RSS
امروز دوشنبه ، ۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار

تقدیر بهزیستی کردستان از بانک پارسیان

نت بانک جدید سامان رونمایی شد

کشف قیمت ۵۷۰۰ ریالی هر سهم «دکپسول»

برترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه

استاندار کرمانشاه: مردم کرمانشاه قدردان بانک کشاورزی هستند

بازدید از مکان ‌های خسارت‌ دیده بدون مراجعه بیمه ‌شده

قیمت امروز دلار و یورو در صرافی بانک‌ها

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نباید سیاسی باشد

اهدای بیش از ۶۸۰۰ بن کارت به اعضای باشگاه همراهان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

تعطیلی اتاق بازرگانی انگلیس و ایران تکذیب شد

سنگ‌آهن امسال گران‌تر می‌شود

۹۶ درصد مبلغ سپرده‌های حقوقی در اختیار ۳ درصد سپرده‌گذار

سیاره ما نمی‌ترکد، شاید خالی بماند

جنگ تجاری چه اثراتی دارد؟

اطلاعات کارت بانکی را جهت رمز پویا در اختیار دیگران نگذارید

روابط تجاری ایران و اروپا تسهیل می‌شود

تقسیم سود ۴۱۶ ریالی برای مخابرات ایران

افزایش عدالت اقتصادی با واگذاری سهم نفتی دولت

کشف قیمت سرخابی‌ها در فرابورس

افزایش ۳ هزار و ۲۵۹ واحد شاخص کل بورس

صدور گواهی‌های مالیاتی برای اصناف الکترونیکی شد

چادرملو۲هزار میلیارد تومان به کارخانه جدید گندله‌سازی اختصاص داد صنعت و معدن

انتصاب عضو هیات مدیره بیمه ایران

۸۰ درصد از اقتصاد ایران در اختیار دولت است

آخرین وضعیت ۱۰ بانک بورسی

ورود شاخص بورس به کانال ۲۰۴ هزار واحدی

۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱/۳۱کد خبر: 274514
ایستانیوز:شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با ثبت یک رکوردشکنی دیگر با رشد بیش از ۴۴۰۰ واحدی برای اولین بار وارد کانال ۲۰۴ هزار واحدی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، آمار معاملات بورس نشان می دهد که همه  شاخص های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد دسته مواجه شدند.
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۴۴۶۴ واحد رشد معادل ۲.۲۳ درصد به ۲۰۴ هزار ۳۷۵ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۲۸۶ واحد افزایش معادل ۲.۲۳ درصد به ۵۸ هزار ۹۱۰ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۱۸۹ واحد رشد معادل ۳.۰۲ درصد به ۴۰ هزار و ۶۵۲ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۸۲۹ واحد افزایش، معادل ۳.۰۲ درصد به ۲۸ هزار و ۳۴۶ واحد، شاخص آزاد شناور با ۵۲۶۷ واحد صعود، معادل ۲.۳۴ درصد به ۲۳۰ هزار و ۸۲۲ واحد، شاخص بازار اول با ۳۱۶۶ واحد افزایش معادل ۲.۱۱ درصد به ۱۵۳ هزار ۲۴۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۹۴۶۶ واحد صعود معادل ۲.۴۶ درصد، به ۳۹۴ هزار و ۳۳۲ واحد رسید.
از سویی دیگر امروز ۷ نماد «فارس با ۴۷۰ واحد، پارسان با ۲۳۹ واحد، شپدیس با ۲۲۴ واحد، وبملت با ۱۸۷ واحد، رمپنا با ۱۴۷۹ واحد، وغدیر با ۱۷۲ واحد و تاپیکو با ۱۳۸ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   
این گزارش می افزاید، امروز شاخص های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «انتشار و چاپ با ۱۶۶۴۰ واحد صعود معادل ۴.۸۸ درصد به ۳۵۷ هزار و ۴۹۵ واحد، فنی مهندسی با ۶۹ واحد افزایش معادل ۴.۸۰ درصد به یک هزار و ۵۰۶ واحد، خودرو با ۱۰۹۶ واحد رشد معادل ۴.۷۶ درصد به ۲۴ هزار و ۱۴۷ واحد، محصولات چوبی با ۷۷۵۵ واحد افزایش معادل ۴.۶۴ درصد به ۱۷۴ هزار و ۸۰۳ واحد، وسایل ارتباطی با ۱۷۳ واحد رشد، معادل ۴.۲۹ درصد به ۴ هزار و ۲۰۷ واحد، حمل و نقل با ۲۱۵ واحد افزایش معادل ۴.۲۴ درصد به ۵ هزار و ۳۰۰ واحد، ماشین آلات با ۱۵۲۵ واحد رشد معادل ۴.۲۲ درصد به ۳۷ هزار و ۶۵۱ واحد» رسید.
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می کند: قیمت سهام نمادهای «دروز، شپدیس، کرماشا، لابسا، سصفها، شیراز و وصنعت» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «غمهرا، دجابر، قشهد، کحافظ، غمارگ، خوساز و فلامی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند.
به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۲۴۹ هزار و ۳۱۹ نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۱۸۶ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۲ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۷۸۳ هزار و ۱۹۱ میلیارد تومان رسید.
 برچسب‌ها:شاخص بورس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *