RSS
امروز جمعه ، ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار

اقدام ایران برای ارزش‌گذاری مجدد پول ملی اساسی است

راه‌اندازی باشگاه مشتریان بیمه کوثر

چه کسانی مشمول مالیات مسکن می‌شوند؟

جدیدترین قیمت خرید وام مسکن

تاصیکو ۴۵ تومان سود بین سهامداران تقسیم می‌کند

نرخ سکه و طلا در آخرین روز مرداد ۹۸ / ثبات قیمت بر مسکوکات حکم‌فرماست

۳۰ درصد جمعیت کشور خانه ندارند

کمک به استارت آپ های زنانه

هزارتوی اصلاح قانون تجارت

الزامات حذف صفر از پول ملی

ایران زمین,سال ۱۴۰۰ بانک دیجیتال می شود

پرداخت وام خاص ممنوع!

پارسه نام جدید به‌جای ریال

آغاز درج جمله " وابسته به بانک سپه "

جزییات طرح جدید بیمه بیکاری

رهگیری تولیدات پتروشیمی‌ها با اجرای طرح افق

قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

نرخ فروش دلار ۵۰ تومان کاهش یافت

حذف چهار صفر از پول ملی زندگی مردم را آسان‌تر می‌کند

آشنایی با کارت اعتباری مرابحه

کارنامه بانک ملی ایران در خروج از بنگاهداری

کاهش قیمت رسمی یورو و پوند

استفاده از کارت هوشمند ملی در دستگاه های اجرایی اجباری شد

لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس رفت

«دتماد» محصولات جدید روانه بازار کرد

ترسیم فصلی نوین در تعاملات بانک ملی و شرکت خدمات انفورماتیک

۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۵کد خبر: 272176
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک، گفت: همکاری‌ با شرکت خدمات انفورماتیک به نفع مردم و مشتریان بوده و سبب افزایش کیفت خدمات و محصولات بانک ملی ایران خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک، هدف از این بازدید را معماری نوین همکاری‌های آینده بین دو طرف عنوان کرد و اظهار داشت: این همکاری‌ها به نفع مردم و مشتریان بوده و سبب افزایش کیفیت خدمات و محصولات بانک ملی ایران خواهد شد.
 
محمدرضا حسین زاده که روز گذشته همراه با سایر اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران در شرکت خدمات انفورماتیک حضور یافته بود؛ با بیان اینکه دورنمای خوبی از همکاری دو طرف ملاحظه می شود، افزود: با گسترش روند رو به رشد تعاملات فیمابین، حرکت بانک ملی در رسیدن به جایگاه اول نوآوری بیش از پیش سرعت می گیرد و این بانک همانگونه که در میزان تراکنش ها در جایگاه نخست قرار دارد؛ در ارائه خدمات مبتنی بر جدیدترین فناوری های روز هم پیشتاز خواهد بود.
 
در این نشست همچنین مدیرعامل بانک ملی دلیل حضور در شرکت خدمات انفورماتیک را قدردانی از زحمات و اقدامات مدیریت ارشد و کارکنان این شرکت عنوان نمود و ضمن تاکید بر جایگاه حاکمیتی بانک ملی خاطر نشان ساخت: بانک ملی همیشه در جایگاه نخست بوده و باید در ارائه خدمات و محصولات نوین به مشتریان نیز پیشتاز باشد که این مهم با همکاری شرکت خدمات انفورماتیک محقق می گردد.
 
مدیرعامل بانک ملی برخورداری از رویکرد نوآورانه در تمامی تعاملات و پروژه‌های مشترک بین شرکت خدمات انفورماتیک و بانک ملی را مورد تاکید قرار داد و خواستار آن شد که پروژه موفق تحویلداری تحت وب که به گفته وی، در نوع خود انقلابی فناورانه را در بانک ملی منجر شده و سکوی پرشی برای پیشبرد اهداف بانک به شمار می رود؛ در سه ماهه اول سال آینده بطور کامل به اجرا درآید.
 
در ادامه این دیدار، سید ابوطالب نجفی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، این شرکت را با توجه به سطح همکاری های دو طرف، بخشی از خانواده بانک ملی ذکر کرد و ضمن تایید سخنان مدیرعامل بانک ملی در خصوص سطح بالای تعاملات در سالهای اخیر، خاطر نشان ساخت: بانک ملی در جایگاه رهبری صنعت بانکداری کشور قرار دارد؛ علاوه بر این قطعا نقش محوری بانک ملی در تحولات آینده به ویژه در بهره‌گیری از داده های موجود به عنوان ابزار کلیدی برای تصمیم گیری های دقیق و هدفمند، بیش از پیش نمایان خواهد شد.
 
در این بازدید، همچنین، فرهاد فائز،   معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه گزارشی از همکاریهای این شرکت با بانک ملی بیان داشت: بانک ملی هم اکنون با داشتن بیش از ۳۲۰۰ شعبه، ۹هزار خودپرداز و ۵۷.۵ میلیون کارت بانکی فعال، بزرگترین بانک کشور محسوب می شود. وی اضافه کرد: در یازده ماهه نخست امسال بانک ملی بیش از ۶.۳ میلیارد تراکنش شتاب داشته که رشد ۳۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
 
معاون بازاریابی و فروش شرکت همچنین پروژه های تحویلداری تحت وب، آغاز پیاده سازی استاندارد EMV در حوزه کارت، رمز یکبار مصرف نرم افزاری، توسعه سامانه های مقابله با پولشویی، افزایش سرویس های مدیریت کانال، ارتقای سامانه پرداخت قبوض و عملیاتی نمودن سامانه نهاب را به عنوان مهمترین پروژه های جاری در همکاری بین شرکت خدمات انفورماتیک و بانک ملی عنوان کرد.
 
گفتنی است در ابتدای دیدار امروز، مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه اعضای هیئت مدیره این بانک، از بخشهای مختلف سایت شرکت خدمات انفورماتیک و نیز مرکز پایش بازدید کردند.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *