RSS
امروز دوشنبه ، ۴ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار

بهره‌برداری از هتلی دیگر با حمایت بانک گردشگری

تمدید مهلت ارسال تاییدیه‌های مربوط به تجدید ارزیابی دارایی‌ها

دستورالعمل «انضباطی، مصادیق دستکاری و پذیرش» بزودی تصویب می‌شود

برندگان جوایز مسابقه اینستاگرامی بانک ملی مشخص شدند

نشان داوود رشیدی با حمایت بانک صادرات به هنرمندان برگزیده اهدا می‌شود

۱۴۸هزار دانش‌آموز کارت سپهر دانش بانک صادرات دریافت کردند

ثبات بازار ارز قطعا به معنای کاهش قیمت‌ها نیست

درآمدهای مالیاتی ۱۴ درصد بیشتر شد

گردش سفته‌بازان ریال محدود شد

تسویه ۷۳ هزار میلیاردی بدهی‌های دولت با فروش اوراق

آمادگی بازار سرمایه برای آزادسازی سهام عدالت

سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۱۴۰ هزارتومان شد

ریسک‌های عملیات بازار باز برای بانک مرکزی

روش واگذاری شرکتهای دولتی در بورس تغییر می‌کند

نحوه استفاده از سرویس رمز پویای همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران

نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه

بیت‌کوین در معرض خطر ریزش به زیر ۱۰هزار دلار

ریزش دسته جمعی شاخص‌های تالار شیشه‌ای

دعوت مدیرعامل از سهامداران برای عضویت در هیات مدیره بانک صادرات

معرفی اعضای هیات مدیره بانک اقتصاد نوین

ورود نسخه جدید سامانه همراه بانک ملت به بازار

پرونده بانک‌ها در بازار متشکل ارزی تکمیل شد

آخرین روند وصول ۲۰ هزار میلیارد تومان مطالبات معوق شده شستا

تراز مثبت موسسه اعتباری ملل در مرداد ۹۸

استراتژی بلندمدت بیمه آسیا راه اندازی شعب جدید است

شاخص بورس ۵۳۲ واحد منفی شد

۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۲/۱۵کد خبر: 275142
ایستانیوز:معاملات تالار شیشه‌ای روز جاری با ریزش بیش از ۵۰۰ واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به ۲۲۴ هزار و ۵۷ واحد به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، جزییات داد و ستدهای بازار سهام بر اساس آمارهای ثبت شده نشان می‌دهد که اکثر شاخص‌های معاملاتی در بازار سهام امروز با کاهش مواجه شدند.
 
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با ریزش دسته جمعی مواجه شدند به طوری که شاخص کل با (۵۳۲) واحد ریزش معادل (۰.۲۴) درصد به ۲۲۴ هزار ۵۷ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی»  با (۱۵۳) واحد افت معادل (۰.۲۴) درصد به ۶۴ هزار ۵۷۲ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۲۶۴) واحد کاهش معادل (۰.۶۷) درصد به ۳۹ هزار و ۴۷۰ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۲۱۳ واحد رشد معادل ۰.۴۶ درصد به ۴۶ هزار و ۱۰۱ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۴۸ واحد افزایش، معادل ۰.۴۶ درصد به ۳۲ هزار و ۱۲۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۳۹۸ واحد صعود، معادل ۰.۱۶ درصد به ۲۵۳ هزار و ۹۲۴ واحد، شاخص بازار اول با ۹۳ واحد افزایش معادل ۰.۰۶ درصد به ۱۶۸ هزار ۹۳۵ واحد و شاخص بازار دوم با (۳۳۱۰) واحد افت معادل (۰.۷۷) درصد، به ۴۲۷ هزار و ۹۳۲ واحد رسید.
 
از سویی دیگرجزییات داد و ستدهای روز جاری مشخص می کند که امروز ۶ نماد « تاپیکو با (۲۱۵) واحد، رمپنا با (۱۸۱)، کگل با (۱۶۸)، شپنا با (۱۵۴)، کچاد با (۱۴۶)  واحد و پارس با (۱۳۹) واحد» افت، بیشترین تاثیر منفی را در کاهش شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.
 
این گزارش می افزاید، روز جاری اکثر شاخص صنایع تالار شیشه ای با ریزش مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «منسوجات با ۲۱۶ واحد رشد معادل ۷.۹۸ درصد به ۲ هزار و ۹۲۶ واحد، زراعت با ۹۶۴ واحد افزایش معادل ۴.۶۸ درصد به ۲۱ هزار و ۵۸۳ واحد، انتشار و چاپ با ۱۹۴۱۰ واحد رشد معادل ۴.۵۹ درصد به ۴۴۱ هزار ۸۹۵ واحد، محصولات کاغذ با ۱۳۰۵ واحد افزایش معادل ۴.۵۳ درصد به ۳۰ هزار و ۱۵۶ واحد، ذغالسنگ با ۲۵۶ واحد رشد، معادل ۳.۹۰ درصد به ۶ هزار و ۸۳۵ واحد، بانک ها با ۴۱ واحد افزایش معادل ۳.۵۸درصد به یک هزار و ۱۹۴ هزار واحد، فنی مهندسی با (۶۹) واحد افت معادل (۳.۴۷) درصد به یک هزار و ۷۸۱ واحد» رسید.
 
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند:  قیمت سهام نمادهای «نمرینو، سفار، خلنت، پدرخش، خزامیا، ختور و فخاس»  بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «وساخت، قثابت، کسرا، فسرب، تمحرکه، کسعدی و بکام» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
 
به این ترتیب، در پایان پنجمین روز معاملاتی بورس در هفته جاری، در ۴۶۰ هزار و ۲۲۸ نوبت معاملاتی، ۸ میلیارد و ۳۰ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۲۰ هزار و ۲۳۹ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۸۶۳ هزار و ۲۶۷ میلیارد تومان رسید.برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *