RSS
امروز جمعه ، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار

راه‌‌اندازی سامانه مدیریت تجربه مشتری (CEM) در بیمه کوثر

رکورد شکنی مرکز ارتباط ملت در پاسخگویی به مشتریان

کمک ٢٥ میلیارد ریالی مشتریان و کارکنان بانک صادرات به مناطق سیل زده

بانک سامان رتبه نخست در شاخص رضایتمندی مشتریان را کسب کرد

حضور بیمه نوین در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

محور اصلی ورود سرمایه به شرکت‌های تولیدی بازار سرمایه است

برنامه اجرایی وزارت اقتصاد تا سال ۱۴۰۰ تدوین شد

اعلام آمادگی ۳ شرکت برای راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا

نقش اصلی فاینکس، فرهنگ سازی بازارسرمایه است

فروش سهام «بانک های نظامی» اختیاری است

سه سال توسعه مستمر بازار سرمایه

دورخیز بانک صادرات ایران برای جهش بزرگ

دست بانک‌ها از جیب بانک مرکزی کوتاه شد

آخرین نرخ خرید وام مسکن

ادامه کاهش نرخ دلار و یورو

ماست ایران در آمریکا!

مطالبات فرهنگیان تا قبل از هفته معلم پرداخت می‌شود

لوایح بانکداری احتمالا در روزهای آتی به تصویب می‌رسد

اعلام جزییات عرضه سهام تادیه نشده بیمه حکمت صبا

کاهش ۱۹۷۲ واحدی شاخص کل بورس تهران

توقف صادرات نفت ایران چقدر برای آمریکا و جهان هزینه دارد؟

کاهش قدرت خرید، هشداری برای تولید

آزمایش موفقیت‌آمیز سامانه کوپن الکترونیک توسط بانک مرکزی

ابلاغ قانون دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری

تامین سرمایه در گردش، ضامن تقویت تولید

اعلام نتایج جشنواره ورزشی بانک ملی

۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۷/۲۸کد خبر: 262861
ایستانیوز:بیست و پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)، این مسابقات از 21 مهرماه با حضور بیش از 1050 ورزشکار  از 31 استان و در قالب 174 تیم ورزشی برگزار شد و شرکت کنندگان در هشت رشته فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، شطرنج، بدمینتون، تیراندازی با تفنگ بادی و شنا با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مهدی لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک و روسای ادارات امور شعب استان های اصفهان، خراسان رضوی و خراسان شمالی برگزار و جوایز و احکام قهرمانی برندگان نیز پس از ارایه گزارشی از سوی نجفی مسئول برگزاری مسابقات، اهدا شد.
 
نتایج مسابقات به شرح زیر است:
 
رشته فوتسال:
 
تیم استان خوزستان مقام اول
 
تیم استان خراسان شمالی مقام دوم
 
تیم استان گلستان مقام سوم
 
رشته والیبال:
 
 تیم استان خراسان رضوی مقام اول
 
تیم استان اصفهان مقام دوم
 
تیم استان اردبیل مقام سوم
 
رشته شطرنج :
 
میز یک:
 
حمید پورکمالی از تیم استان کرمان مقام اول
 
ساسان راضیانی از تیم استان خراسان شمالی مقام دوم
 
اسماعیل خلیفه  از تیم استان فارس مقام سوم  
 
میز دو:
 
حامد منوچهری از تیم استان همدان مقام اول
 
امیر اکبری از تیم استان البرز مقام دوم
 
محمد خالصی مقدم  از تیم استان خراسان جنوبی مقام سوم  
 
 میز سه:
 
میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام اول
 
جلال باقری از تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم
 
احسان رستمی از تیم استان بوشهر مقام سوم  
 
میز چهار:
 
ابوالقاسم طالبی از تیم استان قم مقام اول
 
احمد قربانی از تیم استان یزد مقام دوم
 
پرویز فلاحی از تیم استان همدان مقام سوم  
 
میز پنج:
 
فرهاد اسماعیل دوست از تیم استان گیلان مقام اول
 
عزیز حمیدی از تیم استان خوزستان مقام دوم
 
شهرام منوچهری از تیم استان تهران مقام سوم  
 
شطرنج برق آسا:
 
حامد منوچهری از تیم استان همدان مقام اول
 
میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام دوم
 
سیدمحمد حسینی از تیم استان همدان مقام سوم  
 
در مجموع تیمی:
 
تیم استان  گیلان مقام اول
 
تیم استان  همدان  مقام دوم
 
تیم استان  تهران  مقام سوم  
 
رشته تنیس روی میز : 
 
در رده انفرادی:
 
علیرضا امیدوار از تیم استان تهران مقام اول
 
کیومرث کرمی از تیم استان کرمانشاه مقام دوم
 
مهدی قیاسی از تیم استان تهران و جعفر سعیدی از تیم استان آذربایجان شرقی مشترکا مقام سوم  
 
در مجموع تیمی:
 
تیم استان مازندران مقام اول
 
تیم استان تهران مقام دوم
 
تیم استان بوشهر مقام سوم
 
 دوومیدانی:
 
ماده 1000متر  (رده سنی 41 سال به بالا)
 
احمد میرزایی از استان مرکزی مقام اول
 
سعید قربانی از تیم استان لرستان مقام دوم
 
حسین رضایی از تیم استان آذربایجان شرقی مقام سوم
 
 ماده 2000متر ( رده سنی 31 سال تا 40 سال)
 
 امید فرخیان از تیم استان خراسان رضوی مقام اول
 
 بهزاد مشیرآبادی از تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم
 
 محسن حاجی نظر از تیم استان همدان مقام سوم
 
ماده 3000متر (رده سنی کمتر از 30سال )
 
اشکان رضایی دشتکی از استان فارس مقام اول
 
 محمدابراهیم سلیمانی زیارتی از تیم استان گلستان مقام دوم
 
حمیدرضا اشرفی از تیم استان خراسان رضوی مقام سوم
 
در مجموع تیمی:
 
تیم استان خراسان رضوی مقام اول
 
تیم استان فارس مقام دوم
 
تیم استان لرستان مقام سوم
 
رشته شنا:
 
در ماده یک: طول آزاد، رده سنی 46 تا 50 سال
 
 احمدرضا اکبری از تیم استان خراسان رضوی مقام اول
 
 مجید منکویی از تیم استان گیلان  مقام دوم
 
 یوسف هرمزیان از تیم استان چهارمحال و بختیاری مقام سوم
 
در ماده یک: طول آزاد ،رده سنی 51  تا 55 سال
 
سیدعلی زنجیرچی از تیم استان یزد مقام اول
 
عاظم فکوری از تیم استان گیلان مقام دوم
 
علیرضا نخست از تیم استان تهران مقام سوم
 
در ماده یک: طول آزاد، رده سنی 56  سال به بالا
 
ابوالقاسم محمدی  از تیم استان مازندران مقام اول
 
حسین بلبل پور از تیم استان تهران مقام دوم
 
علی ایرانمنش از تیم استان کرمان مقام سوم
 
در ماده دو:  طول آزاد، رده سنی 36 تا 40 سال
 
آرش مرتضایی از تیم استان تهران مقام اول
 
محمد یوران از تیم استان ایلام مقام دوم 
 
منوچهر کیش حضرت سلطان  از تیم استان خراسان رضوی مقام سوم
 
در ماده دو: طول آزاد، رده سنی 41 تا 45 سال
 
حمید کاظمی از تیم استان کرمان مقام اول
 
محمدرضا آزمند  از تیم استان خوزستان مقام دوم
 
 عباس عباسلو یگانه از تیم استان تهران مقام سوم
 
در ماده سه:  طول آزاد، رده سنی زیر 35 سال
 
سید میلاد نادری از تیم استان تهران مقام اول
 
اسماعیل درویش صفتی از تیم استان کردستان مقام دوم
 
 داوود پورحسن از تیم استان آذربایجان شرقی مقام سوم
 
در مجموع تیمی:
 
تیم استان تهران با 29 امتیاز مقام اول
 
تیم استان خراسان رضوی با 17 امتیاز مقام دوم
 
تیم استان گیلان با 13 امتیاز مقام سوم
 
رشته بدمینتون 
 
در رده انفرادی:
 
محمدرضا خرم شکوه  از تیم استان فارس مقام اول
 
عبداله بیات از تیم استان زنجان مقام دوم
 
محمدامیر مشکین فام  از تیم استان تهران مقام سوم
 
 در بخش تیمی:
 
تیم استان زنجان مقام اول
 
تیم استان گیلان مقام دوم
 
تیم استان تهران مقام سوم
 
تیراندازی
 
موسی اختری فرد  از تیم استان بوشهر مقام اول
 
مهدی شامخی امیری  از تیم استان تهران مقام دوم
 
اصغر صفری  از تیم استان چهارمحال و بختیاری مقام سوم
 
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *