RSS
امروز دوشنبه ، ۷ بهمن ۱۳۹۸
آخرین اخبار

موسسه ملل با ارزش‌ترین سهام در بین موسسات اعتباری شد

رشد ۱۳۱۰ واحدی شاخص بورس

اعطای لوح تقدیر جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به بیمه پاسارگاد

بیمه اتکایی ایرانیان موفق به دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت شد

ورود متفاوت ۴ بانک به حوزه بانکداری دیجیتال

ایجاد شبکه اطلاع رسانی جدید با عنوان عصردانایی

پاسخ بانک کشاورزی به رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت

سیل مهربانی «بانک مهر ایران» به سیستان و بلوچستان سرازیر شد

پوست اندازی در خصوصی سازی

ویروس کرونا اقتصاد چین را متزلزل می‌کند

مردم در بازار سکه با احتیاط معامله می کنند

سال سخت نفت

عملیات بازار باز به اقتصاد ایران کمک می‌کند؟

عرضه اولیه ذوب روی اصفهان در فرابورس

آغاز دوره معاملات قراردادهای اختیار خرید و فروش ملی مس ایران

مالیات از سود سپرده بانکی و سهام حذف شد

سپرده‌های بانکی ۲۹ درصد افزایش یافت

بودجه ۹۹حال و روز خوبی ندارد

دلار ۱۳هزارو ۴۰۰تومان شد

شرایط استفاده از معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی

مجوز کارگزاری به هیچ دستگاهی ندادیم

تقدیم لایحه حمایت از سهامداران خرد به مجلس رفت

فن‌اوری اطلاعات ابزار رقابت‌پذیری شرکت‌های بیمه

شرایط پذیرش اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ بدون رسیدگی

فاصله ۷.۰۰۰میلیارد ریالی جمع درآمد تسهیلات و سود سپرده های بانک تجارت

قربانی در بازدید از بیمه دی:

سهم بیمه دی در بازار کنونی قابل قبول است

۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۶/۱۳کد خبر: 256504
ایستانیوز:مدیرعامل بانک دی به همراه تنی چند از معاونین بانک با حضور در شرکت بیمه دی ضمن دیدار با مدیران و کارکنان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز)به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، جلسه شورای مدیران بیمه دی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی دی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی به همراه احمد حشمی‌پور، مدیرکل حوزه مدیریت و احمد عبداللهیان، سرپرست اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک دی ، عباسعلی بنی صفار، سرپرست شرکت بیمه دی و مدیران ارشد آن مجموعه با هدف آشنایی با فعالیت‌ها و چشم اندازها درمحل بیمه دی برگزار شد.
 
بر اساس این گزارش، در این دیدار مدیرعامل بانک دی ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند سید مجید بختیاری، مدیرعامل سابق شرکت بیمه دی از ایشان به عنوان مدیری کوشا، دلسوز، با تدبیر و مسئولیت پذیر یاد کرد و گفت: شرکت بیمه دی با تیم مدیریتی خود توانسته است سهم قابل قبولی از بازار را کسب کند و هم اکنون، پس از چهار سال تلاش مسئولانه در شرایط مناسبی قرار دارد.
 
قربانی افزود: بانک دی به عنوان سهامدار اصلی شرکت بیمه دی همواره از این مجموعه حمایت کرده است و در ادامه نیز همچنان به این شرکت به عنوان یک عضو مهم از گروه مالی دی توجه خواهد داشت.
 
مدیرعامل بانک دی با اشاره به قرارداد درمان تکمیلی جامعه ایثارگری، خاطر نشان کرد: قرارداد بیمه درمان خانواده معزز شهدا و ایثارگران با عنوان « طرح جبران» یکی از قراردادهای بزرگ کشور است که خوشبختانه با همت والای همکاران بیمه دی و آماده سازی زیرساخت های لازم و تعامل مناسب با دفاتر بنیاد شهید در شهرستان ها با وجود محدودیت ها موفق شد رضایت مطلوبی کسب نماید.
 
قربانی با تاکید بر جدیت و اهتمام بیشتر خواستار توسعه فعالیت های بیمه ای و تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت این مجموعه شد و گفت: فعالیت های گسترده بین شرکت بیمه دی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و ارائه خدمات مطلوب بیمه ای به جامعه هدف از جمله اقدامات شرکت بیمه دی می باشد که امید است در سال های آتی شاهد افزایش قیمت سهام شرکت بیمه دی نیز باشیم.
 
عباسعلی بنی صفار، سرپرست و رئیس هیات مدیره شرکت بیمه دی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل بانک دی و هیات همراه در جلسه شورای مدیران این شرکت، به ارائه گزارش عملکردی از فعالیت ها، دستاوردها و اقدامات آتی شرکت بیمه دی پرداخت.
 
بنی صفار همچنین ضمن ابراز خرسندی از ارائه خدمات بیمه ای در سطوح متنوع به خانواده های معظم شهدا و امور ایثارگران افزود: با توجه به برنامه ریزی های اخیر انجام شده، وجود زیرساخت های مدیریتی جدید و وحدت بین نیروهای انسانی شرکت بیمه دی، سبب شده تا خدمات بیمه ای در بخش های مختلف با بهترین نحو به بیمه‌شدگان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارائه شود تا بستر رضایت و مشتری مداری بیش از گذشته رعایت شود.
 
سرپرست شرکت بیمه دی افزود: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک دی به عنوان سهامداران اصلی ، حامی و پشتیبان شرکت بیمه دی می باشند که نقش حمایت گرانه آنان در سال های اخیر مشهود است. گفتنی است، انعقاد قرارداد شرکت بیمه دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران از دیگر اقدامات مهم این شرکت  می‌باشد.
 » ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *