر خواهد داشت.
 
به گزارش سنا،شرکت شرکت لامپ پارس در برآورد خود از تغییرات عوامل بهای تمام شده در دوره یاد شده، اعلام کرده است: در این دوره با توجه به سطح عمومی قیمت ها و افزایش نرخ مواد اولیه داخلی و پیش‌بینی افزایش نرخ ارز انتظار می‌رود بهای تمام شده افزایش یابد.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *