RSS
امروز پنج شنبه ، ۲۷ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار

لغو دعوت به مجمع بانک دی

عملکرد «اینستکس» ناچیز و هیچ است

سرمایه‌گذاری در بازار دلار، سکه، مسکن و خودرو ریسک دارد

تکذیب تعیین نرخ از پیش تعیین شده ارز در بازار متشکل ارزی

مجمع بانک مهر اقتصاد لغو شد

عرضه سهام ۴ شرکت بزرگ دولتی در بورس

شعب به رابطه تعادلی منابع و مصارف توجه کنند

۵ نکته بازار ارز به روایت همتی

یورو و پوند گران شد/دلار ثابت ماند

سهامداران بیمه نوین به سود رسیدند

حضور فعال بانک ملت در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

رییس صندوق بین‌المللی پول استعفا کرد

عبور «وبصادر» از زیان در تحلیل‌های فعالان بازار سرمایه

پرداخت ارز به بیش از ۳۱ هزار زائر سرزمین وحی توسط بانک ملی

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد

تسریع در ایجاد دادسراهای مالیاتی

سکه در سراشیبی کانال ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

چگونه در طرح یاس بانک سینا وام بگیریم؟

حضور فعال سامانتل در الکامپ ۹۸

لایحه اخذ مالیات از فعالیت‌های اختلال‌زا به دولت رفت

کاهش ۲۰هزار تومانی قیمت هر گرم طلا در یک روز

بیت‌کوین‌ چگونه استخراج می‌شود؟

روایت بلومبرگ از سرنوشت اینستکس

توصیه رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره خرید طلا

پتروشیمی‌ها موظف به عرضه کالا در بورس

کانال ۲۳۸ هزار واحد فتح شد:

سقف شکنی تازه شاخص بورس

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۳/۲۶کد خبر: 279065
ایستانیوز: شاخص بورس روز جاری با رشد بیش از ۴۰۰۰ واحدی در یک سقف شکنی تازه وارد کانال ۲۳۸ هزار واحدی شد و در پایان معاملات به ۲۳۸ هزار و ۲۲۰ واحد رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با صعود مواجه شدند.
 
رشد شاخص ها
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۴۰۵۲ واحد رشد معادل ۱.۷۳ درصد به ۲۳۸ هزار ۲۲۰ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۱۴۷ واحد افزایش معادل ۱.۷۳ درصد به ۶۷ هزار ۴۵۵ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۲۰۴ واحد افت معادل ۰.۳۵ درصد به ۵۸ هزار و ۱۷۷ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۴۰ واحد کاهش، معادل ۰.۳۵ درصد به ۳۹ هزار و ۸۷۷ واحد، شاخص آزاد شناور با ۴۰۳۹ واحد رشد، معادل ۱.۵۳ درصد به ۲۶۸ هزار و ۱۹۴ واحد، شاخص بازار اول با ۲۷۷۷ واحد افزایش معادل ۱.۶۰ درصد به ۱۷۶ هزار ۱۲۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۹۰۲۳ واحد صعود معادل ۱.۹۵ درصد، به ۴۷۱ هزار و ۲۱۳ واحد رسید.
 
 نمادهای تاثیر گذار
 
از سویی دیگر امروز ۷ نماد « فارس با ۵۹۹ واحد، همراه با ۲۷۳ واحد، تاپیکو با ۲۳۰ واحد، شپنا با ۲۲۹ واحد، پارسان با ۲۲۵ واحد، شبندر با ۲۱۲ واحد و ومعادن با ۲۰۲ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   
 
نوسان شاخص صنایع
 
این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «محصولات چرمی با ۱۴۷ واحد صعود معادل ۵ درصد به ۳ هزار و ۱۰۳ واحد، ذغال سنگ با ۲۸۱ واحد افزایش معادل ۴.۵۳ درصد به ۶ هزار و ۴۹۶ واحد، رادیویی با ۹۳ واحد صعود معادل ۴.۳۵ درصد به ۲ هزار و ۲۴۳ واحد، محصولات کاغذ با ۱۹۷۱ واحد رشد معادل ۴.۲۱ درصد به ۴۸ هزار و ۷۵۱ واحد، فرآورده های نفتی با ۳۷۰۳۸ واحد افزایش، معادل ۴.۱۲ درصد به ۹۳۶ هزار و ۴۳۸ واحد، شیمیایی با ۴۸۶ واحد رشد معادل ۳.۶۳ درصد به ۱۳ هزار و ۹۰۰ واحد، تامین آب، برق، گاز با (۲۲) واحد کاهش معادل (۳.۸۰) درصد به ۵۶۸ واحد» رسید.
 
بیشترین افزایش قیمت ها
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «غدام، کمنگنز، پکرمان، تکمبا، سبهان، خپویش و شاملا» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «بفجر، شفا، خمحور، کحافظ، دامین، کساوه و پسهند» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.
 
به گزارش ایبِنا،به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۳۷۶ هزار نوبت معاملاتی، ۵ میلیارد و ۱۸۴ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۸ هزار و ۸۳۱ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۹۰۱ هزار و ۸۳۶ میلیارد تومان رسید.

خبرهای مرتبط:برچسب‌ها:بورس، شاخص کل
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *