RSS
امروز پنج شنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار

آخرین وضعیت قرارداد وام‌های ارزی در بانک‌ها

چرا نفت در بورس مشتری ندارد؟

تبعیت نرخ دلار دلالان از صرافی‌های بانکی

قیمت سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان رسید

رشد ۲۲ دلاری قیمت طلا در بازارهای جهانی

ترامپ بانک مرکزی اروپا را به دستکاری ارزش یورو متهم کرد

همه نگاه ها به فدرال رزرو دوخته شد

بازار داغ اجاره حساب‌های بانکی

نرخ نیمایی حذف نمی‌شود

راه‌اندازی سامانه جامع مدیریت تضامین بانکی

سرمایه گذاران طلا در این قیمت ها محتاط باشند

بانک مسکن به سیل‌زدگان ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

افزایش مطالبات، نتیجه نرخ‌شکنی در صنعت بیمه است

رونمایی از محصول جدید خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد

مشاغل خودرویی نیاز به تسلیم اظهارنامه مالیاتی ندارند

صورت‌های مالی بیمه دی منتشر شد

ابلاغ بسته چگونگی برگشت ارز حاصل از صادرات در سال ۹۸

کاربرد صکوک استصناع و جعاله در بازار سرمایه

هزینه پیامک بانک‌ها تغییری نداشته است

تغییر مسیر بوروکراسی به ارتقای کیفیت خدمات با بانکداری باز منتهی می‌شود

بانک توسعه صادرات از پیشگامان استفاده از بستر بانکداری باز است

افزایش قیمت ۳۰ ارز بانکی

ماجرای موفقیت بانک ملت در دعوای حقوقی ۱۰ساله علیه انگلیس

اولویت های واگذاری وزارت جهاد کشاورزی است

اصلاح نظام بانکی، سهل و ممتنع است؛ شهامت اقدام می‌خواهد

با اجرای طرح «فروش طلایی ٢» باشگاه مشتریان؛

پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک صادرات ٧ میلیارد ریال جایزه می‌گیرند

۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۲/۳۱کد خبر: 277919
ایستانیوز:رئیس اداره کل بازاریابی و خدمات مشتریان بانک صادرات ایران گفت: پذیرندگان پایانه‌های فروش این بانک در شش ماه پیش رو با مشارکت در طرح «فروش طلایی ٢» به قید قرعه از هفت میلیارد ریال جوایز نقدی برخوردار خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، عباس خرازی افرا در تشریح این طرح افزود: باشگاه مشتریان این بانک به منظور ایجاد انگیزه بیشتر در استفاده از خدمات متنوع  بانکداری الکترونیک، طرح «فروش طلایی ٢» را برای پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران با اهدای هفت میلیارد ریال جوایز نقدی به ٢٣١ پذیرنده به قید قرعه به مدت شش ماه از ابتدای خرداد ٩٨ تا پایان آبان ماه، برگزار می‌کند.
خرازی افرا خاطرنشان کرد: در این طرح پذیرندگان بر اساس حداقل مجموع مبالغ تراکنش‌ پایانه‌های فروش و میانگین منابع کل حساب‌های خود به غیر از حساب بلندمدت، در مدت زمان اجرای این طرح مشمول دریافت امتیاز و شرکت در قرعه کشی می‌شوند.
به گفته وی، تعداد یک جایزه نقدی به ارزش دو میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال برای یک نفر، تعداد ٣٠ جایزه نقدی هر یک به ارزش ٥٠ میلیون ریال برای ٣٠ نفر، تعداد ١٠٠ جایزه نقدی هر یک به ارزش ٢٠ میلیون ریال برای ١٠٠ نفر و تعداد ١٠٠ جایزه نقدی هر یک به ارزش ١٠ میلیون ریال برای ١٠٠ نفر، مجموع جوایز در نظر گرفته شده برای پذیرندگان پایانه‌های فروش در طرح «فروش طلایی ٢» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران است.
این گزارش می‌افزاید: بانک صادرات ایران در راستای بهینه‌سازی سیستم‌های مخابراتی خود از سال گذشته با تجهیز نرم‌افزار و سخت‌افزارهای مورد نیاز، تلاش ویژه‌ای برای بالا بردن سرعت انجام تراکنش در پایانه‌های فروش به کار برده که با همکاری شرکت مخابرات در برخی مناطق کشور تا ٤٠ درصد و در برخی مناطق تا ٨٠ درصد بر سرعت انجام تراکنش‌ها افزوده شده است.
میانگین زمان تراکنش در ٨٠ درصد مناطق تحت پوشش شرکت در سراسر کشور، به  ٥/٥ ثانیه ارتقا یافته و تجهیزات سخت‌افزاری لازم برای ظرفیت‌سازی و ارتقای سه برابری توان پردازش تراکنش‌ها، و درنتیجه رضایت‌مندی مشتریان بانک صادرات ایران و دست‌یابی به اهداف مورد نظر سال ٩٨ انجام شده و برای پاسخگویی به نیاز و درخواست مشتریان هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.
در راستای کاهش زمان حضور تکنسین‌ها در زمان اعلام خرابی و پشتیبانی ضروری(EM) از پایانه‌های فروش در جهت بالا بردن میزان رضایت‌مندی مشتریان تلاش‌های مطلوبی صورت‌گرفته و برای رفع نیازهای مشتریان آمادگی‌های ویژه‌ای در شرکت پرداخت الکترونیک سپهر بانک صادرات ایران فراهم شده است.
بانک صادرات ایران با بیش از ٦٧ سال قدمت، با ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک و شعب گسترده در سراسر کشور سهم عمده‌ای در پاسخگویی به نیازهای بانکی و مالی بنگاه‌های اقتصادی و هموطنان داشته است.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *