RSS
امروز پنج شنبه ، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار

پیش‌بینی‌ها از رشد اقتصادی ایران

افزایش ۹۱۹ واحدی شاخص بورس تهران

استفاده از NFC و کارت ملی هوشمند در نمایشگاه کتاب پایتخت

سهام بانک صادرات رشد قابل توجهی خواهد داشت

اقدامات اجرایی در مدیریت و کنترل مطالبات غیر جاری تشریح شد

زمان عرضه بلوک ایران ترانسفو در بورس مشخص شد

نشست تخصصی مدیران عامل شرکت‌های تابعه بانک توسعه تعاون برگزار شد

عزم بورس‌کالا در انجام تهاتر زنجیره فولاد بورس کالا جدی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان وارد پکن شد

باز شدن قفل تامین مالی صنایع با کلید اوراق سلف موازی استاندارد

مسیر خصوصی‌سازی اصلاح می‌شود؟

صنعت ساختمان از بازار مسکن پیروی نمی‌کند

ثبت خرید یوان چین در برخی بانک ها ممنوع شد

۱۰ درسی که از یک میلیاردر آموختم

حمایت ویژه بانک ملی از خوداشتغالی

کاهش قیمت دلار و یورو در صرافی بانک‌ها

۶ مرحله برای ساخت استراتژی معاملاتی در بورس ایران

«فروش استقراضی» مسیری برای رشد مضاعف بازارسرمایه

«اینستکس» پیشرفت خوبی دارد

«وبصادر» در مسیر سوددهی

بازار دو نرخی؛ راه‌حل بحران کاغذ؟

معنای عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران چیست؟

عضویت ایران در مجمع جهانی همکاری سازمان‌های مالیاتی «پهنه راه»

تمهیدات بانک مرکزی برای مقابله با تحریم نفت ایران

جزییات لایحه صندوق پوشش حوادث طبیعی

راهبردهای جدید بیمه ایران برای توسعه بیمه‌های زندگی

۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۷کد خبر: 270465
ایستانیوز:دوره آموزشی و هم اندیشی سراسری پزشکان بیمه ایران با محوریت بررسی راهکارهای ساماندهی ساختاری و تعالی بیمه های درمان و توسعه هدفمند بیمه های زندگی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) از روابط عمومی بیمه ایران، در این همایش که با حضورمحسن پورکیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، سیدناصرمبرقعی عضو هیات مدیره، محمدزاهدنیا معاون فنی، محمدحسن اناری مدیرکل بیمه های اشخاص، یاوری معاون امور اجرائی بیمه های اشخاص و پزشکان همکار واحدهای اشخاص بیمه ایران از سراسر کشور در محل همایش های ایران زمین برگزار شد، مدیرعامل بیمه ایران در سخنانی، اولین گردهمایی پزشکان بیمه ایران را نشانه توانمندی این شرکت دانست.
 
پورکیانی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه بر اساس برنامه اعلام شده با تشکیل کارگروه های اساسی، معضلات شرکت در زمینه درمان با هم اندیشی و تعامل حاضران در همایش بررسی شود و به راهکار های جدیدی برای کاهش خسارت درمان برسیم، از خدمات ارزشمندی که پزشکان همکار برای بیمه ایران و مردم داشته اند قدردانی کرد.
 
رییس هیات مدیره بیمه ایران اظهار داشت: در حال حاضر با تغییرات اساسی که در شرکت به وجود آمده به سمت فروش بیمه های درمان که سود ده هستند می رویم و برای این منظور سازماندهی بخش اشخاص وخصوصا پزشکان واستفاده لازم وکافی از تخصص آنها می تواند ما را به این هدف برساند.
 
ثبت نام روزانه ۲۰۰ نفر برای نمایندگی بیمه های زندگی
 
محمدزاهدنیا معاون فنی بیمه ایران هم در سخنانی، برگزاری جلسات کارشناسی با حضور متخصصین رشته بیمه درمان را نشانه بالندگی وپویایی شرکت در این رشته عنوان کرد و گفت: علی رغم اختلاف نظراتی که در حوزه  کارشناسی  در همه رشته ها وجود دارد، مباحث علمی واقتصادی وجمع آوری مجموعه نظرات  وعملیات ها منجر به ایجاد یک برنامه منسجم در حوزه بیمه های عمر و درمان خواهد شد. به عبارتی ادغام دومقوله اقتصاد درمان واقتصاد بیمه منجربه تولید مدیریت بهینه اقتصادی وحرفه ای در بیمه های اشخاص می شود.
 
وی، استراتژی و راهبرد اتخاذ  شده توسط بیمه ایران برای حفظ سهم ۱۰درصدی پرتفوی خود از بیمه های درمان را تصمیمی درست ارزیابی کرد و اظهار داشت: امیدوارم با  برنامه ریزی مناسب صورت گرفته وهمچنین تعیین محدویت ها دربازار هدف، انتخاب ریسک های مناسب، مراقبت، کنترل های سیستمی وکاهش اشتباهات کارشناسی و فرآیندی شاهد نتایج مثبتی در این رشته بیمه ای باشیم.
 
معاون فنی بیمه ایران موفقیت مدیریت بیمه های اشخاص در زمینه کاهش خسارت های درمان را  ناشی از برقراری انضباط و منظم سازی امور دانست و تصریح کرد: خارج کردن سازمان از زیان دهی وتغییرات راهبردی برای شبکه فروش وکم کردن فروش بیمه های درمان که به درستی انجام شد وهمچنین قطع سرویس دهی به مشتریانی که تاخیر ۴۵ روزه در پرداخت حق بیمه داشته باشند با فداکاری مدیران وکارشناسان خصوصا پزشکان شرکت صورت گرفت ونتایج بسیار خوبی برای شرکت در برداشته است.
 
زاهد نیا با اشاره به رشد دو برابری سهم بیمه های زندگی از پرتفوی شرکت افزود: با تدبیری که اخیرا برای جذب نمایندگان فروش بیمه های زندگی صورت گرفته است، این نمایندگان  با نظارت وآموزش های استانی و با کنترل  و نظارت نمایندگی های جنرال فعالیت خواهند کرد ودر حال حاضر روزانه ۲۰۰ نفربرای نمایندگی بیمه های زندگی در سراسر کشور ثبت نام می کنند.
 
پیش از سخنرانی مدیرعامل بیمه ایران و در ابتدای این همایش، محمد حسن اناری مدیرکل بیمه های اشخاص بیمه ایران در سخنانی گفت: هدف از برگزاری این دوره ها حرکت در جهت  تغییرات استراتژیک، رسیدن به سود و خروج از زیان است.
 
مدیرکل بیمه های اشخاص، همت، غیرت، همیت، دانش وتعصب مثال زدنی بدنه کارشناسی وکارکنان بیمه ایران را یکی از امتیازات  ویژه این شرکت برشمرد وافزود: مدیریت ریسک، کنترل خسارت، تعامل مثبت با مراجع درمانی در چارچوب طرح های منطقی و توام با نظارت هوشمندانه در بستر نرم افزاری پویا و جامع در بخش درمان و نیز تهیه وتدوین محصولات متناسب با نیاز جامعه وتسهیل فرآیند فروش برای رسیدن به جایگاه واقعی در بخش بیمه های زندگی از اهداف اصلی این گردهمایی است.

خبرهای مرتبط:» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *